N8 SociaL Uygulaması Lazım. Güncelleyelim derken Gitti.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
N8 SociaL Uygulaması Lazım. Güncelleyelim derken Gitti.
Social uygulamasını 1.3'e güncelleyelim derken hepten kaybettik. Bunun düzgün bir versiyonunu veya ilk halini nereden bulabilirim yardımcı olabilecek var mıdır.??

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
zten ordan indirdi de tamamen kaybetti :kop:

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
sen kop kop işlh telefonun kitlenirde görürsün, bende koparım o zaman :p forumda paylaşılmış önceki versiyon onuda denedim oda yüklenemiyor diyor ulen ne ettin telefona hay böyle güncellemeyede :s

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
kanka kusura bakma ya wla komik oldu ama :D

ya bnde anlamadim ayar oldum saka maka ..digerini nasl yuklemior ya ?

mathman20

Üye
Uygulamadaki sosyal paylaşım ağlarından bağlanmaya çalış.Orada giriş yapınca güncelleme varsa uyarıyı verip güncellemeyi başlatacaktır.Ben öyle yaptım bende sorun yok şimdilik.

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
GrafiXer paylaşmış hard formattan sonra giden uygulamalar diye ordan indirdim sanırım ilk hali o yüklenemiyor diyor ondan sonra güncelleme yemiş halini denedim 1.02 onada yüklenemiyor diyor bende anlamadım. Senin bu verdiğini yüklüyor ama bunda da açmak istediğinde yeşil renk ovi sayfası çıkıyo bağlanıyor filan diyor ama hemen o uyarı geliyor kaldır yine kur diye :s

--------------- Ekleme ---------------

Uygulamadaki sosyal paylaşım ağlarından bağlanmaya çalış.Orada giriş yapınca güncelleme varsa uyarıyı verip güncellemeyi başlatacaktır.Ben öyle yaptım bende sorun yok şimdilik.

Güzel insan zaten bizde ondan bahsediyoruz giden uygulama zaten onun kendisi :) içine giremiyoruz ki bağlanalım deneyelim ^^

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
yukarda arkadas bise demis oyle yap bakalm adamim olcak mi

mathman20

Üye
Güzel insan o zaman firmwareyi naviden indirip phoenix ile flashla.Herşeyi başa çevirmiş olursun.Sonrasında güncellemelerin hepsini en baştan yaparsın.Ama phoenix kullanmayı bilmiyorsan bu işe hiç kalkışma güzel insan.

kolera87

Üye

bunu bi dene son sürüm bende yüklendi senin için upload ettim

sosyal network 1.03
sosyal mixer 1.02
dosya içeriği

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
guzel insan ztn son surumunu yukledide tamamen kaybettirdik dioruzz :kop:

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
Güzel insan o zaman firmwareyi naviden indirip phoenix ile flashla.Herşeyi başa çevirmiş olursun.Sonrasında güncellemelerin hepsini en baştan yaparsın.Ama phoenix kullanmayı bilmiyorsan bu işe hiç kalkışma güzel insan.

Yok kardeşim saol o kdr uzun boyutlu değil yemişim social uygulamasını olmasada olurda hani eldekinden de olduk ya biraz acayip oldu ondan uğraşıyorum. Bir daha Soc DooM ne verirse versin yapmıcam :)

kolera87

Üye

valla bende ovi storeyi kaybettim bir türlü yükleyemedim sonuna geliyo yüklenemiyo diyo yani bi denesin belki bu uyar diğer linkteki olmadıysa widgeti de war

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi

bunu bi dene son sürüm bende yüklendi senin için upload ettim

sosyal network 1.03
sosyal mixer 1.02
dosya içeriği

Son umut sensin kardeşim benim için upload etmiş valla saol ya ellerine sağlık bir deniyim bakiim umarım olur. Birde yüklemeden bahsetseniz acaba bi yerde yanlışlık mı yapıyorum dicem ama :s Güncellemeden sonra öyle hata verince yeniden kaldır kur kaldır kur, yüklü dosyalarda Social ve Social Yükleyici var onları kaldırıyom yeniden kuruyorum. Başka taktiği var mı ki? Bu arada mixer ne?

Olmadı yine aynı hatayı veriyor sosyal network 1.03 (143) diyor yükledim ama yine aynı hata. Komut Dosyası uyarısı adı altında veriyor o hatayı. Komut dosyası uyarısı ne ki acaba?

kolera87

Üye

bende widgetini kurunca girmez oldu belkide sorun wgz dosyasındadır

--------------- Ekleme ---------------

[alikan];3140485' Alıntı:
Son umut sensin kardeşim benim için upload etmiş valla saol ya ellerine sağlık bir deniyim bakiim umarım olur. Birde yüklemeden bahsetseniz acaba bi yerde yanlışlık mı yapıyorum dicem ama :s Güncellemeden sonra öyle hata verince yeniden kaldır kur kaldır kur, yüklü dosyalarda Social ve Social Yükleyici var onları kaldırıyom yeniden kuruyorum. Başka taktiği var mı ki? Bu arada mixer ne?

Olmadı yine aynı hatayı veriyor sosyal network 1.03 (143) diyor yükledim ama yine aynı hata. Komut Dosyası uyarısı adı altında veriyor o hatayı. Komut dosyası uyarısı ne ki acaba?

walla bendede widgeti kurunca komut dasya uyarısı verdi bak yine sen social ve sosyal yükleyiciyi kaldır sonra sadece sosyal network 1.03 ü kur widgeti sakın kurma

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
Burada da ne kadar çok güzel insan var değil mi :d: :d:

aynen ole dostm burda cok guzel insanlar var :kop:

[alikan];3140475' Alıntı:
Yok kardeşim saol o kdr uzun boyutlu değil yemişim social uygulamasını olmasada olurda hani eldekinden de olduk ya biraz acayip oldu ondan uğraşıyorum. Bir daha Soc DooM ne verirse versin yapmıcam :)

:ahkanka aliniorum ama :aman2:

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
bak tarif edeyim önce uygulama yöneticisinden sosyal sosyal ve sosyal yükleyiciyi kaldır ondan sonra sosyal network 1.03 ü kur wgz olanı sakın yükleme tamam önce sosyalle ilgili ne varsa yüklü uygulamalardan kaldır ondan sonra Sosyal network 1.03 ü kur oke

Bende öyle yaptım ama. Yüklü uygulamalarda iki tane uygulama çıkıyo Social ve altında Social yükleyici O gibi bişey cıkıyo onları silip dediğini yüklüyorum aynı hata :s Buda bizim şansımız :)

kolera87

Üye
[alikan];3140573' Alıntı:
Bende öyle yaptım ama. Yüklü uygulamalarda iki tane uygulama çıkıyo Social ve altında Social yükleyici O gibi bişey cıkıyo onları silip dediğini yüklüyorum aynı hata :s Buda bizim şansımız :)

valla pr1.1 i bekle o zamana kadar sosyalleşme bak sırf sen yükleyemedin diye üzüldüm kaldırıp kullanmicam valla

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
:) Kardeşim sağol ya düşünmen yeter. Allahtan ki olmazsa olmaz bir şey değil. Pc deki ovide gördü sosyal güncellemeyi cihazdakini kaldırınca, ordan indirip kurmayı denedim ama bu seferde bu arkadaşın aldığı hatayı alıyorum bende. Marsoy isimli arkadaşta almış bu hatayı.

bunu yapıyo hep arkadaşım çıldırdım ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...