N97 Widgetleri 5800 & 5530'da (Sadece c6 FW Yüklüyse Çalışır)

Sponsorlu Bağlantılar

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır Sorun Yok Acılıyor Hallettım :) Pcde acık oldugundan acmıyormus faceyı :D

Mantıken açmaması saçma olur. Çünkü tamamen C6 FWsi. C6'da açılıp 5800'da bu fw ile açılmayacak birşey olmaması lazım. C6'da eşek değil widget destekliyorsa çalıştırması lazım dimi facebook widgeti :ehe

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye
FAcebook gezdım dolastım turkcell wap kontor almıyor daha sonra alırmı bılemem ınsllah almaz :D

bybilal

bybilal

Üye
teşekkürler . facebook artık bedava sanırsam. adresinden bedava

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye
hrlde o widgetteki facebook eklentısıde orayı kullanıyor cunku kontor almıyorç :)

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Güzel paylaşımlar. Devamının gelmesi dileğiyle...

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Teşekkürler :) Hemen inceliyorum :)

--------------- Ekleme ---------------

FAcebook gezdım dolastım turkcell wap kontor almıyor daha sonra alırmı bılemem ınsllah almaz :D

Gerçekten öylemi peki ? bendede şu an kontör yok ve girsem kontor de olmadığından girerse güzel olur yani 0.facebook.com ' dan girdiğini anlarım . da peki yaa kontör yükleyince kontör alırsa ? bi bilgisi olan varmı ? facebook widget te 0.facebook.com üzerinden giriyormu girmiyormu ? girmiyorsa nasıl girer ? .d.d

teşekkürler . facebook artık bedava sanırsam. adresinden bedava

saoL kardeşim biLiyorum ve kuLLanıyorum da www. oLmicak 0.facebook.com olucak .p

hrlde o widgetteki facebook eklentısıde orayı kullanıyor cunku kontor almıyorç :)

İnşallah orayı kullanıyordur ya bilgisi olan yokmu o konuda ?

Yaaaa kimse yardım etmicekmi ? bu facebook widget ücretLimidir ?
Yoksa bedava oLarak 0.facebook.com adresi üzerinden mi bağLanır ?

osmanpasa

osmanpasa

Üye
.wgz widgeti c6 fwli 5800 de nasıl kullanabilriz.

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye

Gerçekten öylemi peki ? bendede şu an kontör yok ve girsem kontor de olmadığından girerse güzel olur yani 0.facebook.com ' dan girdiğini anlarım . da peki yaa kontör yükleyince kontör alırsa ? bi bilgisi olan varmı ? facebook widget te 0.facebook.com üzerinden giriyormu girmiyormu ? girmiyorsa nasıl girer ? .d.d

saoL kardeşim biLiyorum ve kuLLanıyorum da www. oLmicak 0.facebook.com olucak .p

0.fecebook adresinden giriyor tahminim benden kontor almiyor turkcell waptan baglanıyorum sende waptanbaglanmayı dene alırsa o anda alır sonradan alma dıye bısey yok kardes

umutgidik

umutgidik

Üye

Bence widget kullanamdan bağlan çnk widgt zero.facebook adresine değilde normal adrese bağlanacaktır. Browserdan yer imlerine ekle ben öyle yaptım garanti olsun diye :)

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye
Arkadaşım deneyin görün ücretsiz diyorum kontorum gitmiyor benim :)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
0.fecebook adresinden giriyor tahminim benden kontor almiyor turkcell waptan baglanıyorum sende waptanbaglanmayı dene alırsa o anda alır sonradan alma dıye bısey yok kardes

Kardeşim 0.facebook adresinden aLmıyor heraLde .s benim hat vodafone + kontörümde yok zaten ki giremiyorum ki aLıomu aLmıomu anLiyim .s hata veriyor .s
Komut dosyası uyarısı:
Error retrieving data,
status: 0
diye bi hata veriyor Tamam tek var Tamamı seçiyorum kapanıyor yani giriş böLüne geri dönüyor .s

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye
Arkadasım o hatayı bende pc de facebook acıkken veriyordu facebooku cıksı yap pcden sonra dene bı

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Arkadasım o hatayı bende pc de facebook acıkken veriyordu facebooku cıksı yap pcden sonra dene bı

Aynı hatayımı veriyordu ?
Çıkış yaptım yine oLmadı . Çıkış yapim pc resLiyim teLefonu açim kapatim beLki oLur ? :ehe

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye

Aynı hatayımı veriyordu ?
Çıkış yaptım yine oLmadı . Çıkış yapim pc resLiyim teLefonu açim kapatim beLki oLur ? :ehe

okadarda deil :D ben gıremıyordum cıkıs yapıp denedım gırdı aynı hataydı.

Denibo

Üye
üyelikten telefonu c6 olarak nasıl değiştirioruz ovi mağazaya giriyorum öyle bişe yok

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
üyelikten telefonu c6 olarak nasıl değiştirioruz ovi mağazaya giriyorum öyle bişe yok

Bilgisayardan store.ovi.com 'dan girip hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabıma girerek değiştirebilirsiniz.

e_r_EN

e_r_EN

Üye
bu facebook widgeti çalışıyor ama bildirimleri görstermiyor en azından bende göstermedi ayrıca twitter uygulamsı da çalışmadı alternatifler varsa ekler misiniz ?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
okadarda deil :D ben gıremıyordum cıkıs yapıp denedım gırdı aynı hataydı.

Tmm kardeşim saoL da öğrendiğim kadarıyLa facebook widget ücretLi kontör üzerinden giriyor herhaLde yani bizim girdiğimiz 0.facebook.com gibi ücretsiz deiL heraLde ? :hmmm

bu facebook widgeti çalışıyor ama bildirimleri görstermiyor en azından bende göstermedi ayrıca twitter uygulamsı da çalışmadı alternatifler varsa ekler misiniz ?

Kardeş facebook widget ücretLimi her hangi bi internet paketi kuLLanmadan internetsiz yani 0.facebook.com gibi ücretsiz girebiLiyormuyuz ? :hmmm

batujan12

batujan12

Üye
Tmm kardeşim saoL da öğrendiğim kadarıyLa facebook widget ücretLi kontör üzerinden giriyor herhaLde yani bizim girdiğimiz 0.facebook.com gibi ücretsiz deiL heraLde ? :hmmm

Kardeş facebook widget ücretLimi her hangi bi internet paketi kuLLanmadan internetsiz yani 0.facebook.com gibi ücretsiz girebiLiyormuyuz ? :hmmm

en kolay yolu widgetin üstüne işini garntiye almak için wifi li bir yerde tıkla karşına çıkacak şey sana bu konu hakkında en doğru bilgiyi verir bence :)

Üst Alt