Monte s5620 Samsung Galaxy s4 Android Tema(by demyan mod)

Sponsorlu Bağlantılar

qqwwd

Üye
kardes soledıklerını yapıyorum fakat download ekranında telefon yenıden baslamıyo kapama tusuna basıyorum kapanmıyo bataryayı sok tak yapıyorum o zamanda acılısta sarj gostergesı cıktıgında takılıyo
neyi yanlıs yapıyorum teşekkurler şimdiden

Criver

Üye
kardes soledıklerını yapıyorum fakat download ekranında telefon yenıden baslamıyo kapama tusuna basıyorum kapanmıyo bataryayı sok tak yapıyorum o zamanda acılısta sarj gostergesı cıktıgında takılıyo
neyi yanlıs yapıyorum teşekkurler şimdiden

Konunun sahibi Değilim Ama Yardım Amaçlı Yazıyorum.

Yapılan Şeyler Şu Önce Şunu İndir.
Bide Şunu İndir:
Eğer MFJF1 Yüklü İse Buna Gerek Yok.Yüklü Olup Olmadığını Anlaman İçin Tuşlara *#1234#yaz Orda MFJF1 Varsa Yüklüdür Yoksa Yüklicen Onu da Şöyle Yapcan Önce Masa Üstüne Çıkart Hepsini Sonra Şu Videodakileri uygula [Multi Loaderların Sürümlerine Dikkat Et]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Sonra Telefon Açıldığında Hiç Bir yazı Görünmeyecek.Sonra Telefonu Kapat Daha Sonra Kilit Açma Tuşu Ve Telefonu Kapatma Tuşuna Basılı Tut. Bi Menü Çıkcak Orda 6 Ve 7 Nolu Tikleri Kaldırcan [Kamera Tuşuyla Seçilio Kilit Tuşuyla Kaydedilio]
Sonra Restarta Gel ORdan Kamera Tuşuna Bas Telefon Yeniden Başlicak Başlayınca Şu Dosyayı Telefonun **Kendi Hafızasına**[Kendi Hafızasına Karta Değil] At
Sonra Telefonu Yeniden Başlat Sonra Tema Ayarlarını Kendine Göre Yap
Yardımım Dokunduysa Ne mutlu

Üst Alt