maxicep S8500XXLB2 özel edit maximum hız

Sponsorlu Bağlantılar

magicstigvolki

Üye
Arkadaşlar başka bir telefon ile karşılaştırma yapmak istiyorum bu bakımdan XXLB2 orjinal hiç el deymemiş halini bulabileceğim bir link var mı acaba ? Eğer orjinal hiç el deymemiş halde türkçe yoksa ingilizcede olabilir.

testmaxicep

Üye
Arkadaşlar başka bir telefon ile karşılaştırma yapmak istiyorum bu bakımdan XXLB2 orjinal hiç el deymemiş halini bulabileceğim bir link var mı acaba ? Eğer orjinal hiç el deymemiş halde türkçe yoksa ingilizcede olabilir.

Buyur:

Bulgularını bizle paylaşırsan seviniriz..

NOT: şifresi: samfirmware.com

ece2006

ece2006

Üye
iyi aksamlar bir kac sorum olacak
bu fw de kapanıp acılma reset atma oluyormu?
bu fw de konusma sesi düzeyi dengelimi?
bu fw de sebeke cekişi yüksek mi?
bu fw de donmalar yasanıyormu.*
bu fw de tamamen türkce mi?
ekstra uygulamalar tamamen türkce mi kullanıla biliyormu?
bu fw de hafıza kartında ki müzigi zil sesi yapınca bir gün sonra o müzik arandıgında calıyormu
türkiye wdgeti yüklendimi?
___türkiye fw si ile ne gibi degişikligi var tesekürler
emegi gecen arkadaslara tesekürlerrr.... sorularıma cevap verir eksikleri görüp yeni calısmalarda degerlendirirseniz seviniriz

magicstigvolki

Üye
Üstte verilen dosyanın içinde Turkish Maxi diye bir dosya var bu sadece dil dosyasımıdır yoksa başka şeylerde içeriyor mu ? Çünkü hiç oynanmamış FW kurmak istiyorum.

testmaxicep

Üye
Üstte verilen dosyanın içinde Turkish Maxi diye bir dosya var bu sadece dil dosyasımıdır yoksa başka şeylerde içeriyor mu ? Çünkü hiç oynanmamış FW kurmak istiyorum.

benim verdiğim link orjinal samfirmware'in sunduğu link. oynanmamış olması lazım. sadece şifresini vermeyi unutmuşum onu da ekliyorum hemen.

magicstigvolki

Üye
benim verdiğim link orjinal samfirmware'in sunduğu link. oynanmamış olması lazım. sadece şifresini vermeyi unutmuşum onu da ekliyorum hemen.

Çok pardon benim hatam değerlendirmelerimi ayrıca paylaşıyor olacağım.

ceycey111

ceycey111

Üye
iyi aksamlar bir kac sorum olacak
bu fw de kapanıp acılma reset atma oluyormu?
bu fw de konusma sesi düzeyi dengelimi?
bu fw de sebeke cekişi yüksek mi?
bu fw de donmalar yasanıyormu.*
bu fw de tamamen türkce mi?
ekstra uygulamalar tamamen türkce mi kullanıla biliyormu?
bu fw de hafıza kartında ki müzigi zil sesi yapınca bir gün sonra o müzik arandıgında calıyormu
türkiye wdgeti yüklendimi?
___türkiye fw si ile ne gibi degişikligi var tesekürler
emegi gecen arkadaslara tesekürlerrr.... sorularıma cevap verir eksikleri görüp yeni calısmalarda degerlendirirseniz seviniriz

-hayır ben iki haftadır kullanıyorun reset atmadı henüz
-konuşma sesi gayet net ses kısıp açma tuşundan ayarlıyabilirsin
-şebeke çekişinde sorun yok
-donmalar çok çok nadir yaşanıyor
-tamamamen türkçe
-zil sesi olayını henüz denemedim ama içine gömdüğümüz güzel zil sesleri var
Türkiye fw si henüz çıkmadı

----------Eklendi @ 23:39:40 ---------- Yazıldı @ 23:37:57 ----------

sonucunu bekliyoruz :)

ece2006

ece2006

Üye
cevaplarınız icicn tesekürler..
konusma sesi sunu sormak istedim bada birde ses dengeleme vardı bunda öyle bir eklennti varmı
sebeke sorusu da avrupa yazılımında sebeke cekisi düsüsk dü hollanda güncellenemsinde sebeke mükemmel cekiyor?
tamamen türkce mi ...t 9 türkcemi samsung un ekledigi uygulamalar türkiyeyi destekliyor mu
türkiye icin widgetler eklendimi
gprs ve 3g internet hızı düzeltildimi? tesekkürler ceyhun bey

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
cevaplarınız icicn tesekürler..
konusma sesi sunu sormak istedim bada birde ses dengeleme vardı bunda öyle bir eklennti varmı
sebeke sorusu da avrupa yazılımında sebeke cekisi düsüsk dü hollanda güncellenemsinde sebeke mükemmel cekiyor?
tamamen türkce mi ...t 9 türkcemi samsung un ekledigi uygulamalar türkiyeyi destekliyor mu
türkiye icin widgetler eklendimi
gprs ve 3g internet hızı düzeltildimi? tesekkürler ceyhun bey

söylediğin herşey mevcut tur dostum ve yazdıgın sıkıntıların hiç birisi yok

----------Eklendi @ 09:19:43 ---------- Yazıldı @ 09:18:37 ----------

:) Sonuç? Bi bende mi eski haline dönüyor? Bir de önceden bahsettiğim gibi Ndrive 11 de polaris gibi önceden kurulabilir mi? (Extra apps kısmına ekleyip mesela?)

evet eklenebilir yeni polaris eklentisi konuya eklenmiştir

zmatyar

zmatyar

Üye
skaptan üstad youtube sorunum devam cfw yi yeniden yükledim düzelmedi.
youtube' ye tarayıcan giriyorum videoları oynat dediğimde aşagıdaki gibi bir ekran geliyor harfleri seçip tamam dediğimde telefon kapanıp tekrar açılıyor.iptal dediğimde öylece bekliyor sadece gezinebiliyorum video aynatmıyor.bunun için güzelim cfw'yi değiştiricem galiba yardım.

----------Eklendi @ 10:25:49 ---------- Yazıldı @ 10:24:34 ----------

Bu arada yüklemeye yabancı değilim daha önce ml ile bir çok kez yükleme yaptım.senin dediklerinide harfiyen yaptım.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
skaptan üstad youtube sorunum devam cfw yi yeniden yükledim düzelmedi.
youtube' ye tarayıcan giriyorum videoları oynat dediğimde aşagıdaki gibi bir ekran geliyor harfleri seçip tamam dediğimde telefon kapanıp tekrar açılıyor.iptal dediğimde öylece bekliyor sadece gezinebiliyorum video aynatmıyor.bunun için güzelim cfw'yi değiştiricem galiba yardım.

----------Eklendi @ 10:25:49 ---------- Yazıldı @ 10:24:34 ----------

Bu arada yüklemeye yabancı değilim daha önce ml ile bir çok kez yükleme yaptım.senin dediklerinide harfiyen yaptım.

tamam dostum bu söylediğinide kontrol edicem gereken neyse bi sonraki cfw de bu düzenlemelerin hepsini giderecegiz inşallah

testmaxicep

Üye

evet eklenebilir yeni polaris eklentisi konuya eklenmiştir

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. İşlemci GHz 'te sabitleniyor mu? Onu denediniz mi? Uygulamalara girip çıkınca veya telefonu kapatıp açınca eski haline dönüyor bende?

NDrive 11 eklemek için extra apps kısmına dosyaları koymak yeterli mi? Başka işlem yapılıyor mu? Bu konuyu özellikle çok merak ediyorum. Bir forumda ücretli uygulamalar eklenemez sadece polaris eklenebilir demiş. Polarisi bu kadar özel kılan nedir :) Sabırsızlıkla bekliyorum cevabınızı :)

NOT: Az önce yabancı biriyle konuştum. Elite firmware'i yapan..Polaris office'in bi açığı yüzünden sadece o eklenebiliyormuş. Başkası eklenemiyormuş. Polaris office te birçok kişide sorun oluşturuyormuş zaten..Ndrive 11 i denerseniz ve becerirseniz bu bir ilk olur yani :)

furkanosman

furkanosman

Üye
Hocam ellerinize sağlık :)

ece2006

ece2006

Üye
tesekür ederim yani bada bir de 0oldugu gibi konusma ekranında sesi dengele botonu var?

piskorkut

Üye
müzik player tasarlanıodu ???
3d ses efektleri ???
ses arttırma olmuo
mdnıe ekran şarzı yedi bitirdi.
kızmak yok. ;)
ama yinede teşekkürler

baby_face_

baby_face_

Üye

tamam dostum bu söylediğinide kontrol edicem gereken neyse bi sonraki cfw de bu düzenlemelerin hepsini giderecegiz inşallah
dostum fw yi baştan indir pc ne. önceki indirmende hatalı inmiş olabilir. birde baştan indirip yüklersen mutlaka düzelecektir.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
müzik player tasarlanıodu ???
3d ses efektleri ???
ses arttırma olmuo
mdnıe ekran şarzı yedi bitirdi.
kızmak yok. ;)
ama yinede teşekkürler

dostum bürada yazılanların hepsi bi sonraki cfw de düzelticem burada hız konusunda ve stabile konusunda kimsenin bi sıkıntısı yok sanırım onun için bu olayın üzerine söylediiniz herşeyi oturtmaya çalışıyorum kızmak tabikide yok
eleştirilere acık bi forum tabi saygı kuralları çercevesinde

testmaxicep

Üye

dostum bürada yazılanların hepsi bi sonraki cfw de düzelticem burada hız konusunda ve stabile konusunda kimsenin bi sıkıntısı yok sanırım onun için bu olayın üzerine söylediiniz herşeyi oturtmaya çalışıyorum kızmak tabikide yok
eleştirilere acık bi forum tabi saygı kuralları çercevesinde

Merhabalar Skaptan,

benim denemelerime göre şu anki en hızlı firmware yeni çıkan çin versiyonu. Yeni çalışmanızda bunu baz alabilirsiniz..Ancak...

Eksileri:

Telefon üzerinden samsung application'a girilemiyor.
Kies Wave 1 'i Wave 2 olarak görüyor.. Ama sonrasında düzeltilebiliyor.

Benim denemelerime göre bir firmwarein stabil olup olmaması 1-2 haftada anlaşılabiliyor. Program kurup deneyip 2 hafta içinde donmalar yaşanan firmwareler çok.

Çalışmalarınızda başarılar..

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merhabalar Skaptan,

benim denemelerime göre şu anki en hızlı firmware yeni çıkan çin versiyonu. Yeni çalışmanızda bunu baz alabilirsiniz..Ancak...

Eksileri:

Telefon üzerinden samsung application'a girilemiyor.
Kies Wave 1 'i Wave 2 olarak görüyor.. Ama sonrasında düzeltilebiliyor.

Benim denemelerime göre bir firmwarein stabil olup olmaması 1-2 haftada anlaşılabiliyor. Program kurup deneyip 2 hafta içinde donmalar yaşanan firmwareler çok.

Çalışmalarınızda başarılar..
şu an üzerinde çalışıyorum zaten ama bu sefer farklı şeyler deniyorum :)

ece2006

ece2006

Üye

• tesekür ederim yani bada bir de 0oldugu gibi konusma ekranında sesi dengele botonu var?mı​

Üst Alt