[N7100XXUFND3] Android 4.4.2 Kitkat - Fransa

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
tar uzantılı rom dosyasını odin v3.09 altındaki sürümlerde pda kısmına, 3.09 sürümünde ap kısmına koyacaksınız.
Rom resmi samsung romu olduğundan garanti dışı kalmaz türkiye romu çıktığında direk üstüne yine odinle kurarsınız oldu bitti.
Root eder, cwm yada twrp kurarsanız knox sayacı 1 olur o zaman garanti dışı kalabilir.
Fransa 4.4.2 kurduğunuzda hiç bir sorun olmadan türkçe olarak kullanabilirsiniz türkiye için çıktığında direk üstüne kurup hayatınıza devam edersiniz =)

• Beğen
Tepkiler: eyetkin

furkanyaşarcasper

furkanyaşarcasper

Üye
tar uzantılı rom dosyasını odin v3.09 altındaki sürümlerde pda kısmına, 3.09 sürümünde ap kısmına koyacaksınız.
Rom resmi samsung romu olduğundan garanti dışı kalmaz türkiye romu çıktığında direk üstüne yine odinle kurarsınız oldu bitti.
Root eder, cwm yada twrp kurarsanız knox sayacı 1 olur o zaman garanti dışı kalabilir.
Fransa 4.4.2 kurduğunuzda hiç bir sorun olmadan türkçe olarak kullanabilirsiniz türkiye için çıktığında direk üstüne kurup hayatınıza devam edersiniz =)

çok teşekürler kardeş

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
alternatif link koyar mısın? Yandexdisk gibi nedense samobile açılmıyor

mrsivri

mrsivri

Üye
Kardeşim çok büyük teşekkür ederim telefonu iyi ki almışım dedim bir kez bile kastığını görmedim sadece şarj dayanmıyor eskisi gibi ama telefon canavar oldu :) kilit ekranı sorunu gitti, geçişlerde olan kasmalar gitti bunlar bile yeter :)))

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Beyler lütfen birisi alternatif link atsın sammobileden inmiyor öteki linkde açılmıyor bende yandexdisk gibi bir alternatif link koysanız

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Beyler lütfen birisi alternatif link atsın sammobileden inmiyor öteki linkde açılmıyor bende yandexdisk gibi bir alternatif link koysanız
Sammobile sitesine 30 saniye 1 dakika ayırıp üye olmak bu kadar zormu? Üye ol sonra tekrar tıkla direk indir bu kadar basit

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Sammobile sitesine 30 saniye 1 dakika ayırıp üye olmak bu kadar zormu? Üye ol sonra tekrar tıkla direk indir bu kadar basit

Ben sammobile uyeyim zaten inmiyor diyorum 48 saat falan yaziyor 1 mb bile inmiyor nedense

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ben sammobile uyeyim zaten inmiyor diyorum 48 saat falan yaziyor 1 mb bile inmiyor nedense
Bende saniyede 1.6 mb ile indi ya senin internette sorun var yada serverde yoğunluk var akşam yada gece yatmadan dene sabaha iner

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
@serdar_gs nin dedigi gibi gece denersen sammobile.com dan rahatlikla indirebilirsin. Pcye gecince link yenilemeye calisirim.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Bende saniyede 1.6 mb ile indi ya senin internette sorun var yada serverde yoğunluk var akşam yada gece yatmadan dene sabaha iner

Haci iste premium olmadigi icin nerden denidiysem acayip yavas biri hayrina ekstra lin atsa on numara olur ;))indirdim en sonunda idm ile eyvallah kardeşim. Şey sorcam bu kilit ekranında kamera kısayolunu nasıl koyuyoruz bende çıkmadı

sazcılık

Üye
Çok acil bir şey sormak istiyorum ben bunu yüklemek istiyorum da acaba fransa sürümünde türkçe dil destegi var mı acaba şimdiden teşekkürler

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Konuya birşey sormadan önce yapılan yorumları bi okuyun

lcy_sncr

Üye
arkjadaslar fransa için olanını kurdum hersey tamam yanlız wifi acılmıyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım

avrilem

Üye
Arkadaslar bu romun rootlu ve knox dan arindirilmis versiyonu var yuklesem ve begenmesem 4..1.2 ye dönebilir miyim ya da direk bunu yuklesem haliyle knox da gelecegi icin once custom yükleyip ssonra 4.1 2 ye dönebilir miyim. YARDIM EDIN LÜTFEN

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Fransa için 4.4.2 nin yeni sürümü çıkmıştır. ND3'ten NE1 güncellenmiştir.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Arkadaslar bu romun rootlu ve knox dan arindirilmis versiyonu var yuklesem ve begenmesem 4..1.2 ye dönebilir miyim ya da direk bunu yuklesem haliyle knox da gelecegi icin once custom yükleyip ssonra 4.1 2 ye dönebilir miyim. YARDIM EDIN LÜTFEN
şu an 4.1.2 yüklüyse rootlu arındırılmış custom romdan sonra tekrar dönebilirsin ama 4.3 veya 4.4.2 stock romlardan birini kurduysan eğer 4.1.2 ye dönemessin
Fransa için 4.4.2 nin yeni sürümü çıkmıştır. ND3'ten NE1 güncellenmiştir.
yüklüyorum şu an her zaman en güncelini severim :D

avrilem

Üye
Sagolun knox suz versiyonu yükledim. Arti lari wifi gücü artirilmis e posta guncellenmis pil tüketimi 4.1.2 ile ayni ayarlar menüsü sekmeli olmus ve son olarak dahili Hafıza 16 gb olmus.eksi taraflari ram tüketimi artmis screen mirroring calismiyor kapali halde sarj a takildiginda cihaz kendini açıyor. Takilma fazla.4.1.2 ye dönüş yaptim bir sorun olmadi cok sukur. Simdi sorum olacak xposed da menü ve ana sayfa da gecis efektleri verecek bir modül var mi 4.1.2 icin

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Tel üzerinden neden güncelleme gelmedi acaba fransa zaten yüklü csc kodu yüzünden galiba güncel olmak iyidir :-D
Bende denedim telefondan gelmedi şimdi sen diyince aklıma geldi csc Türkiye benimde gelmemesi normal neyse odinle yükledik :D

Üst Alt