N8 SociaL Uygulaması Lazım. Güncelleyelim derken Gitti.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sh0ck

sh0ck

Üye

Keep in touch on Twitter and Facebook. Post, chat and share with your friends from your Nokia device

Facebook
- Update your Facebook status
- Call, text or Facebook message your friends with a click
- Share photos from your phone
- Find friends on Facebook
- Read and send messages from Facebook
- View upcoming events Facebook
- Consult your Facebook friend requests
- View event invitations
- View and comment on Facebook

Twitter:
- See your Twitter timeline on your home screen
- By mail, bookmarks and tweets response to

Download:

Dene kardeşim.. Uygulama yöneticisinden uygulamayı kaldırmayı denedin mi ?..

parasus

Üye
Bendede social gitmişti ve hiç bir şkilde düzelmedi sociali açarken hep hata kodu verdi.En son telefona hard format ve flash işlemini yaptımda öyle düzeldi.(Başka çözüm yok eğer hata kodu alıyorsanız)

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
Bu da olmadı dostum yükleme başlıyor biraz ilerliyor ve kalıyor yüklenemiyor hatası çıkıyo kapanıyo sonra yükleme. Evet sürekli kaldırıp kurdum yeniden yeniden ama olmadı sanırım bu sorunun çözümü ya hard format yada flash ama ikiside bana uzak şeyler denemek istemediğim şeyler resimler rehber müzik video notlar yer imleri ajanda kayıtları ıvır zıvır hiç uğraşılcak şeyler değil ya. Bol bol Soc-Doom kardeşimin kulaklarını çınlatıcam artık :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
[alikan];3141378' Alıntı:
Bu da olmadı dostum yükleme başlıyor biraz ilerliyor ve kalıyor yüklenemiyor hatası çıkıyo kapanıyo sonra yükleme. Evet sürekli kaldırıp kurdum yeniden yeniden ama olmadı sanırım bu sorunun çözümü ya hard format yada flash ama ikiside bana uzak şeyler denemek istemediğim şeyler resimler rehber müzik video notlar yer imleri ajanda kayıtları ıvır zıvır hiç uğraşılcak şeyler değil ya. Bol bol Soc-Doom kardeşimin kulaklarını çınlatıcam artık :)

:bigstar:

knkaa hemde nasil cnliorr walaa ole bole degil :D bksna habre yazdklarna cwp weriorum sagr oldum wla cnlamaktan :) :naughty:

sh0ck

sh0ck

Üye
[alikan];3141378' Alıntı:

Kardeşim, bunda kulak çınlatacak bişey yok.. Bizde güncelledik.. Ama sorun çıkmadı.. Ha çıkaydı, şu veya bu şekilde düzeltirdim.. Kaldı ki konuyu açan kişinin hiç bir suçu yok.. O sadece güncellemeyi haber vermiş..

http://www.maxicep.com/symbian-3-destek/n8ime-kiydim-pr-1-1-a-3-448258.html

Buradada yazdığım gibi adamım :).. Herşey risk adamım demişim :)...

Artı, Hard format attığında veya flash attığında.. Hiç bişey gitmiyor ki..
Yani yedek aldıktan sonra.. Ben PR 1.1'e yükselttim. Flash attım, 3 gün önce neyse telefonum, hepsi duruyordu.. :)

Ajanda kayıtlarım, müziklerim, rehberdekiler.. Herşey.. Hatta widgetlerimin yerleri bile aynıydı, profil tercihlerimin isimleri dahi.. :)..

Ama konuya ilgi olmadı.. :) Yoksa anlatıcaktım sorunsuz bir şekilde nasıl PR 1.1 Yapılacağını :P :bigstar: :)

----
Discussions Nokia'dan alıntıdır:
Method 1:

Nokia Social Apps updating guide:

1. Uninstall both "Social" & "Social Installer" from the default Apps Manager.
2. Reboot the phone.
3. Download "Social Apps.zip".
4. Extract the zip and transfer the .wgz & .sisx to the phone (using file manager).
5. FIRST!! Install "Sosial Mixer v1.02.144.wgz" then
6. Install "Social Networks v1.03.143.sisx" (wait until the Widget installation popup done!!)

Download:

Multiservers:

1.
2.
3.
4.

Method 2:
1. Uninstall Social
2. Install version 1.1 on phone
3. Restart
4. Install version 1.2
5. Restart
6. Install version 1.3
7. Restart and get the "communities" error.
8. Restart 9. Install version 1.3 again
10. Finally working

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
sh0ck saol kardsim yoksa uzuluordum wala knkamin ovisi gitti die:D

natural23

Üye
Kardeşim, bunda kulak çınlatacak bişey yok.. Bizde güncelledik.. Ama sorun çıkmadı.. Ha çıkaydı, şu veya bu şekilde düzeltirdim.. Kaldı ki konuyu açan kişinin hiç bir suçu yok.. O sadece güncellemeyi haber vermiş..

http://www.maxicep.com/symbian-3-destek/n8ime-kiydim-pr-1-1-a-3-448258.html

Buradada yazdığım gibi adamım :).. Herşey risk adamım demişim :)...

Artı, Hard format attığında veya flash attığında.. Hiç bişey gitmiyor ki..
Yani yedek aldıktan sonra.. Ben PR 1.1'e yükselttim. Flash attım, 3 gün önce neyse telefonum, hepsi duruyordu.. :)

Ajanda kayıtlarım, müziklerim, rehberdekiler.. Herşey.. Hatta widgetlerimin yerleri bile aynıydı, profil tercihlerimin isimleri dahi.. :)..

Ama konuya ilgi olmadı.. :) Yoksa anlatıcaktım sorunsuz bir şekilde nasıl PR 1.1 Yapılacağını :P :bigstar: :)

----
Method 1:

2. Reboot the phone.
4. Extract the zip and transfer the .wgz & .sisx to the phone (using file manager).
6. Install "Social Networks v1.03.143.sisx" (wait until the Widget installation popup done!!)

Download:

Multiservers:

1.
2.
3.
4.

Method 2:
1. Uninstall Social
2. Install version 1.1 on phone
3. Restart
4. Install version 1.2
5. Restart
6. Install version 1.3
7. Restart and get the "communities" error.
8. Restart 9. Install version 1.3 again
10. Finally working

arkadaşın verdiği linten indirdim kurdum sosyal ağ düzeldi sagolasın kardeşim çok iyi oldu bunu indirin sosyalnetwork var içinde sadece onu atın telefona yükleyin düzeliyor

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın verdiği linten indirdim kurdum sosyal ağ düzeldi sagolasın kardeşim çok iyi oldu bunu indirin sosyalnetwork var içinde sadece onu atın telefona yükleyin düzeliyor

Flash atmaya gerek kalmadan direk social yüklesen oluyor mu dostum birde hangi dosyanın içinde social uygulaması.? Hangisini indirmek lazım

--------------- Ekleme ---------------

----
Method 1:

2. Reboot the phone.
g

Şu Methodu denedim yine aynı hatayı verdi. Ayrıca bundan önce 2. methodu deniyim dedim önce Social 1.1 indirdim kurmak istediğimde yazılım telefona ciddi zararlar verebilir dedi bende o methodu o yüzden yapmadım ilkini denedim oda olmadı yine aynı hata :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dostm snn bu hatalarn beni olduruor ya:D kendimi sclu hssediorm kanka

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim kasma kendini ben sana takılıyorum rahat ol yemişim SociaL uygulamasını olmasa da olur. Artık yeni güncelleme de filan kendine gelir belki gelmezse de olmayı versin. Artık olmadı bir ara mersine gelirim ziyaretine :):):)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
[alikan];3145209' Alıntı:
Kardeşim kasma kendini ben sana takılıyorum rahat ol yemişim SociaL uygulamasını olmasa da olur. Artık yeni güncelleme de filan kendine gelir belki gelmezse de olmayı versin. Artık olmadı bir ara mersine gelirim ziyaretine :):):)

hahah:D:D:D: saol kardesm wala bnde kendimi suclu hssettim ya :bilmm yeni guncellemede duzeltrler ama onlarda farknda bu hatalarin hepsnden :nono: olmadi mersne gel dostm isteddgn zman :)

yol_5858

Üye
Arkadaşlar mrb n8 benide bu bilgi denizine sürükledi benim sorunumda aynı çok fazla şey denedim fakat sosyal uygulamasında örn. f.book uygulamasını açarken tekrar kaldırmamı ve tekrar kurmamı uyarı olarak veriyor ilk aldığım günlerde kullanabiliyordum şimdi ise hüsran :( bigilerinizi bekliyorum

--------------- Ekleme ---------------

bu konuda yalnız değilsin canını sıkma aynı sorun bende de var kardeş evet burada çözüm yollarına bakalım artık nasıl olacaksa bırçok yöntem denedim ama nafile:(

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
Ben vazgeçtim uğraşmıyorum artık ya :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dostm bswer ya sen guncellemeyi bekle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt