(MOD) Extend Menu Grid on Symbian Belle (Yeni Ortalanmış haliyle)

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
menüyü en alta indirince menüdeki dosya isimleri altta kalıyor yani tam oturmamış yükleyenler menüyü actıklarında isimlerinin altta kaldıgını görecekler bu düzeltilemezmi ???

---------- Eklendi @ 14:18:25 ---------- Yazıldı @ 14:15:59 ----------

simgeye dokununca yazısının silinmesi ve en alttaki 4 uygulamanın isimlerinin çıkmaması ve kendi yüklediğimiz çoğu uygulamanın çoğunun simgesinin diğerlerine göre büyük olduğu için acayip bi görüntü oluşturması dışında güzel bi yöntem, farklı bi deneyim. Tesekkurler. Eleştiri değil yanlış anlama, sadece olumsuz yönlerini yazdım. Tüm bunlara rağmen şuanda kullanıyorum, değişiklik iyidir paylaşım için tesekkurler.

aynen usta bence tam oturmamiş düzeltilirse bu hatalar çok güzel olur yani badddddddd !!

ggokhan008

Üye
hersey cok gùzelde yazilar simgelerdn cok uzak bunlar dùzelrse gercekten sùper oluck

tempestshine

tempestshine

Üye
Yazı tipine bayıldım :p

akifd

akifd

Üye
kardeş ben 701 fp1de denedim ama sys klasorü açılmıyor benmi yapamadım acaba tşk

uribaju

uribaju

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben 701 fp1de denedim ama sys klasorü açılmıyor benmi yapamadım acaba tşk

cihazınızı hackleyin ve openforall patchini aktifleştirin
http://www.maxicep.com/symbian-3-sistem-modifikasyon/en-kolay-yoldan-tum-symbian-cihazlarini-hackleme-symbian-3-anna-belle-s60v5-s60v3-548312.html

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
kardeş bu fp1li telefonlarda oluyo mu

ferruh1903

Üye
Boşuna denemeyin berbat birşey,
menüyü çorbaya çeviriyor...

kaavkw

Üye
Çok hatası var, elden geçmesi gerek ama yapan arkadaşın kendisine sordum cevap vermedi. Herhalde yeni bir versiyon yapılmayacak. Anlasam bu işlerden ben bir şeyler denemeye çalışırdım ama ben de hiç anlamıyorum ki. :D Yalnız Anna'da çok güzel çalışan mod'un belle'de saçmalaması da bir garip...

musthi38

musthi38

Üye
şu ikonları küçültüp yazıları da üste kaydırabilsek, ikonları da sağa sola ve yukarı iyice yayabilsek harika olcak. Ben bunun düzen dosyasını notpad ile açtım. Yazının konumunu düzeltmeye çalıştım. y eksenini önce 100 den 50 ye çektim değişen bişey olmadı. 0 a çektim yine olmadı. -150 yaptım yine değişmiyor. Anlayamadığım bir şekilde yazılar sabit. Bunu yapabilecek biri vardır kocaman forumda diye düşünüyorum. Yapılırsa çok memnun oluruz

emreli01

emreli01

Üye
şu ikonları küçültüp yazıları da üste kaydırabilsek, ikonları da sağa sola ve yukarı iyice yayabilsek harika olcak. Ben bunun düzen dosyasını notpad ile açtım. Yazının konumunu düzeltmeye çalıştım. y eksenini önce 100 den 50 ye çektim değişen bişey olmadı. 0 a çektim yine olmadı. -150 yaptım yine değişmiyor. Anlayamadığım bir şekilde yazılar sabit. Bunu yapabilecek biri vardır kocaman forumda diye düşünüyorum. Yapılırsa çok memnun oluruz
olsaydı şimdiye kadar yaparlardı bende çok bekledim ama kimsenin umrunda degil :)

musthi38

musthi38

Üye
olsaydı şimdiye kadar yaparlardı bende çok bekledim ama kimsenin umrunda degil :)

aksam bi daha bakicam artk napalm. Ikonlari kaydramam ama yazilari uste tasiyablrsem hem yazinin kaybolmasi olayi olmaz hem de telefon cin mali gibi durmaz :)

• Beğen
Tepkiler: gardi
umur ada

umur ada

Üye
arkadaşlar bende belco 2 üstadin cwfsı yüklü.belirtilen işlemleri yaptım ; hiçbir sorun yok.çalışır durumda.ellerine sağlık kardeş güzel sunum olmuş

paşa06.40

paşa06.40

Üye
saol kardeşim hiç bi sorun yok sadece en alttaki uygulamaların isimleri birz aşşağıda kalıyo orayada sadece turkcell menuyu koydum başka sorun yok emeğine sağlık

emreli01

emreli01

Üye
aksam bi daha bakicam artk napalm. Ikonlari kaydramam ama yazilari uste tasiyablrsem hem yazinin kaybolmasi olayi olmaz hem de telefon cin mali gibi durmaz :)
umarım yapabilirsin veya yapan olurda kullanırız yoksa bu hali çok berbat durumda

• Beğen
Tepkiler: gardi
aliosman166

aliosman166

Üye
geri kaldırmak istersek ne yapacağz?

ByCru3L

ByCru3L

Üye
Arkadaşlar Bunu Yapmamız İçin Telefonu Hacklememizmi Gerekiyor. Sys Dosyasını Acamıyorum Çünki ?

hizan

hizan

Üye
teşekkürler.

efsane2bin6

efsane2bin6

Üye
Arkadaşlar tüm dosyaları dediğiniz şekilde kopyaladım fakat bende çalışmadı tel hackli nokia700 fp1

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
teşekkürler :)

Üst Alt