(MOD) Extend Menu Grid on Symbian Belle (Yeni Ortalanmış haliyle)

Sponsorlu Bağlantılar

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Arkadaşlar tüm dosyaları dediğiniz şekilde kopyaladım fakat bende çalışmadı tel hackli nokia700 fp1

Bende de aynı şekilde çalışmadı. 808'de aynısını yapmama rağmen çalışmadı. Sanırım Belle FP1 cihazlarda çalışmıyor?

- - - Eklendi - - -

Az önce tekrar araştırdım ve durumu çözdüm. Buradaki dosyalar Belle cihazlar için ve Belle FP1 sürümlü cihazlarda çalışmıyor. 603, 700, 701 ve 808 kullanıcıları adresindeki bağlantıdan dosyaları indirsinler ve Belle FP1 klasöründen çıkan dosyaları kullansınlar.

mferdi

mferdi

Üye
arkadaşlar yardım dosya nasıl paylaşacam burada yardım biraz faydam olsun

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
tesekkurler

SARACX

SARACX

Üye
çok sağol çok iyiy oldu ne o öyle yaşlı işi 3 sıra var inş olur deniyorum

yakuzi_198

yakuzi_198

Üye
eline emegine saglık aga saol teşekkür ederim kardeşim c6–01 symbian belle refresh basarılı

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

elit7534

Üye
ben belle yüklü hackli 701 telefonumda yaptım olmuyor herşeyi yazıldığı gibi yaptım

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
nokia 603e olmadı

aslankaplants

aslankaplants

Üye
bende hem klasör içinde klasör hem de adlandırma var sadece menuen... Yazanı e veya f ye kopyalasam diğerine ellemesem sorun olur mu

eren3546

eren3546

Üye
n8 on numara oldu :) sağol

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
1-Birkac uygulamanin iconlari buyuk oldu kac X kac olmali

2-Alt bari nasil seffaf yapabilirim

emreli01

emreli01

Üye
bu menü düzeninin altındaki isimleri nasıl kaldırabilir acaba

jjuventuss

jjuventuss

Üye
çok teşekkur ettim kardeşim on numara oldu tel. keşke nokia bu tür guzel şeyleri hazır yüklü üretsede bizde uğraşmasak bu kadar (h)

ender04

ender04

Üye
üstad ben 701 kulanıyorum fp2 versiyon bendediklerini yaptım olmadı bu program fp2 ye oluyormu yoksa benmi hata yaptım

- - - Eklendi - - -

Bende de aynı şekilde çalışmadı. 808'de aynısını yapmama rağmen çalışmadı. Sanırım Belle FP1 cihazlarda çalışmıyor?

- - - Eklendi - - -

Az önce tekrar araştırdım ve durumu çözdüm. Buradaki dosyalar Belle cihazlar için ve Belle FP1 sürümlü cihazlarda çalışmıyor. 603, 700, 701 ve 808 kullanıcıları adresindeki bağlantıdan dosyaları indirsinler ve Belle FP1 klasöründen çıkan dosyaları kullansınlar.
kadeş buda fp1 için fp2 denedim çalışmadı cihaz 701

ismailnayir

Kapalı Hesap

Extended Menu Grid FP2 (4x5)
Extended Menu Grid FP2 (3x5)

FP2 için
SYS klasörünü c ye atın telefonu yeniden başlatın.
3x5 603'te çalışmadı.
4x5 çalıştı.

• Beğen
Tepkiler: ersncak42
ender04

ender04

Üye
al sildim şimdi senin verdiğin linkten indirsinler bakalım gönlün oldumu

ismailnayir

Kapalı Hesap
arkadaşlar yeninesil telefon ve fp2 kullananlar bu adrestenindirsinler ben indirdim denedim oldu tel701 çok basit zipen çıkan dosyayı c sys bin içine at restat yap tamam

bi üstte verdik
linklerin çalışmıyor zaten

ender04

ender04

Üye
senin link verdiğini görmededim linki şimdi kontrol ettim indirdim tekrar linkler çalışıyor senin verdiğinlinkle benim verdiğim aynı ikisiylede girdim aynı sayfayı açıyorlar bari kontol edip öyle çalışmıyor deseydin

ismailnayir

Kapalı Hesap
senin link verdiğini görmededim linki şimdi kontrol ettim indirdim tekrar linkler çalışıyor senin verdiğinlinkle benim verdiğim aynı ikisiylede girdim aynı sayfayı açıyorlar bari kontol edip öyle çalışmıyor deseydin

kontrol etmeden calisnadigini nasil anlayabilirim. Chrome 24dev+ ie10 da versiyonlarinda kontrol et.

Üst Alt