maxicep S8500XXLB2 özel edit maximum hız

Sponsorlu Bağlantılar

trk06

Üye
hocam gerçekden mükemmel olmuşta bu kilitli temaları nasıl kaldırıcaz ? bi yolu warmı bunun :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorunlarınıza genel olarak cevap vereyim

1-rusca olan uygulamaların hiç bir zararı yok ve kullanımı basit eliniz alışınca cok hoşunuza gidecek (istemeyenler pfs dosyasını yüklemeyebilir)
2-klavye dili en olarak ve tr olarak seçildigi zaman türkçe karekter ve engilizce karakterler bir arada görünür
3- temaları kaldıramazsınız entegre edilmiştir hiç bir zararı yoktur(kasama gibi)
4-saat dilimini 24 saat secin telefon ilk açılırken istanul turkey olanı
5-acılış animasyonunu orjinal yapmak için ceyhun arkadaşım anlatımda bulunacak konuya ekleyecegiz
6-zil sesleri ile ilğili olarak isteyenler özelden ulaşabilirler müsait bi vakitde gönderebilirim
7-cfw yi sevmeyen arkadaşlar olabilir saygımız sonsuz bu bizi dahada hırslandırır
8-wave II içinde en kısa sürede bir cfw hazırlanacaktır ama sistem doayalarıyla uğraşmak okadar zorki anlayış gösterelim lütfef
9- 24 saat gecmeden konuya bu kadar alaka ilği ve yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara sonsuz teşekkür ederiz bu bütün yorgunlugumuzu almıştır

trk06

Üye
hocam temalarda kasma yok yanlız duvar kagıdını kendim seçmek istediğim zaman galeride duvar kagıtları diye bi klasör gözüküyo büyük ihtimal flash duvar kagıtları olan temalardan geliyo tıkladıgımda tel kitleniyo :) başka bi sıkıntısı yok sahsen bu 10. cu bada 2 fw denemem açılış ekranındaki animasyonda ki üst tarafın kararması dışında hiç bir sıkıntı çekmedim diğer bada 2 lere nazaran gayet hızlı birde IM de mesajlaşırken uyarı bildirim sesi kesinlikle çıkmıyo bunun nedeni de orjinal ses dosyasının adının değişmesi diye düşünüyorum mesaj mail çağrı seslerinde sorun yok ama bildirim sesi çıkmıyo yanlız şunu diyeyim her şeye rağmen mükkemmel bunun bi güncel versiyonunu şimdiden bekliyorum elinize kolunuza sağlık

ceycey111

ceycey111

Üye
hocam temalarda kasma yok yanlız duvar kagıdını kendim seçmek istediğim zaman galeride duvar kagıtları diye bi klasör gözüküyo büyük ihtimal flash duvar kagıtları olan temalardan geliyo tıkladıgımda tel kitleniyo :) başka bi sıkıntısı yok sahsen bu 10. cu bada 2 fw denemem açılış ekranındaki animasyonda ki üst tarafın kararması dışında hiç bir sıkıntı çekmedim diğer bada 2 lere nazaran gayet hızlı birde IM de mesajlaşırken uyarı bildirim sesi kesinlikle çıkmıyo bunun nedeni de orjinal ses dosyasının adının değişmesi diye düşünüyorum mesaj mail çağrı seslerinde sorun yok ama bildirim sesi çıkmıyo yanlız şunu diyeyim her şeye rağmen mükkemmel bunun bi güncel versiyonunu şimdiden bekliyorum elinize kolunuza sağlık

duvar kağıtları galeride gözükmez ayarlar-ekran-duvar kağıdı dersen görebilirsin :)
teşekkürler :)

trk06

Üye
bahsettiğim yer orası işte :) ordan duvarkağıtlarına geldiğimde telefon donuyo hocam şimdi yeniden yükledim bakalım aynı sorun tekrar olucakmı .

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sorunlarla bi güncel fw dehepsini yapacagız fakat IM de ki olay kasıtlı olarak yapılmıştır ım deki zil sesi dosyası neden oldugunu bilmiyorum cok kasıyor du yaptıgım değişikliklerde 3 defa bozdum yeniden yaptım sonuç olarak o zil sesi oldugunda IM ye girmek neredeyse 7 sn ye alıyor zil tonunu aldıgımda ise bu süre 3 sn kadar bu sanırım sistem dosyalarındaki değişiklliklerden kaynaklı

yani demem oki bir yeri yapıyorum bir yer stabil olmuyor en uygun hali bu şu anda ama ye bi cfw de bu sorunlar giderilicektir bu ilk cfw denememiz buna ragmen bukadar stabillik iyi iş demek
başka forumlarda adamlar 20 tane cfw yapmışlar fakat halen stabil deil onlarıda kullandık sizlerde kullandınız değilmi sonuç bana göre ortada
sorunları paylaştıgınız için teşekküler

trk06

Üye
walla bu benim denediğim kacıncı bada 2 bilmiyorum neredeyse orjinal sürüme dönücekdim ama bu fw gayet hoş :) ellerinize sağlık

ceycey111

ceycey111

Üye
walla bu benim denediğim kacıncı bada 2 bilmiyorum neredeyse orjinal sürüme dönücekdim ama bu fw gayet hoş :) ellerinize sağlık

teşekkürler beğendiyseniz ne mutlu bize :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar sizlerde sağolun

zmatyar

zmatyar

Üye
youtube ' de reset atıyor nedendir acaba ve birde widget halen 12 saat diliminde duruyor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
youtube ' de reset atıyor nedendir acaba ve birde widget halen 12 saat diliminde duruyor

youtube reset derken telefonmu kapanıyor browsermi kapanıyor aşkam kontrol ederim

şu widğet 12 diliminde diyorsunda yanlış olan bişey var dostum bende 24 gayet normal tavsiyem şu bataryayı cıkar sim kartı cıkar tak geri teli aç pini girdikten sonra saat soracak ist yaz istanbulu sec olsun sorun yok yani :)

ertanemel

Üye
hocam 8530 için olanını da dört gözle bekliyoruz. elinize beyninize emeğinize sağlık.

zmatyar

zmatyar

Üye

youtube reset derken telefonmu kapanıyor browsermi kapanıyor aşkam kontrol ederim

şu widğet 12 diliminde diyorsunda yanlış olan bişey var dostum bende 24 gayet normal tavsiyem şu bataryayı cıkar sim kartı cıkar tak geri teli aç pini girdikten sonra saat soracak ist yaz istanbulu sec olsun sorun yok yani :)

telefon kapanıp açılıyor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hocam 8530 için olanını da dört gözle bekliyoruz. Elinize beyninize emeğinize sağlık.

biraz yorulduk en kısa sürede daha iyi bi sürüm 5830 için gelecek

----------Eklendi @ 12:26:35 ---------- Yazıldı @ 12:25:33 ----------

telefon kapanıp açılıyor

akşam bi bakayım ama olmaması lazım çünkü 1 haftayı aşkın bi süre test ettim gerek wifi üzerinden gerek 3g üzerinden

• Beğen
Tepkiler: zmatyar
zmatyar

zmatyar

Üye

biraz yorulduk en kısa sürede daha iyi bi sürüm 5830 için gelecek

----------Eklendi @ 12:26:35 ---------- Yazıldı @ 12:25:33 ----------

akşam bi bakayım ama olmaması lazım çünkü 1 haftayı aşkın bi süre test ettim gerek wifi üzerinden gerek 3g üzerinden

olmaz ise bir daha yüklesem cfw 'yi belki eksiklikler düzelirmi sizce.birde bir sürü klasörde bir sürü uygulama yükledim bunları aynı şekilde nasıl yedekleriz.selamlar

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
En sonunda ben de bada 2'yi kurdum. Benim gibi fw atmaya korkup aylardır güncelleme gelecek diye bekleyen birini bile fw atma konusunda cesaretlendiren ve sorunsuz bir şekilde atabilmem için tüm olanakları sunan skaptan ve ceycey kardeşlerime sonsuz teşekkür ederim. Biraz önce attım fw'yi sorunsuz yüklendi, tam olarak on buçuk dakika sürdü atması. Şimdi de yüklemeden sonraki prosedürü uyguluyorum şu şarj doldurma işini falan yapıyorum. (şu an şarj 81.891'de :D) Kullandığımda bilgi veririm sonuçlarla ilgili herkese mutlu günler. :tşk: Ben de artık bada 2 liyim. :aha:

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
En sonunda ben de bada 2'yi kurdum. Benim gibi fw atmaya korkup aylardır güncelleme gelecek diye bekleyen birini bile fw atma konusunda cesaretlendiren ve sorunsuz bir şekilde atabilmem için tüm olanakları sunan skaptan ve ceycey kardeşlerime sonsuz teşekkür ederim. Biraz önce attım fw'yi sorunsuz yüklendi, tam olarak on buçuk dakika sürdü atması. Şimdi de yüklemeden sonraki prosedürü uyguluyorum şu şarj doldurma işini falan yapıyorum. (şu an şarj 81.891'de :D) Kullandığımda bilgi veririm sonuçlarla ilgili herkese mutlu günler. :tşk: Ben de artık bada 2 liyim. :aha:

nedemek kardeşim rica ederiz işine yaradıysa ne mutlu bize

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
Bu arada ilk defa yükleme yapacak arkadaşlar için birkaç önerim olacak.

wave 2 orginal roma dönme resimli anlatım - MaxiCep
bu linteki konudan adım adım fw atma konusunda bilgi alabilirsiniz. (Ancak işlem 7. adımla bitiyor 8. adım ve devamını yapmayın) Şunu da unutmayın konu içinde arkadaşlar bilgilendirme yapmışlar ama hatırlatayım dedim çünkü bende ilk yükleme girişiminde error verdi hiç korkmayın tekrar port search'a basıp telefonu bulmasını bekleyin sonra download'a basın işlem devam eder, ama herkeste olacak diye bişey yok ama olursa hiç korkmayın telefonun bağlantısını sakın koparmayın. Atmak isteyen arkadaşlara önerim korkmayın konuları hazırlayan arkadaşların söylediklerinin dışına çıkmayın yeter. Kolay gelsin herkese.

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk defa yüklenecek telefonda eror hatası mutlaka vermektedir. tekrar portsearch basıldıgında ve download da basıldıgında yükleme devam eder bir defadan fazla ml ile yükleme yapılan cihazlar bu hata olmaz

• Beğen
Tepkiler: Prnrml ctvty
Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
Biraz kullandım ilk deneyimlerimle şunu söyleyebilirim süper olmuş. Yavaş falan demişler ama yükleme sonrasında şarj doldurma işlemlerini falan yaptım müthiş hızlı olmuş. Ayrıca hiç bir ayar yapmama gerek kalmadı int ayarları falan kendiliğinden yapılmış süper yaa. Yüklemek isteyenler daha fazla vakit geçirmesinler bence.

• Beğen
Tepkiler: Skaptan

Üst Alt