MTK Flash Tool 6.1 / Çin Malı Telefonunuzun Yazılımını Güncelleyin - Maxicep Farkıyla

Konu, 'Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar' kısmında Odysseus tarafından paylaşıldı. Okunma: 70668 | Cevaplanma: 75

1. MTK Flash Tool programı Çin Üretimi telefonunuzun firmwareinin çeşitli nedenlerle arızalanması ile firmware yükleme ihtiyacınızı giderebileceğiniz programdır. Tabi ki firmware yüklemek için sadece MTK Flash Tool yeterli değildir. Yüklemek için elinizdeki modelin yazılımını bulmanız gerekir. Bölümümüzü takip edin, buradan elimdeki cihazların yazılımlarını vereceğim.

Cihazlara nasıl yazılım yükleneceğini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve konunun sonunu okuyun.

http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...ilgili-bilinmesi-gereken-terimler-263567.html

Keyifli Forumlar

Yazan: Odysseus

MTK Flash Tool 6.1 / Çin Malı Telefonunuzun Yazılımını Güncelleyin - Maxicep Farkıyla - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

bymen07, pisikotek, ykral61 ve 18 kişi daha bunu beğendi.
  2. vitze v71 kullanıyorum..bu telefonun yazılımını güncelleyebilir miyim

3. Güncellersiniz. Yalnız söylenenleri harfiyen uygulamalısınız.

4. nokıa N96 olur mu

5. çin malı N95e olur mu

6. ya abi bi konu açıyosunuz sonra ortalıktan kayboluyosunuz ne anlamı kalıyo o zaman

7. Kimsenin ortadan kaybolduğu yok. Gereksiz soruları cevaplamıyorum. Çin üretimi telefonlar demişim. Demek ki hepsine olur. Olmayacak olsa altına yazılırdı değil mi şuna uymaz buna uyar diye.

8. aman ne güzel

9. teşekkür ederiz

10. mtk yazılım

11. N99i müzik çalar yazılımı güncellenir mi? 50den fazla çalmıyor !!!

12. selam

bende AVE N520 var bu cihaz için yazılım var mı elinizde dokunmatık tlf...var ise ya da cihazın internette sayfası var mı fabrika sayfası yardım alabileceğimiz ben aradım taradım bulamadım sizlere yardımlarınız için şimdiden tşk. ederim
    sağlıcakla kalın

13. Konu ile ilgisi olmayan sorularınızı yanıtlamıyorum. Sorularınızı konu açarak belirtin yardımcı olalım.

14. bende bir iphone çakması var bunun markasını bir türlü bulamıyorum ..aca bunun java destegı varmıdır .belkide konuyla alakası yokdur ama yardımcı olmanızı beklıyorum saygılar.

15. Merhaba,

Yazdıklarını uyguladım. Yazılım gayet iyi çalışıyor. Ama güncelleme yapmadım. Çünkü gelen dosyanın versiyonu eski ve internette MTK 6226 chipli cihazlar için güncel yazılım bulamadım. Benim istediğim yazılımdaki font problemlerini giderebilmek. Eğer hali hazırda çalışan bir yazılımı kopyalayıp onun üzerinden düzenleme yapabiliyorsak. O da benim işimi görecektir.

Desteğini beklerim. emeğin için teşekkürler....

16. n96 çin malı kullanıyorum yazılım güncellenebilirmi

--------------- Ekleme ---------------

bide dosyayı indirdim içinde nasıl yükleneceği yada bi kurulum falan yok ne yapmalıyım

17. Biri bu konu hakkında biraz daha bilgi verebilir mi?

18. digiphone k700 e olur mu

19. tesekur ederım

20. n96'nın yazılımı varmı acaba?

Yüklüyor...