n95 te wireless şifresi kırmak?

Sponsorlu Bağlantılar

zx6r

zx6r

Üye
pardon biri benle dalgamı geçti dalga geçen arkadaşa söyleyeceğim var versin ıp numarasıyla mac adresini baksın bakalım birdaha internete girebiliyomu modeminin şifresini kullanıcı adıyla birlikte değiştiririm bana inanmıyosan ver ıp numaranı ve mac adresini (şimdi sorcan mac adresi ne diye yaa bak bilmiyosun konuşma)
kullandığım programlar şunlar

CMD
NETSTUMBER
AIO WİRELESS HACK TOOLS
AİR *****
MAC IP CONFIG
MAC ADRESS SEARCH
IP SEARCH

yukarıda isimlerini yazdığım programları öyle MSN PROGRAMI gibi kullanamazsın CMD KOMUTLARINI EZBERLEMEN LAZIM mac adres nedir nasıl bulunur
ıp numarasından pc nin yeri nasıl bulunur(uydu üzerinden gösterilişi nasıl yapılır) netstumber de wireless ağın uzaklığı nekadar sinyal gücü kaç desibel modem kaç metre uzaklıkta bunları yapabilirmisin ama bunlar daha başlangıç dediklerimi iyi anla benle sakın dalga geçme yoksa senin damarındaki kanınla boğarım anladınmı beni..!!

zxzxzxzxz

Üye
''modeminin şifresini kullanıcı adıyla birlikte değiştiririm''

dedin ama reset atınca fabrika ayarlarına döner modem mac adresini ve ipsini istedigi an degiştire bilir.bu durumda ''
baksın bakalım birdaha internete girebiliyomu'' sözü bi anlam ifade etmiyor !D

uniqe

uniqe

Üye
pardon biri benle dalgamı geçti dalga geçen arkadaşa söyleyeceğim var versin ıp numarasıyla mac adresini baksın bakalım birdaha internete girebiliyomu modeminin şifresini kullanıcı adıyla birlikte değiştiririm bana inanmıyosan ver ıp numaranı ve mac adresini (şimdi sorcan mac adresi ne diye yaa bak bilmiyosun konuşma)

CMD
NETSTUMBER
AIO WİRELESS HACK TOOLS
AİR -
MAC IP CONFIG
MAC ADRESS SEARCH
IP SEARCH

yukarıda isimlerini yazdığım programları öyle MSN PROGRAMI gibi kullanamazsın CMD KOMUTLARINI EZBERLEMEN LAZIM mac adres nedir nasıl bulunur
ıp numarasından pc nin yeri nasıl bulunur(uydu üzerinden gösterilişi nasıl yapılır) netstumber de wireless ağın uzaklığı nekadar sinyal gücü kaç desibel modem kaç metre uzaklıkta bunları yapabilirmisin ama bunlar daha başlangıç dediklerimi iyi anla benle sakın dalga geçme yoksa senin damarındaki kanınla boğarım anladınmı beni..!!

sen neyimişin be uyduları bıle kullanıo adam :D

1000rr

1000rr

Üye
siz ayakta uyuyun millet uzaya çıkıyo bunlar hiç bişi değil bunları biliyorum ve kolayca yapıyorum zevk için

zx6r

zx6r

Üye
burada programların adı yazıyo sadece kullanmasını biliyomusunuz acaba

toprakumit

toprakumit

Üye
Abi ne yapıyonuz siz ya şifre diyoruz burada... WEP olsa neysede VPA sıkar biras... Lütfen ciddi olalım...

__________________________________________________Maxicep Ailesinden Sevgiler!!!

computerangels

computerangels

Üye

CMD
NETSTUMBER
AIO WİRELESS HACK TOOLS
AİR -
MAC IP CONFIG
MAC ADRESS SEARCH
IP SEARCH

ekle beni senle bi kapışaım varmısın o kdar kendine güveniyorsan burda erkeklik sökmez sökmesi için sen değil onun ıp sini istemeyi sen bul msn si yok deme sitenin ıp sini bul bulamazsın dimi bak şimdi bu sitenin ıpsi 79.171.18.64 eğer admine sor doğru değilse yaşamayı bırakacam senin ıp ni bulmakta ne var burda büyük yazıyla dikkat çekip bilen var bilmeyen var beni unuttun sanırım sen bilmeyenlere hava atmak gerekmez öğretmek gerekir adam özelden konuşaım dedi sen ordan ne artist gibi çıkıyon
biri benle dalgamı geçti dalga geçen arkadaşa söyleyeceğim var versin ıp numarasıyla mac adresini baksın bakalım birdaha internete girebiliyomu ne bu ya böle kendinin hemen bir lamer olduğunu ortaya koyuyorsun saygılar beni bilen biler bilmeyen varsa sözlüğü alsın araştırsın saygılar

toprakumit

toprakumit

Üye
Arkadaşlar forumda tartışma ortamı yaratmayalım...

sukruon

sukruon

Üye
imkansız.olmaz herhalde

ozen64

Üye
ya gerçekten bilen warsa ltfn bna yollassın programı çook acil ltfn [email protected]

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
YA valla yoq şimdilik .AMA KIRALABİLİR DÜNYADA HACKER DENİLEN ŞEY VAR

:@

schumici

schumici

Üye
arkadaşım şu an için mümkün değil

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
mümkün degil dostum deneme derim

HayaLeT80

HayaLeT80

Üye
amma sallamışsınız bea bazen bende şifresiz buluyorum :) ama symbian uyumu cihazlarda olması mümkün sadece beklemeliyiz bir yıl beş yıl on yıl ....

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bence Hiç Bir Telefon İle Wireless Kıramassın.

hitty

Üye
pardon biri benle dalgamı geçti dalga geçen arkadaşa söyleyeceğim var versin ıp numarasıyla mac adresini baksın bakalım birdaha internete girebiliyomu modeminin -ni kullanıcı adıyla birlikte değiştiririm bana inanmıyosan ver ıp numaranı ve mac adresini (şimdi sorcan mac adresi ne diye yaa bak bilmiyosun konuşma)

CMD
NETSTUMBER
AIO WİRELESS HACK TOOLS
AİR -
MAC IP CONFIG
MAC ADRESS SEARCH
IP SEARCH

YANNIS KULandıgın programları sadece lamerler kullanıo =) sen hacker diil lamer olamazsın bunlarla ehuuhhe ip bulmak için programa bile gerek senin uydu dediğin program polislerin elinde var =)

TopFury

TopFury

Üye
Memlekette bitane alçak gönüllü hacker kalmamış...ayrıca...damarındaki kanınla boğarım falan...ne bu artistlikler...adam PC hacklemek için önce IP istiyo... :D

çağdaş001

Üye
pardon biri benle dalgamı geçti dalga geçen arkadaşa söyleyeceğim var versin ıp numarasıyla mac adresini baksın bakalım birdaha internete girebiliyomu modeminin -ni kullanıcı adıyla birlikte değiştiririm bana inanmıyosan ver ıp numaranı ve mac adresini (şimdi sorcan mac adresi ne diye yaa bak bilmiyosun konuşma)

CMD
NETSTUMBER
AIO WİRELESS HACK TOOLS
arkadaşlar hava atmaya gerek yok se nin dediklerini herkes yapyor sadece bildiğim 100 lerce kişi yapıyor ama önemli olan eğer hackersan öyle ortalıkta hackerım diye dolaşmaz
sen sadece progra isimlerini vermişsin eğer çok istiyorsan özelmesaj at kapışalım senle önemli olan burda bilmeyenlere bi şeyler öğretebilmektir.
bunu yapabilömişsen ne mutlu sana.
şimdi ben şunu yaparım bunu yaparım demeyi bırakta nasıl yapıldığını bilmeyenlere öğret. millette merak uyandırıyorsun. eğer bu mesajı kendisi nasıl yapıldığını öğrensin d,ye yazıyor diyen varsa gelsin kapışalım
alın sizemsn:
[email protected]
AİR -
MAC IP CONFIG
MAC ADRESS SEARCH
IP SEARCH

arkadaşlar hava atmaya gerek yok se nin dediklerini herkes yapyor sadece bildiğim 100 lerce kişi yapıyor ama önemli olan eğer hackersan öyle ortalıkta hackerım diye dolaşmaz
sen sadece progra isimlerini vermişsin eğer çok istiyorsan özelmesaj at kapışalım senle önemli olan burda bilmeyenlere bi şeyler öğretebilmektir.
bunu yapabilömişsen ne mutlu sana.
şimdi ben şunu yaparım bunu yaparım demeyi bırakta nasıl yapıldığını bilmeyenlere öğret. millette merak uyandırıyorsun. eğer bu mesajı kendisi nasıl yapıldığını öğrensin d,ye yazıyor diyen varsa gelsin kapışalım
alın sizemsn:
[email protected] :bann:

ediesel

Üye
N95 te Wireless kırma olayı diye birşey kesinlikle olamaz. Çünkü wireless kırma işlemi zaten aşırı derecede zor olan uğraştırıcı zahmetli uzun zaman alan birden fazla bilgisayar programının aynı anda çalıştırılmasını gerektiren bir olay ki bu anlamda düşünürseniz n95 cihazının ne denli yetersiz ve zavallı kalacağını anlarsınız.

Üst Alt