N9 da görüntülü görüşme!!

Konu, 'MeeGo' kısmında cptaincnr tarafından paylaşıldı. Okunma: 13415 | Cevaplanma: 25

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. N9 da görüntülü görüşme!!

Ben hala ümitliyim.çünkü meego'lu yeni telefonlar çıkacak.nokiadan ayrılan ekip bir şirket kurdu ve nokia destek vereceğini belirtti.Olmaz diye birşey yok.Eğer güncellemeler devam ederse olabilir.çünkü eğer olmazsa açıkçası kendimizi kandırmayalım o ön kameranın hiçbir espirisi kalmaz.daha hiç ön kameramdan fotoğraf çekilmedim mesela.neyse bekleyip göreceğiz...

Yazan: vestes123
  2. o destek düşündüğünüz türden bir destek değil. nokia bridge kapsamında verilen bir destek. ne patent ne de başka bir şeyi kapsıyor.

n9'la görüntülü görüşme sadece gtalk üzerinden yapılıyor. güncelleme ile nokia bunu getirmedi malesef.

3. Asla ümidini kaybetme :)

4. Prime kardeş bitirdi demiyorum zaten zaman içerisinden isterlerse yaparlar diyorum.bekleyip görcez diyorum...;)

5. forumu terk eder misin?

6. eline n9 almayan biri ne bilsin kamera lensi mi sensor mu :ehe

N9 da görüntülü görüşme!! konusuna benzer içerikler

1. görüntülü görüşme?? ( 14 Ocak 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar n8de görüntülü görüşme şebeke dışında hiçbir yöntemle yapılamıyormu?? örn; wireless ile bağlanıldığında, msnde, yada msne bağlayan bi programla... yardımcı olursanız sevinirim..
  2. Nokıa 5230 görüntülü görüşme ( 26 Mayıs 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Arkadaşlar bildiğiniz gibi 5230'da 3G var ama görüntülü görüşme yok.Ben bu sorunla ilgili bir soru soracağım. 5230'da bildiğimiz gibi 3G var bunu görüntülü aramada kullanmak için telefonun hangi sistem ayarlarıyla oynamalıyız.Şimdi diyeceksiniz...
  3. Data fiyatına görüntülü görüşme ( 25 Şubat 2012 | Cep Telefonları Genel )

"Neoi 588'in en önemli özelliklerinden birisi GSM operatörlerine ek ödeme yapmaksızın data fiyatından görüntülü konuşma yapmayı sağlayan özel yazılımı"(chip online) bu yazılım bizim telefonlara uygulanmaz mı açaba
  4. 3gs görüntülü görüşme ( 22 Mayıs 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Ana kameradan yahoo msn ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz merak edenlere duyurulur.
  5. Xperia Z Görüntülü Görüşme ( 3 Kasım 2013 | Sony Android Yazılım )

Arkadaşlar xperia z de görüntülü görüşmeyi nasıl yapıyoruz? Bir program olmadan görüntülü görüşme yapılamıyor mu?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 18:56:35