MTK Flash Tool 6.1 / Çin Malı Telefonunuzun Yazılımını Güncelleyin - Maxicep Farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

muratjan34

Üye
arkadaşlar slmlar sorunum var yardımcı olursanız sevınırım 99 i telefonumu fabrıka ayarlarına döndürdüm arabca oldu nası türkce yaparım teskuler

--------------- Ekleme ---------------

ps bağlantısını nasıl yaparım arkadaslar

faruk803

Üye
slm arkadaşlar çin n97 var elimde şu dubai olanlardan wifisiz çift simsiz elimde rom dosyası var ama bi türlü kabloyla bağlantı kurup flash toll a bağlanamıyorum bi yardım isticektim yol göstere bilirmisiniz.

giga1993

Üye
Dolia n97 ye yazılım olurmu

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
yazılımı güncellersek türkçesi düzelirmi ?
Türkçe'yi güzel çevirmemişler de

nezihyildiz

Üye
ya insan bi anlatır bea

lafbaz

Üye
cin malı n97 wifi tek hat tv siz buna olur mu acaba

veli123

veli123

Üye
dual ınfınıty için yazılım warsa linkini yazar mısınız?*?

maskotx

Üye
selam ustam Odysseus

ustam elimde bir n96 çin telefonu var ve sim kartları tanımıyor
bu telefona yazılım atmak istiyorum ama nasıl yapabiliriz
veya başka bir çözüm yolu varmı ustam

şimdiden teşekkürler

mjohn

Üye
hocam elimdeki cihaz pinphone çin malı mtk işlemciye sahip çin den flash kablosunu sipariş ettim bugün elime ulaştı ancak nasıl bilgisayar ile bağlantı kurmam gerektiğini çözemedim ve nasıl güncelleyeceğim hiçbir fikrim yok.biraz araştırdım internetten fakat bir türlü içinden çıkamadım.flash tool mevcut versiyonum 1.2 1.5 e yükseltmek istiyorum bana izlemem gereken adımları anlatır yardımcı olursanız minnettar olurum.saygılarımla.

..::JusT27::..

Üye
eline sağlık...

fruehling

Üye
Ustalar öncelikle kolay gelsin. Arkadaşın telefonunun imei iptal oldu ve telefon hattı gitti. sanırım bu program ile değiştirilebiliyormuş imei. Bunu nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız seviniriz...

mkayabey

Üye
superquantum

nemesis74

Üye
ustalar merhaba,birsüre önce arkadaşımın önerisiyle anova e71 aldım,bu telefon nokia e71'in dış görünüş olarak aynısı,ve aklıma bir soru takıldı,tuşlarına ve işleyişine kadar aynı ise neden nokia e71 yazılımı ayılmasınki?
yani kısacası anova e71e nokia e71 yazılımı atılırmı.bu konuda aydınlatırsanız sevinirim
saygılar...

ustalar merhaba,birsüre önce arkadaşımın önerisiyle anova e71 aldım,bu telefon nokia e71'in dış görünüş olarak aynısı,ve aklıma bir soru takıldı,tuşlarına ve işleyişine kadar aynı ise neden nokia e71 yazılımı ayılmasınki?
yani kısacası anova e71e nokia e71 yazılımı atılırmı.bu konuda aydınlatırsanız sevinirim
saygılar...

bütün gece forumu inceledim ve sonuca kendim vardım cvp yazmanıza gerek yok.olmuyomuş ::off:

mutluw

Üye
acmis konuyu ciuuvvvvvvvvv hepsi bu. Konu ile ilgili olmayan seylere cevap yazmiyorum diyor. Arkadasim nasil kullanilir hangi sitelerden hangi yazilimlari kullanacagiz biraz aciklik getir bari.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
saygılar...

bütün gece forumu inceledim ve sonuca kendim vardım cvp yazmanıza gerek yok.olmuyomuş ::off:

acmis konuyu ciuuvvvvvvvvv hepsi bu. Konu ile ilgili olmayan seylere cevap yazmiyorum diyor. Arkadasim nasil kullanilir hangi sitelerden hangi yazilimlari kullanacagiz biraz aciklik getir bari.

Şu foruma girip sizin gibiler ile muhatap olmak istemiyorum ama cevap hakkı doğuyor işte. Dev gibi harflerle gözünüze soka soka yazmışım. Acemi kullanıcılar için bu yazılımları yüklemek uygun değil diye. O soruyu soruyorsan acemi derecesinde bile değilsin demektir. Dolayısıyla sizin sorunuzu yanıtlama ihtiyacı duymuyorum.

kelaynak123

Üye
ya nes formatta oyun nasıl atcaz bu tlfona

shinemoon

Üye
:hmmm
Kimsenin ortadan kaybolduğu yok. Gereksiz soruları cevaplamıyorum. Çin üretimi telefonlar demişim. Demek ki hepsine olur. Olmayacak olsa altına yazılırdı değil mi şuna uymaz buna uyar diye.
çin malı telofonlar uyar demişin ama açıklamalarında <çin malı telofonların hepsinin yazılımlar farklıdır diye uyarmışın..hangisini uygulayıp inanıcaz...

blackcihat

Üye
abi bana trident w-t10'un flası lazım yardımcı olabilirmisiniz bi dosya veya link varsa iyi olur şimdiden teşekkür ederim...

salbay2003

Üye
Sciphone İ684g yazılım arıyorum

serginyo

serginyo

Üye
bnde çinmalı x6 war menü leri felan değiştirmek istiyorum yani (((qörselliğini))) bunu nasıl yapabilirim ?
ayrıca telefona tema yükleyemiyorum ?
yardımcı olursanız sevinirim..

Üst Alt