[N7100XXUFND3] Android 4.4.2 Kitkat - Fransa

Sponsorlu Bağlantılar

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
[N7100XXUFND3] Android 4.4.2 Kitkat - Fransa
Merhaba arkadaşlar.
Çoğu arkadaşın beklediği Android 4.4.2 Kitkat sürümü Samsung Galaxy Note 2 Fransa için yayınlandı. İsteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten indirerek, ODIN aracılığı ile telefonuna yükleyebilir.
Yazılım Detayları

• Model: GT-N7100
  • Model adı: GALAXY Note II
  • Ülke: France
  • Version: Android 4.4.2
  • Değişim Listesi: 1280411
  • Yapım Tarihi: Tue, 08 Apr 2014 17:52:29 +0000
  • Ürün kodu: XEF
  • PDA: N7100XXUFND3
  • CSC: N7100OXAFND3
  • MODEM: N7100XXUFND3
Yazılım bilgileri ve indirme linki Sammobile.com'dan alıntıdır. Yükleme adımlarını kendim yazdım. Takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz.
Kendim Ditto Note 3 4.4.2 Kitkat kullanmaktayın. Yine de sorun yaşayan olur ise, seve seve yardımcı olurum.
Ben burada olmaz, yardımcı olamaz isem;
@cici60 @serdar_gs adlı arkadaşlar da konu altından yardımcı olabilirler (Müsait olurlarsa).
Güle güle kullanın.

-------------------------------------------------------------------------
- Dikkat -
Cihazınıza yazılım atmadan önce,
cihaz hafızasında ve SD kartınızda bulunan verileri yedeklemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Format veya yazılım yükleme sonrası cihazınızın içerisindeki kişisel bütün verileriniz silinecektir.
Yapacağınız işlemler sizlerin sorumluluğuz altında olmak ile birlikte,
doğabilecek herhangi bir hasardan Maxicep.com sorumlu tutulamaz.
-------------------------------------------------------------------------
Yükleme adımları - Cihazınızın şarjını en az %50 yapın, işlemlere öyle başlayın.

1. İndirdiğiniz ROM dosyasını kesinlikle açmayın.
  2. Odin v3.09'u tıklayarak bilgisayarnıza indirin.
  3. Odin programını zipten çıkartın. Sağ tıklayıp, "Yönetici olarak çalıştır" deyin.
  4. Samsung Galaxy Note 2 cihazınızı kapatın. Ses kısma+Menü+Açma/kapama tuşları ile açarak "Download Mod"a alın.
  5. Cihazınızı bilgisayara USB kablo ile bağlayın, işlem süresince bağlantıyı kesmeyin.
  6. ODIN cihazınızı görünce, PDA kısmına basın.
  7. İndirdiğiniz ROM dosyasını seçin.
  8. Başka ayar yapmadan, aşağıdan START butonuna basın.
  9. Yükleme işleminin tamamlanmasını bekleyiniz..
Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4.2 Kitkat Ekran Görüntüleri

-----------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------
@serdar_gs üstadımızın bizim için aldığı ekran görüntülerini ve Andorid 4.4.2 için yorumunu paylaşıyorum. Serdar abimize tekrar teşekkürler :)

Ekran Görüntüleri:

Kilit ekranından bir türlü resim alamadım :D müzik dinlerken kilit ekranında tam ekran müzik ekranı oluyo ayrıca sağ altta kamera kısa yolu çok güzel olmuş nawy almış resim Android genelde bakabilirsiniz.
Baya degisiklik var 4.4.2 hoşuma gitti benim.

Nawyden alıntı:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cici60

anılbaran

anılbaran

Üye
User not logged in diyor indir deyince griş yapmayanlar indiremiyor sanırım

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
User not logged in diyor indir deyince griş yapmayanlar indiremiyor sanırım
Sammobile üyeliği ücretsiz ve lazım olan bir site. Bence üyelik alınması mantıklı olur.
Yinede dış ortam linki bakar, ekleyebilirim.Sammobile üyeliği olmayanlar için, alternatif link eklenmiştir.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Haber için teşekkürler pek takip edemiyorum artık Türkiye romu bu sefer erken gelirmi acaba yoksa bunu kurup kullansam mı bilemedim :D

Ayrıca çok merak içindeyim acilen 4.4.2 yi kullanmam lazım çok stabil ve performanslı dediler merak ediyorum :D

• Beğen
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Haber için teşekkürler pek takip edemiyorum artık Türkiye romu bu sefer erken gelirmi acaba yoksa bunu kurup kullansam mı bilemedim :D

Ayrıca çok merak içindeyim acilen 4.4.2 yi kullanmam lazım çok stabil ve performanslı dediler merak ediyorum :D
Ben 4.4.2 Ditto kullanıyorum. Gerçekten muhteşem performanslı. Öneririm 4.4.2'yi :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Dn romun eline su dökemez tabi note 3 özellikleri s5 özellikleri yok :D ama stock romlarda genellikle kararlı oluyo işte custom romlarda hatalar oluyo dn 4.4.2 romun resmi versiyonu çıkınca baya bi geliştirecektir elbet :D

• Beğen
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Dn romun eline su dökemez tabi note 3 özellikleri s5 özellikleri yok :D ama stock romlarda genellikle kararlı oluyo işte custom romlarda hatalar oluyo dn 4.4.2 romun resmi versiyonu çıkınca baya bi geliştirecektir elbet :D
Aynen Tabikide dokemez :D

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
cici60

cici60

Üye
  • Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
keske foto yakalasydn 4.3den görünüş olarak pek bi farkınyok gibi.d
Ne gibi bi değişiklik bekliyosun? bazı değişiklikler var ama komple değil mesela ilk göze çarpan beyaz durum çubuğu simgeleri, kilit ekranında kamera kısayolu ve çoğunlukla pürüssüz ve akıcı bir arayüz performansı imiş :DKurdum :D Biraz kullanayım yazarım şimdilik hoş görünüyo performansınada bi bakalım

• Beğen
cici60

cici60

Üye
Ne gibi bi değişiklik bekliyosun? bazı değişiklikler var ama komple değil mesela ilk göze çarpan beyaz durum çubuğu simgeleri, kilit ekranında kamera kısayolu ve çoğunlukla pürüssüz ve akıcı bir arayüz performansı imiş :DKurdum :D Biraz kullanayım yazarım şimdilik hoş görünüyo performansınada bi bakalım
note 3 özellikleri tabiki samsung kazığı oldu :)

• Beğen
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım sen caps al, konuya ekleriz :)

Üst Alt