İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Arka kapak değiştiği için renk çok da sorun değil. Ama siyah hariç diğer cihazların kasası metal renginde. Ben o rengi sevmediğim için siyah tercih ettim. Kapağı değiştirsem de kasa rengi güzel duruyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Değiştirildiğini bilmiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu beyazımı iyi yoksa siyahımı bugün alacam bayiden

dakamon

dakamon

Üye
Kapakta hemen bulabilir misin oda ayrı bir muamma. Yeni çıkan bir ürün aksesuarları hemen gelirmi varmıdır yokmudur bilinmez. Sonuçta bizim ülkeyi bu konuda pek sallamıyorlar. Almadan bide kapakları araştır bi internete yaz da öyle al. Eğer kısa vadede kapak çok lazım değilse zaten sıkıntı değil uzun vadede kesinlikle bulursun kapak.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Kapakta hemen bulabilir misin oda ayrı bir muamma. Yeni çıkan bir ürün aksesuarları hemen gelirmi varmıdır yokmudur bilinmez. Sonuçta bizim ülkeyi bu konuda pek sallamıyorlar. Almadan bide kapakları araştır bi internete yaz da öyle al. Eğer kısa vadede kapak çok lazım değilse zaten sıkıntı değil uzun vadede kesinlikle bulursun kapak.

Değiştirilebilir olması yeterli dediğiniz gibi şuanda sorun değil ilerde kapaklar geldiğinde değiştiririm beyazı iyi gibi duruyordu

Rainesto

Rainesto

Üye
Bu arada şu tuşların ışıklarını kapatma kısma falan yok mu kör edecekler beni

• Beğen
Tepkiler: skynet
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Arkadaşlar acilinden yakın donemde hem prew hemde stabil durumu kullanmış biri yarımdı olurmu prewe geçsemmi kamerada gelişme olrmu prewde

skynet

Üye
Bu arada şu tuşların ışıklarını kapatma kısma falan yok mu kör edecekler beni

Ben artık karanlıkta kullanırken güç tasarrufunu açıp o şekilde kullanıyorum : ) Yoksa ışıklar çok sinir bozucu oluyor :-/

• Beğen
Tepkiler: cemil baba
Rainesto

Rainesto

Üye
Ben artık karanlıkta kullanırken güç tasarrufunu açıp o şekilde kullanıyorum : ) Yoksa ışıklar çok sinir bozucu oluyor :-/

620 de cyandan önce preview de kapanıyordu şimdi previewsiz 920 kullanıyorum kapanmıyor

beats

beats

Üye
620 de cyandan önce preview de kapanıyordu şimdi previewsiz 920 kullanıyorum kapanmıyor
Pil tasarrufu çalışmıyor çünkü, cihazı sıfırla ve tarihi ileri alarak cihaz merkezini kaldır. Sonra düzelmesi gerekir. Yakup abi bulmuştu sağolsun.

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve emz
YkPkY

YkPkY

Üye
Zaten bizim modellerde bi b.kda yaramıyor.kardeşim 1520yle intel işlemcili lg televizyonuna direk bağlanıyor,aynı televizyona ben 920 bağlanmıyor.cihazınız desteklemiyor diyor.gıcık olmuştum o gün

avast

avast

Üye
Hocam nexus5 var ekimde 1520 veriyolar

Rainesto

Rainesto

Üye
Pil tasarrufu çalışmıyor çünkü, cihazı sıfırla ve tarihi ileri alarak cihaz merkezini kaldır. Sonra düzelmesi gerekir. Yakup abi bulmuştu sağolsun.

Cihazı sıfırlamak sıkıntı ya başka yöntemi yok mu

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Lumia 830 siyah rengini aldım sonunda listeye ekleyebilirsiniz :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
pissed26

pissed26

Üye
arkadaşlar son günlerde whatsappta sürdürülüyor yazısı sık sık gelmekte çok yakın bi zamana kadarda uygulamaları akıllı depolamadan değil üzerine basarak kaldır diyordum telefonda biraz şişme var gibi nasıl düzeltirim bu sorunu

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dakamon

dakamon

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kamil5028347
kamil5028347

kamil5028347

Üye
hayırlı olsun. Bu hafta o zaman izlenimlerini olumlu olumsuz ara ara paylaş ilgli konuda. :) 830 konusu açıldı biliyorundur.
tabiki paylaşmak isterim yalnız şöyle bi durumum var çağrı merkezinde çalıştığım için geceleri internete girebiliyorum biraz birde tatil günlerimde eğer sizlerin sormak istediği birşeyler olursa ben onlara cevap vereyim daha iyi olmazmı fazla kurcalayamıyorum telefonu ama şunu söyleyebilirim tasarımı gerçekten harika kullanırken telefonu büyük bir zevkle kullanıyorsun şuan mesela programları yeni yüklüyorum öğlen aldım telefonu ordan da işe gittim :)

• Beğen
Tepkiler: dakamon
dakamon

dakamon

Üye
arkadaşlar son günlerde whatsappta sürdürülüyor yazısı sık sık gelmekte çok yakın bi zamana kadarda uygulamaları akıllı depolamadan değil üzerine basarak kaldır diyordum telefonda biraz şişme var gibi nasıl düzeltirim bu sorunu
Bende de var o kardeşim. Özellikle şöyle diyim sana 6sec uygulamasından iki video izle sonra hiçbir uygulumaya giremiyorsun. Tecrübeyle sahip. Whatsap yüklüyor mesenger yüklüyor line viber pil tsarrufu bile yüklüyor diyor sonra atıyor uygulamadan ardından basınca da hiç açılmıyor uygulamalar. Telefon bildiğin felç geçiriyor. Bildiğin en büyük hata. @papakudioflu @Sensation @bulutsuzgece Varmı sizde de PRV de?

Üst Alt