N97 Widgetleri 5800 & 5530'da (Sadece c6 FW Yüklüyse Çalışır)

Sponsorlu Bağlantılar

furkan142

furkan142

Üye
teşekkürler

Rich4arD

Rich4arD

Üye
en kolay yolu widgetin üstüne işini garntiye almak için wifi li bir yerde tıkla karşına çıkacak şey sana bu konu hakkında en doğru bilgiyi verir bence :)

Tamam denerim teşekkürLer önerin için :oke:

killer78

Üye
arkadaşlar bu nokia bots widget ne ise yarıor ? Bilgi verebilecek olan var mı ?

berkaysezer

Üye
Arkadaşlar bazı sorularım var,

Ben bugün ;
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...get-destekli-en-stabil-calisan-fw-389756.html

Burdan dosyaları indirip jaf programıyla başarılı bi şekilde yükledim.
Sorulara geçecek olursam ;
1- v50 ye sahiptim yükledikten sonra v51 oldu tekrar nasıl hack işlemi yapıcam..
2-Widget desteği varmış yüklediğimin burdan bir widget indirip kurdum ama widgeti açma yeri nerde bilmiyorum..
3-Ovi store'dan hesabıma girdim ama orda C6 diye bi seçenek yok..
Sorularıma cevap verirseniz sevinirim
Not; verdiğim linkten indirdiğim dosyayı yükledikten sonra v51 oldu.

Rich4arD

Rich4arD

Üye

Ben bugün ;
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...get-destekli-en-stabil-calisan-fw-389756.html

1- v50 ye sahiptim yükledikten sonra v51 oldu tekrar nasıl hack işlemi yapıcam..
2-Widget desteği varmış yüklediğimin burdan bir widget indirip kurdum ama widgeti açma yeri nerde bilmiyorum..

Ben şimdiLik 2. sine cevap vereyim :ehe Çünkü diğer soruLarınLa hiç iLgiLenmedim önceden :) Ana ekranda soL SeçenekLer var ona basa rehberin en solundaki sonra içeriği düzenle de istediğin bir widgete bas ayarlar çıkar ordan istediğin şeyi ayarlayabilirsin sonra çıkış de ayarladıktan sonra istediğini tut istediğin yere bırak yerlerini değiştir yani sonra tmm de bitti gitti :ehe

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi

Ben bugün ;

1-hack fwnin üzerinde geliyor. Ama ayrıyetten ben tema efekti fln yükleyeceğim dersen RomPatcheri ve patches dosyalarını indirip sertifika istemeden kolaylıkla kurabilirsin.

3-Ovi hesabına girdiğinde yeni telefon ekle yazar ve orda Nokia C6-00 yazar onu seç

aryscat

aryscat

Üye
facebook widget i tıklanınca web browser değil facebook uygulaması açılır... Kontör harcar. 0. facebook.com la alakası yoktur... Ben kullanıyorum...

AlpReis

AlpReis

Üye
teşekkürler

grcn_x

Üye
teşekkürler..

leventgaat

Üye
selam benim istediğim c6 ya 2 adet kısayol eklenebiliyor. .1 tane daha kısayol ekleme imkanımız varmı .varsa nasıl yapabiliriz. teşekürler.....

Rich4arD

Rich4arD

Üye
selam benim istediğim c6 ya 2 adet kısayol eklenebiliyor. .1 tane daha kısayol ekleme imkanımız varmı .varsa nasıl yapabiliriz. teşekürler.....

Arkadaşın tam olarak neyi sorduğunu anlayamadım ? :allalla:

batujan12

batujan12

Üye

bu dosyayı da ekle istersen :) tel.inde kullandıqın ram.'ı gstryr ..

:oke:

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi

bu dosyayı da ekle istersen :) tel.inde kullandıqın ram.'ı gstryr ..

:oke:

Teşekkürler. İlk Sayfaya Eklenmiştir :oke:

Razor55

Üye
Güzel Derleme. Tebrikler Üstad :)

osmanpasa

osmanpasa

Üye
ooo widgetlerın sayısı artmış. Ellerinize sağlık

leventgaat

Üye
yani içinde her biri 4 adet kısayol tuşu olan widgetten 3 adet veya 4 adet yapma imkanımız varmı.su anda .4+4
8 adet kısayol atayabiliyoruz..ben hava durumu v.s. widgeti degilde.telin içindeki dosyalara ulaşabileceğim kısa yol widgetinin daha çok olmasını istiyorum.

kerim5534

kerim5534

Üye
tskkr

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
yani içinde her biri 4 adet kısayol tuşu olan widgetten 3 adet veya 4 adet yapma imkanımız varmı.su anda .4+4
8 adet kısayol atayabiliyoruz..ben hava durumu v.s. widgeti degilde.telin içindeki dosyalara ulaşabileceğim kısa yol widgetinin daha çok olmasını istiyorum.

İstediğin Bu Mu? Ekran Widgetine Birden Fazla Kısayol Kutusu Koyma

Üst Alt