Metro 8 cfw Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih5588

Fatih5588

Üye
Arkadaşlar ben bu cfw yi yükledim kullandım. iyi taraflarını yazarsam görüntü güzel oluyo gerçekten ve birden fazla ev ekranı düzenlemesi veriyor. WP-Basic vb. Çok uygulama var bunu iyi de göre bilirsiniz kötü de..... Telefon çok hızlı değil ara sıra hızlanıyo genelde biraz yavaş. Telefon kapanım açıldıgında renk ayarları bozuluyo. Telefonun fontu berbat denecek kadar kötü en çok bu sizi etkiliyo. Face e girdiginiz zaman arkadaşlarınız ö,ü gibi yazılarda hemen <- buna benzer işaret çıkıyo ve okunması zor oluyo gerçekten.

qwersen

Üye
Ben de yükledim başarılı bir cwf diyemeyiz özellikle ingilizce dil olduğu için ö,ü,ş gibi ingilizce olmayan harflere saçma sapan simgeler koyuyor , bu beni çok etkilemedi ama diğer arkadaşları etkileyeceğini düşünüyorum, ayrıca içinde bir ton tema yüklü en güzeli de windows phone olan ekran ama yavaş olması sadece arkadaşlarınızın yanında bak tele ne yaptım diye göstermenizden başka işe yaramaz , normal kullanırsanız gayet hızlı bir telefon...

leonidas42

leonidas42

Üye
Kardeş Ben Onların Hepsini Denedim Fontuda Değiştirdim Türkçeleşti Ö ve Ü harfleri düzeldi fakat mesela settings hala ingilizce bu işi bilen abiler bi el atıverse lumia 920 kullanıcaz ama :D

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben bu cfw yi yükledim kullandım. iyi taraflarını yazarsam görüntü güzel oluyo gerçekten ve birden fazla ev ekranı düzenlemesi veriyor. WP-Basic vb. Çok uygulama var bunu iyi de göre bilirsiniz kötü de..... Telefon çok hızlı değil ara sıra hızlanıyo genelde biraz yavaş. Telefon kapanım açıldıgında renk ayarları bozuluyo. Telefonun fontu berbat denecek kadar kötü en çok bu sizi etkiliyo. Face e girdiginiz zaman arkadaşlarınız ö,ü gibi yazılarda hemen <- buna benzer işaret çıkıyo ve okunması zor oluyo gerçekten.
fontu degiştirdiginde ü,ö, harfleri duzelir ama bu kez de okların yerinde ü ö harfleri oluyor onuda belle navibar programı ıle halledebılırsınız

- - - Eklendi - - -

Ben de yükledim başarılı bir cwf diyemeyiz özellikle ingilizce dil olduğu için ö,ü,ş gibi ingilizce olmayan harflere saçma sapan simgeler koyuyor , bu beni çok etkilemedi ama diğer arkadaşları etkileyeceğini düşünüyorum, ayrıca içinde bir ton tema yüklü en güzeli de windows phone olan ekran ama yavaş olması sadece arkadaşlarınızın yanında bak tele ne yaptım diye göstermenizden başka işe yaramaz , normal kullanırsanız gayet hızlı bir telefon...
temalardan istemediklerini ayarlardan silebilrsin

- - - Eklendi - - -

Kardeş Ben Onların Hepsini Denedim Fontuda Değiştirdim Türkçeleşti Ö ve Ü harfleri düzeldi fakat mesela settings hala ingilizce bu işi bilen abiler bi el atıverse lumia 920 kullanıcaz ama :D
türkce olmaması benim için pek fazla sorun degil ama sizler icin nasıl olur bilmem benim için sorun olan şey ö ve ü

beatboxqwe

Üye
Navibarı dert ediyosan bunu kullan cfwnin navibarından daha güzel

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Navibarı dert ediyosan bunu kullan cfwnin navibarından daha güzel

Seceneklerde cikis yerine kullanilan ok ne olacak ama benim icin sorun deil derseniz de anlarim

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Ben sadece ics denedim büyük ihtimalle geri vazifesi görüyodur
yok ben onu demedim fontu degiştirirsek eger seceneklerde cıkıs yerine kullanılan ok herhangi bir harfe donusecek onu navibar programları ile duzeltemeyiz

beatboxqwe

Üye
yok ben onu demedim fontu degiştirirsek eger seceneklerde cıkıs yerine kullanılan ok herhangi bir harfe donusecek onu navibar programları ile duzeltemeyiz

Benim verdiğim programı kullanırsan fontu değiştirince navibarda bir değişiklik olmuyo onun için verdim

- - - Eklendi - - -

Dili değiştirince navibar etkisiz kalıyo yani seçenekler ve çıkış yazıyo çıkış yerine herhangi bir işaret gözükmüyor menubarla da navibar ekliyosun istersen ama dili değiştirmen gerek

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Benim verdiğim programı kullanırsan fontu değiştirince navibarda bir değişiklik olmuyo onun için verdim

- - - Eklendi - - -

Dili değiştirince navibar etkisiz kalıyo yani seçenekler ve çıkış yazıyo çıkış yerine herhangi bir işaret gözükmüyor menubarla da navibar ekliyosun istersen ama dili değiştirmen gerek

sorun dili deistirmek zaten

beatboxqwe

Üye
Yok değiştirmezsen çıkış yerine farklı işaret gelicek

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
evet biliorum

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Müzik çaların calısması için ttpod da kullanılan patch4run yamasını yukleyebilirsiniz

kartal555

kartal555

Üye
Bu ofw yi düzenleyip Retro adında bir ofw çıkaracağım tabii istek olursa...
Bu türkçe olacak bir çok özelliği olacak...
Isteyen olursa çok en kısa zamanda paylaşacağım şimdiden herkese teşekkürler...

beatboxqwe

Üye
Bu ofw yi düzenleyip Retro adında bir ofw çıkaracağım tabii istek olursa...
Bu türkçe olacak bir çok özelliği olacak...
Isteyen olursa çok en kısa zamanda paylaşacağım şimdiden herkese teşekkürler...
çok iyi olurkartal düzenliycek misin?

kartal555

kartal555

Üye
evet düzenleyeceğim ama bazı hatalarım olabilir mazur görün dediğim gibi ReTRo v1 bu sadece devamı gelecektir.
Çalışmalara Başladım...

Son düzenleme:

beatboxqwe

Üye
hadi bakalım hayırlısı

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
kartal555

kartal555

Üye
:rica: yapabileceğim makul istekler varsa ofw ye ekleyebilirim.

Üst Alt