İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

csH

csH

Üye

getthemall'u kullanabilirsin.ayrıca skydrive secenegi her zaman mevcut:oke:
abi benim bilgisayarda bluetooth yok bişey atacağım zaman kabloyu takmak zorunda kalıyorum o yüzden sordum getthemall bu işi görür mü wireless i bluetooth gibi kullanabilir miyim

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Ben mağazadan oyun uygulama falan indirmeye çalışırken Microsoft hesabına bağlanılamadı diyor. Sorun ne olabilir?

lolaman

lolaman

Üye

sen gel benim yanıma vereyim benim lumia620'yi bir gun boyunca test et bakalım begenicek misin? Isınma daha hic yaşamadım. Oyun uygulama zaten belli. İos ve android kadar tabi ki sayisal anlamda fazlalik yok. Ama magaza da 6 ay önceki magaza degil yani.
Abi sagol eyvallah.Benim babamda var zaten ama babam da garip bir şekilde telefonu bana vermiyor hiç :hmm sana da alacaktım fakat annenin telefonunun taksidiği bitmediği için alamadım falan diyor türkcellden alıcak galiba.Telefonu kullandım aldığı ilk günlerde yani bayağı önce kullandım en az 3 ay oldu.Ama telefonun rengi bembeyazdı krem rengi oldu babam sigara kullanıyor telefonu masaya bırakıyor duman yüzünden herhalde beyaz telefon krem rengi oldu.Beyaz rengi çok hoştu ama benim ki de alırsam sararırmı yoksa siyah mı alayım?

YkPkY

YkPkY

Üye
Abi sagol eyvallah.Benim babamda var zaten ama babam da garip bir şekilde telefonu bana vermiyor hiç :hmm sana da alacaktım fakat annenin telefonunun taksidiği bitmediği için alamadım falan diyor türkcellden alıcak galiba.Telefonu kullandım aldığı ilk günlerde yani bayağı önce kullandım en az 3 ay oldu.Ama telefonun rengi bembeyazdı krem rengi oldu babam sigara kullanıyor telefonu masaya bırakıyor duman yüzünden herhalde beyaz telefon krem rengi oldu.Beyaz rengi çok hoştu ama benim ki de alırsam sararırmı yoksa siyah mı alayım?
babam bana hiç telefon almamıştı hep kendine almıştı,bende telefoncuda çalışıp aynı telefonu kendime almıştım.:ağlarım:
nokia 7610 ilk çıktığında 1.250.000bin liraydı.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
renk işine karışmam. Zevk meselesi.

PureFood

PureFood

Üye
Benim geçen sayfa sorduğum Whatsapp sorusunun cevabı yok mu? :(

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
Lumia 920 de tarihleri görebileceğim ajanda yada takvim yok mu ya .s

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
  • Beğen
Tepkiler: n000k
cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
Hami normal açıp şu şu tarih diyebileceğim Bi takvim istiyorum :)

csH

csH

Üye
zaten öyle o takvim altta 3 tane simge var sağdakine basınca aylık takvim şeklinde karşına geliyor

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Eğer şirket hesabını da entegre ederseniz toplantılarınızı bile haber veriyor :good:

• Beğen
Tepkiler: Web Designer
ÖEY

ÖEY

Üye
Hami normal açıp şu şu tarih diyebileceğim Bi takvim istiyorum :)
Kendi takviminde tüm istediğin özellikler var. Tek eski ya da uyuz eden özelliği (benim açımdan tabi) takvime girdiğinde direkt olarak o güne girmen yani aylık görünümü direkt olarak göstermiyor. Aşağıdan seçmen gerekiyor her seferinde. Fakat resmi tatilleri bile göstermesi hoş bir özellik olmuş:oke:

YkPkY

YkPkY

Üye
Microsoft'tan Google reklamını alaya alan video!

[video=youtube;2mtz7atdSG0]http://www.youtube.com/watch?v=2mtz7atdSG0&feature=youtu.be[/video]

• Beğen
Tepkiler: PureFood
ÖEY

ÖEY

Üye
Güzel reklam olmuş ama kendileri için de aynısı geçerli bence :d:

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Microsoft'tan Google reklamını alaya alan video!

[video=youtube;2mtz7atdSG0]http://www.youtube.com/watch?v=2mtz7atdSG0&feature=youtu.be[/video]

link çalışmıyor abi

Üst Alt