İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

yeminli06

yeminli06

Üye
  • Beğen
Tepkiler: emz

yeminli06

yeminli06

Üye
Tabi ki buda biraz şans meselesi :D bence şuan kablosuz şarj o kadar da kullanışlı değil
Öyle bir alıştım ki mesajlaşma oyun video acayip rahat oluyor yatarken bilgisayar başında :D neyse yapacak bişey yok 925 alacaz

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dakamon

dakamon

Üye
Bence 925 gibi bir telefonu sırf bunun yüzünden almamak çok doğru değil. 32 modelinden alacaksanız düşünmeyin bunları. :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hem kanımca 925in kablosuz şarj kapağı da hoş duruyor, öyle sök tak yapmaya gerek duymazsın :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ben kullanıyorum bu kapağı ve gerçekten çok hoş. Çıkartma ihtiyacı da duymadım bugüne kadar.
hem kanımca 925in kablosuz şarj kapağı da hoş duruyor, öyle sök tak yapmaya gerek duymazsın :)

Öyle bir alıştım ki mesajlaşma oyun video acayip rahat oluyor yatarken bilgisayar başında :D neyse yapacak bişey yok 925 alacaz

emz

emz

Üye
Millet BMW 57.000 LUMİA SİPARİŞ EDİYORMUŞ. Eski symbian Nokia telefonlarını bırakıp yeni Lumia telefonlar alacakmış. Ayrıca bunlar en çok giriş seviyesiymiş. Yönetici kadro ise 9xx serisi alacakmış. Umarım İyi olur.

• Beğen
Tepkiler: cemil baba
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Millet BMW 57.000 LUMİA SİPARİŞ EDİYORMUŞ. Eski symbian Nokia telefonlarını bırakıp yeni Lumia telefonlar alacakmış. Ayrıca bunlar en çok giriş seviyesiymiş. Yönetici kadro ise 9xx serisi alacakmış. Umarım İyi olur.
benim okuduğum ve hatırladığım kadarıyla çalışanlara 630 (bi 40000 küsür) yöneticilere de 930 (bi 15000 küsür) alınacağı yönündeydi :)

• Beğen
yeminli06

yeminli06

Üye
Bence 925 gibi bir telefonu sırf bunun yüzünden almamak çok doğru değil. 32 modelinden alacaksanız düşünmeyin bunları. :)

32 istiyorum ama bulamadım bir türlü hep 16 gb var internet üzerinden alıcam grisi lazım fiyatıda 1 milyarı geçmesin istiyorum

Ben kullanıyorum bu kapağı ve gerçekten çok hoş. Çıkartma ihtiyacı da duymadım bugüne kadar.

o zaman ben alayım bir an lumia 920 gibi ağır ve kalın olur diye düşündüm çünkü lumiayı değiştirmekteki amacım ağır kalın ve ekran sarı olması

ArMaGeDdOn_87

Üye
dikkat et 925 in arka kapağında hafif bastırınca içe doğru oynama oluyo

yeminli06

yeminli06

Üye

ArMaGeDdOn_87

Üye
başka sorunları var mı 920ye göre ön kameraya toz girme kasada gıcırdama telefonu sallayınca içerden ses gelme vb
bilmiyorum bende de 920 var 925 i incelediğimde farkettim bu hatayı 925 i kullanan arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olur,telefonu 2.el mi almayı düşünüyosun ?

yeminli06

yeminli06

Üye
bilmiyorum bende de 920 var 925 i incelediğimde farkettim bu hatayı 925 i kullanan arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olur,telefonu 2.el mi almayı düşünüyosun ?

Yok sıfır alacam buradan grisini 32lik bulamadım siparişi şuan veriyorum

luckysleven

luckysleven

Üye
Dostlar hadi alin su 1320 yi benden de bende gidip alayim zenfonumu.. Yoksa dayanamayip hic yoktan masrafa girecegim : )

• Beğen

ArMaGeDdOn_87

Üye
Yok sıfır alacam buradan grisini 32lik bulamadım siparişi şuan veriyorum
evet fiyat çok uygun fakat 925 kullanan arkadaşlardan yorumları bekle birde 920 ten 2 farkı var hafif ve kamerasının biraz daha iyi olması,bence iyi düşün 750 TL de az para değil

yeminli06

yeminli06

Üye
evet fiyat çok uygun fakat 925 kullanan arkadaşlardan yorumları bekle birde 920 ten 2 farkı var hafif ve kamerasının biraz daha iyi olması,bence iyi düşün 750 TL de az para değil

sürekli sim kartı hatası vermeye başladı ondan dolayıda değiştiriyorum sim yuvası kırıldı

ArMaGeDdOn_87

Üye
sürekli sim kartı hatası vermeye başladı ondan dolayıda değiştiriyorum sim yuvası kırıldı
sen bilirsin telefonun arkasında öyle bir hata varsa paraya yazık olur,bence arkadaşların yorumlarını bekle

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
yaw arkadaş hiç bir site MAXİCEP kadar güncel haber yapamıyor bakıyorum diğer sitelere berbat ötesi burda ilk okuduğum haberi taa kaç saat sonra orda iyi ki var bu site ::)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sende iyiki varsın kardeşim biz bir aileyiz :-)

• Beğen
Tepkiler: ERsin YAvuz

Üst Alt