Nemesis de ERROR hatasına SON...

Sponsorlu Bağlantılar

pruva

Üye
bunu daha kolay cozumu software update yerine sadece nokia cable direveri kuruyoruz daha sonra nemesis i kurup dil kodunu değştirdikten sonra software updater i kuruyoruz ve guncelleme yapıyoruz

dandana123

Üye
hiçbir bir b.ka yaramadı gne eror verdi üstüne üstük pc suiteden oldum sağol ya (!)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
bende denedim belki 5 kere pc suiti ve nsu yu kaldırıp yükledim hala ERROR veriyor,cihazım n78 30.011 li versiyon ve hackli.bana nemesis programı kardeşimin 6120 classik telefonuna versiyon atmak için lazımdı ama birtürlü olmadı..PHOENİX programını denedim oda hata verdi bende uğraşmayı bıraktım.

fat01

Üye
o kadar uğraştım , saatlerimi verdim nihayet çözdüm.

Kaç kere mesajda yazdım. Bir yardım edecek kimse çıkmadı.. Oysa ben yaptım diyenler varsa hepsi bencil, kendini düşünen zavallılar. Yaptın ama nasıl yaptın burada yapamayanlarda var bir paylaş. Yok olmaz ben yaptım ..

Telefonunu tr alanlarda zaten sorun yok. Onlar zahmetsizce güncelleme yapabiliyor. Belki de ben yaptım diyen bencil ler onlardır .....

Neyse uzun uğraşlar sonucu nasıl yaptım onu anlatayım..

Nemesis programının nasıl kullanılması gerektiğini bir kaç arkadaş yazmışlar .sağol sunlar.
Bu programın derdi kurulumla alakalı değil onu bir kenara koyalım. Olduğu gibi kurun. Next and next ..program kurulsun.

Denetim masasından program ekle kaldırdan nokia cable driver diye bir yazılım varsa ki var (nokia software uptade bunu aotumatik kuruyor..) sorun burada.. Sonra aygıt yöneticisinden bağlantı noktalarından telefonumuz için olan portu silin.. Bende bu yazılım com12 yi kullanıyor.
Oysa bu yazılım yokken com9 çalışıyor ki bunda hata vermiyor.

Bu yazılımı kaldırın nemesis hata vermiyor. Değişiklikleri kaydedin. Sonra nokia software updateri programını kurun. Göreceksiniz ki nemesisi error verecek.. Artık güncelleştirme yapabilirsiniz.

Tekrar nemesisi kullanmak isterseniz yine aynı kablo driveri silersiniz.
Kolay gelsin
Açtığın konuyu yeni görme fırsatım oldu. Bu kadar uğraşa gerek yok. NOKİA BUNU BİLEREK KODLAR DEĞİŞTİRİLEMESİN DİYE YAPIYOR ZATEN. Nokianın Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web kurarsanız ki bu sürümlerde cable driver kurulmuyor nemesis hata vermez ve kolayca kodu değiştirebilirsiniz. Ama dediğim gibi 6 serisini kurun. Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web gibi.

hamza271970

hamza271970

Üye
çoooooooooooooooooooook teşekürler işme çookyaradı:):oke:

hamza271970

hamza271970

Üye
Açtığın konuyu yeni görme fırsatım oldu. Bu kadar uğraşa gerek yok. NOKİA BUNU BİLEREK KODLAR DEĞİŞTİRİLEMESİN DİYE YAPIYOR ZATEN. Nokianın Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web kurarsanız ki bu sürümlerde cable driver kurulmuyor nemesis hata vermez ve kolayca kodu değiştirebilirsiniz. Ama dediğim gibi 6 serisini kurun. Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web gibi.

Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web kardeş bunu nerden bulacam link falan yak çok ardım ama bulamadım sende varsa bi link oraya koyabilirmisin:bilmem::vur:aman2::allalla:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web kardeş bunu nerden bulacam link falan yak çok ardım ama bulamadım sende varsa bi link oraya koyabilirmisin:bilmem::vur:aman2::allalla:
Buyur arkadaşım indirebilirsin

macman

macman

Üye
çok sağol ya helal walla

kumuks

Üye
deneyen varmı arkadaşlar...sonuç..; ????

x2x

Üye
teşekkürler kardeşim ben de aynı senin durumundaydım ewt anlatımlardan ben de bu yaklaşımda şikayetcyim ama yne de

karizmas1991

Üye
bilader helal olsun çok sağol.harbi delikanlı adamsın.bencil cimri insanları kınıyorum.Herzaman emeğe saygı...Teşekkürler.Gerçekten çok teşekkürler.

sub7seven

Üye
[sıze=4]hocam senin dediğin şekilde de çözülmez bu iş, pc suite i kaldıracaksın cable driver'ı kaldıracaksın ondan sonra eğer n73 kullanıyorsan tekrardan nemesis i açacaksın o zaman kesin oluyor, yani n73 ile kablo bağlantısı olmayacak yani kablo takılı olacak ama sağ altta pc suite işareti olmayacak ha varsa da bağlı olmayacak telefon yani telefon bağlandı demeyecek. Ondan sonra deneyin oluyor.!! Saygılar the sub7seven[/sıze]

fbtore

fbtore

Üye
link ölü

skydrummer

Üye
o kadar uğraştım , saatlerimi verdim nihayet çözdüm.

Kaç kere mesajda yazdım. Bir yardım edecek kimse çıkmadı.. Oysa ben yaptım diyenler varsa hepsi bencil, kendini düşünen zavallılar. Yaptın ama nasıl yaptın burada yapamayanlarda var bir paylaş. Yok olmaz ben yaptım ..

Telefonunu tr alanlarda zaten sorun yok. Onlar zahmetsizce güncelleme yapabiliyor. Belki de ben yaptım diyen bencil ler onlardır .....

Neyse uzun uğraşlar sonucu nasıl yaptım onu anlatayım..

Nemesis programının nasıl kullanılması gerektiğini bir kaç arkadaş yazmışlar .sağol sunlar.
Bu programın derdi kurulumla alakalı değil onu bir kenara koyalım. Olduğu gibi kurun. Next and next ..program kurulsun.

Denetim masasından program ekle kaldırdan nokia cable driver diye bir yazılım varsa ki var (nokia software uptade bunu aotumatik kuruyor..) sorun burada.. Sonra aygıt yöneticisinden bağlantı noktalarından telefonumuz için olan portu silin.. Bende bu yazılım com12 yi kullanıyor.
Oysa bu yazılım yokken com9 çalışıyor ki bunda hata vermiyor.

Bu yazılımı kaldırın nemesis hata vermiyor. Değişiklikleri kaydedin. Sonra nokia software updateri programını kurun. Göreceksiniz ki nemesisi error verecek.. Artık güncelleştirme yapabilirsiniz.

Tekrar nemesisi kullanmak isterseniz yine aynı kablo driveri silersiniz.
Kolay gelsin

kardeşim allah razı olsun 2 gündür bu çözümü arıyordum.ne denediysem olmamıştı çok teşekkür ederim....

vicdor

Üye
arkadaslaş dediginiz gibi yaptım ama sonuc aynı turkçeye donmuyo yani turkçe menu hala yok tel 6630

donomar73

Üye
hamitgurun arkadaşımıza çok tşk. ederim Deiklerini yaptım. Scan for product... Error Sorunu çözüldü... hamit gurun arkaşamıza sonsuz tşk.ler ederim iyiki varsın... Ayrıca paylaşım için emek çabalayan herkese tşk. ederim...

tifanny

Üye
valla ben sıldım ama prgramı kulanamıyorum acayıp arkısık geldı :S

hcinaroglu

Üye
teşkk

Üst Alt