n95 te wireless şifresi kırmak?

Sponsorlu Bağlantılar

hackerby17

hackerby17

Üye
    Konu Sahibi
n95 te wireless şifresi kırmak?
mümkünmüdür ?

• Beğen
Tepkiler: MegaCimbomlu, cimobmlu_53 ve isocanim

vavuli

vavuli

Üye
valla VPA şiflerelirinin kırılabileceğini duymuştum ama telefonda yapalamaz heralde

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
N95 ile değil bunu hiçbir cep telefonu ile kıramazsınız. ;)

zx6r

zx6r

Üye
öyle bişi mümkün diil arkadaşım boş yere unut arama kimseyede sorma sana gülerler daha bilgisayarda şifreleri kıramıyoruz hemde wireless hee çok komiksin dostum
ben pc de kıramadığım şifre giremedim wireless ağ ve pc yoktur ama aynısını n95 için söyleyemeyeceğim

scream_III

Üye
ya sıze zahmet bı arayın bulun yapın bısı yapın yanı wırelless var ama sıfre sorunu ama sıtenız guzel elınıze saglık

enigma

enigma

Üye
:bann:öyle bişi mümkün diil arkadaşım boş yere unut arama kimseyede sorma sana gülerler daha bilgisayarda şifreleri kıramıyoruz hemde wireless hee çok komiksin dostum
ben pc de kıramadığım şifre giremedim wireless ağ ve pc yoktur ama aynısını n95 için söyleyemeyeceğim:bann:

:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:bide benim PC ye girsene :D komedi yaa walla.:kop::kop::kop::kop:kullandığın programları yazda isimlerini bilelim:):):):)

hackerby17

hackerby17

Üye
    Konu Sahibi
ben sana ip adresimi vereyim sen benim pc ye gir :D girebiliosan ^^

enigma

enigma

Üye
bana dediysen ben girerim demedim :D:D:D:D sende tartışacak yer arıyon ama zzZZZzzzzzZZzzz:D:D:D

hackerby17

hackerby17

Üye
    Konu Sahibi
:D laaa senle niye tartısayım :D illa kavgamı etces :D:D:D neyse hadi heryerde karsıma cıkıon zaten :D özel msj ile konusalım ^^

enigma

enigma

Üye
yaw gerçekten başkasının şifresi kırıp giren adam ben giriyorum demez. ama size bi ufak açıklama yapayım.
1-vista ile yapmak zor.
2-intel wi-fi dışındaki diğer wi-fi kartlarıyla kırmak daha zor(örnek:broadband)
3-WPA şifrelerini kırmak daha kolay ama WEP ile şifrelersiniz bağlantı hızınız biraz yavaşlar.
4-N95 ile şuan için kıramazsın ama kırılması için çalışmalar muhakkak başlamıştır.

Yeni bilgisayarımı aldığım 6 aydır hiç uğraşmadım yukarda ALLAH var taş yapar !!! çok yanlış bişey başkasının kotasını ayın 4ncü günü doldurmak

the_poison

the_poison

Üye
bence imkansız

enigma

enigma

Üye
mantık yürüt. sen şifreni yazdığında nasıl bağlanıyorsun?

eses_nuri

eses_nuri

Üye
olmaz böle bişey biz laptopta kıramıyoruz :D ama keşke olsa arkadaşlar beleş nete girse :D

hackerby17

hackerby17

Üye
    Konu Sahibi
Evet Beyler Arkadas Bulmus Prgramını Sifre yaklasık 15 dk içerisinde kırılabiliyormus Yarın AlmayaCalısacam Programı Telefonumun Gelmnesini Bekliyorum Gelsin Telefonum Sizlere programı deneyip Göndericem ^^

ekin.ozan

Üye
Evet Beyler Arkadas Bulmus Prgramını Sifre yaklasık 15 dk içerisinde kırılabiliyormus Yarın AlmayaCalısacam Programı Telefonumun Gelmnesini Bekliyorum Gelsin Telefonum Sizlere programı deneyip Göndericem ^^
merhaba arkadaslar,bu wriless sifre olayi n95 te benimde basimin belasi,yaw kardes ne zamn gelece bu program allhaskina biraz cabuk ol hizlandir su gelme surecini saolasin

feyizz

feyizz

Üye
AIO Wireless Hack By Hackers Kral Türkçe anlatımlı

Ewet arkadaşlar Yapmış olduğum bir AIO programını daha sizlerin hizmetine sunuyorum
Wireles i olan butun arkadasların işine yarıyacak bu programla şifreli olan Wireles bağlantısının şifresini kırıp gire biliyorsunuz Açıklama yapmıyacam çünkü gerekli acıklamalar programın içinde mevcuttur. Burdaki programlar bizzat tarafımdan denenmiştir sonuç olumlu

CEP TELEFONUNDAN DEĞİL BİLGİSAYARDAN KIRABİLİRSİN VPA'LAR HARİÇ

İşte programın görüntüsü

Netsumbler
Kismet
Macmekaup
Airodump
Aircrack
Dosya Boyutu:9.76MB (indirmeye değer)

Ve

Download
Kod:
http://uploaded.to/?id=cozq05
Rar şifresi:

Alıntıdır
Denedim

vuraltufan

Üye
ben biliyorum ama bu söylenmezki.. ve acayip basit bi olay.. asla program filanda gerektirmiyo..
:D

mami23

mami23

Üye
ben salladım bikere tuttu vala 12345678 koymuş adam

feyizz

feyizz

Üye
ben biliyorum ama bu söylenmezki.. ve acayip basit bi olay.. asla program filanda gerektirmiyo..
:D

bişey biliyorsan paylaşman gerek arkadaşım
şahsen biliyor olsam hemen herkes'e duyururdum,

zxzxzxzxz

Üye
bende wirelessli bir cep tel kullanmama ragmen
cep telimin hangi programla olursa olsun
wpalı wireless şifresini kıracagına inanmıyorum

Üst Alt