İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
evet Lumia 820'min siparişini vermiş bulunmaktayım! e artık sabırla kargoyu beklemek düşer :D

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Artık ben de bir Lumia'ya sahibim :) Lumia 620 kullanıcıları listesine yazar mısınız? Telefonum beyaz. Sararma yapmaz değil mi :D

serinaga

serinaga

Üye
Artık ben de bir Lumia'ya sahibim :) Lumia 620 kullanıcıları listesine yazar mısınız? Telefonum beyaz. Sararma yapmaz değil mi :D

Hayırlı olsun, sararma yapacak en son telefon, merak etme sıkıntı yok ...

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Ben L920 beyaz kullanıyorum, sararma olmadı hiç. (İlk alanlardanım). Yalnız biraz kirleniyor.

PureFood

PureFood

Üye
Benim buzdolabım ilk günkü gibi :) gerçi siyah kap var ama temizliyorum sürekli.

- - - Eklendi - - -

Hahahahahahahahhahahahahhahhhaahhababa o video ne öyle bir de azıcık bir tercüme yazılırsa harika olur. Yani otobüste olmasam kahkaha atıcam :D

- - - Eklendi - - -

Şu anda otobüsteyim. Yanımdaki kişide Gn2 var, aga bir markanın tasarımları bu kadar mı kötü olur ya plastik akanzi resmen :D

• Beğen
Tepkiler: YkPkY

ergencemir

Üye
lumia 620 kullanıyorum iki gündür arandığımda telefonum çalmıyor neden olabilir

- - - Eklendi - - -

lumia 620 telefonum var iki gündür arandığımda telefonum çalmıyor yardım edin lütfen

Lumiance

Lumiance

Üye
Hahahahahahahahhahahahahhahhhaahhababa o video ne öyle bir de azıcık bir tercüme yazılırsa harika olur. Yani otobüste olmasam kahkaha atıcam :D

çok kısacık özetlemek gerekirse

"Google kişisel bilgilerinizi çalarak onlarla burda, burda ve burda (bilgisayar, tablet, telefon) para kazanıyor. kişisel bilgilerinizi bunlarla, bunlarla, ... (merdiven basamağı gibi çıktığı yer) bilgilerinizi ele geçiriyor"

gibisinden bişeyler :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve YkPkY

SERT_ANCA

Üye
slm lumiacılar bende aranıza yeni katıldım nokia lumia 820 sarı listeye eklerseniz sevinirim.... harika harika

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayırlı olsun

Üst Alt