Metro 8 cfw Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Metro 8 cfw Windows Phone
:yuruRM-356:yuru

evet arkadaslar 5800 metro 8 cfw si windows phone sevenler için ideal bir cfw

sorunları

tek dil ingilizce olması (bi de otomatik var :D)
cfw yi yukledikten sonra format atmanızı onermem acılısta nokıa yazan yer carpı seklınde tuhaf bi şey oluyor
muzık calar sistem hatası veriyor (düzeltildi) = patch4run yükleyin
gereginden fazla uygulama var
gereginden fazla tema var
ayarları geri yuklemek işe yaramıyor(deneyebilirsiniz)

RAM DEGERLERİ:acılısta ram windows 8 ekranın da 63-65 mbacılıstan sonra 57-60 mbdaha hafif bir ev ekranı ile acılısta 65-68 mbacılıstan sonra 60-62 mbHakkındasenin o eski Symbian telefonu Toz-off ve Metro 8 deneyin! Hepimiz Nokia Symbian terk ve neden de hareket, Windows Phone geçti olduğunu biliyor Windows Phone? Peki, biz neden pek çok engel olabilir - bu yüzden modding gibi, yollar bulmak . Metro 8 eski telefon için yeni Windows Phone görünüm getirir Metro Modern-UI ve Retro, ya da sadece Microsoft'un UI kelimeleri geliyor . Yeter dedi, en değişikliklere gidelim.Özel Özellikler
[+]XtronStudios tarafından Windows Phone 8 ana ekran
[+] Renkli - Mavi, Kırmızı, Yeşil, Pembe, Mor ve Sarı - sadece tema değiştirmek için yapılan
[+]Hızlı tema efektleri Metro
[+] Ana menüde Twitter bağlantı
[+] Circles - Oyun
[+] Facebook - App
[+] MOLOME - Instagram s60v5 için Genel Kullanım

YÜKLEMEK İÇİN :

[+] OGM JAF PROGRAMINI ACIN BB5 SEKMESİNE GECİN AŞAGIDAKILERİ İŞARETLEYİN
[-] [] Manuel Flaş
[-] [] KAPALI USB
[-] [] Normal Mod
TELEFON MODU OFFLİNE SEÇİN MCU TIKLAYIN BEKLEYİN ACILAN PENCEREDE metro.v1.core.c0r dosyasını secin
PPM İCİNDE AYNISINI YAPIP metro.v1.rofs2.V01 secin
APE icin de metro.V1.UDA.fpsx secin crt den tiki kaldırın ve FLASH a basın gelen uyarıya evet deyip acma tusuna bir kez basın actıgınızda yuklenmiş olacaktır ayarlardan ev ekranını resimlerdekı gibi yapabilirs,iniz fontu degiştirdiginde ü,ö, harfleri
duzelir ama bu kez de okların yerinde
ü ö harfleri oluyor onuda belle
navibar programı ıle halledebılırsınız

[+] Telefon başlatılmış veya Yerel mod sıkışmış değilse, yanıp sönen sonra, pil çıkarmak ve geri koydu.
[+] telefon açın.
[+] Ülkenizi seçin ve Saat ve Tarih ayarlayın.
[ +] ekranı göründüğünde, yaklaşık 30 saniye bekleyin.
[+] gidin Menü-> Araçlar-> ROMPatcher +
[-] Do {Options-> Otomatik ekle} isimlerini önce (+) ile giriş Yamalar için. [- ] Kapat ROMPatcher +
[+] gidin Menü-> Seçenekler-> ChangeMenuView-> Liste
[+] Menü-> Ayarlar-> Kişisel-> Ana Ekran-> HomeScreenTheme gidin ve Flash Canlı olarak ayarlayın
[+] İSTEĞE BAĞLI : git Büyük Menü-> Ayarlar-> Telefon-> Ekran ve font-size set
[+] bir mesaj telefonunuza yeniden istiyor kadar 5-10 dakika bekleyin.
[+] telefon yeniden başlatıldıktan sonra, bekleyin BelleTopbar için görünmesini.
[+] İstediğiniz görünüme seçin, SwipeType = Belle, Görüş = gizle
[+] Select sapmalar, "Ana Ekran" bulmak ve kontrol, Tamam tıklayın.
[+] Seçenek-> Çıkış. Tekrar açın Araçlar-> Belle Topbar

cfw yı yükledikten sonra acılısta 5 dakika falan bekleyin yukleyici arka planda calısacaktır yukleme bitince telefon yeniden baslatılacak

İNDİR:

ALINTIDIR
:

katil_2

Üye
çok güzel bi cfw birinin bunu acilen türkçeleştirip hız optimizasyonu yapması lazım :D benim netim yavaş olmasa kendim uğraşmaya çalışırdım

• Beğen
Tepkiler: radoxx
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel bi cfw birinin bunu acilen türkçeleştirip hız optimizasyonu yapması lazım :D benim netim yavaş olmasa kendim uğraşmaya çalışırdım

Evet cfw guzel ama dil gercekten sorun mus ben ingilizce olsa da kullanirim diye yukledim ama bazi harfler (tahmin edn artik yazamiyorum) sorun cikariyor

beatboxqwe

Üye
Windows 8 e en çok benzeyen cfw bu teşekkürler de windows 8 cfwleri yapan kişiler şunu unutuyor ana ekranda kullanılan simgeler ev ekranındaki simgeler değil neyse ama en çok bu benziyor bir de türkçe karakter sorunu var mı yabancı cfwlerde genelde oluyor.

- - - Eklendi - - -

Yükledim cfw aşırı derecede yavaş.

leonidas42

leonidas42

Üye
Kardeş Ben Bunu Türkçeleştirdim Ama ''Ö ve Ü'' Sorun Çıkardı. İstersen Paylaşabilirim.

beatboxqwe

Üye
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 e en çok benzeyen cfw bu teşekkürler de windows 8 cfwleri yapan kişiler şunu unutuyor ana ekranda kullanılan simgeler ev ekranındaki simgeler değil neyse ama en çok bu benziyor bir de türkçe karakter sorunu var mı yabancı cfwlerde genelde oluyor.

- - - Eklendi - - -

Yükledim cfw aşırı derecede yavaş.

rica edrim dostum ofw edition oldugu icin yavas olabilr ve cok fazla gereksiz uygulama var

- - - Eklendi - - -

Kardeş Ben Bunu Türkçeleştirdim Ama ''Ö ve Ü'' Sorun Çıkardı. İstersen Paylaşabilirim.
tesekkur ederim oncelikle turkcelestirdigin icin sorunlari font degistirmek veya baska bir yolla cozebilirsen cok iyi olabilir

- - - Eklendi - - -

Fontu değiştirirsen sorun ortadan kalkar türkçe karakter destekli bir font yükle

verdigin bilgi icin tesekkurler

beatboxqwe

Üye
Tam tersi ofw olduğu için daha hızlı olması lazım flash ev ekranı çok ram yiyor üstünde uğraşılmamış pek

smh60

smh60

Üye
Müthiş görünüyor 5800 ım olsaydı kesinlikle denerdim

smh60

smh60

Üye
Zaten 5800 alıyım demedimki :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
ya uykusuzluktan sacmaliorm heralde kusura bakma :D

tamamdir duzelttm pek mantikli olmadi ama idare et

leonidas42

leonidas42

Üye
Usta Ben Font Değiştirmekten Çakmam VarsaElinizde Güzel Bi Tr Dil Dosyası Paylaşın Bende Firmware Editörle Bidaha Deneyeyim

katil_2

Üye
bu fw yi birisi şöyle eksiklerini giderip sorunsuz türkçeleştirip paylaşssa hayrına dadından yinmez :)

• Beğen
Tepkiler: kurt.cocukk
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
evet beyler turkcelestirebilecek yok mu?

Fatih5588

Fatih5588

Üye
Arkadaşlar bunu yapabilen varmı benle bi iltişime geçsin??

szgnkescioglu

Üye
bence iğrenç yüklemeyin

qwersen

Üye
Hocam bunu aldığın internet sitesinin linkini verebilir misin ? Bilgilerin adam gibi türkçeye çevrilmesi lazım :))

Üst Alt