mad eagle [ PC Yazılım - Donanım Genel ] Bölümü Deneme Yöneticisi - Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mad eagle [ PC Yazılım - Donanım Genel ] Bölümü Deneme Yöneticisi - Tebrikler
Yaptığı paylaşımları forumdaki aktifliği ve ilgisi, şikayetleri ile bizlere yardımcı olarak, Eylül ayının ayın üyesi olmayı hak etmiş Profil bilgileri: mad eagle - MaxiCep.Com Halis arkadaşımız Bilgisayar Yazılım Proğramcılığını da okuduğu için bundan sonraki aktifliğine "PC Oyun - Yazılım - Web Tasarım ve Donanım" bölümlerinde yetkili Yönetici olarak aramızda olacaktır.
PC Oyun - Yazılım - Web Tasarım ve Pc Donanım bölümlerinde bu görevi layıkıyla yapabileceğini, tecrübelerini, güvenilirliğini, samimiyetini, bizlerle beraber uyum içinde olacağını, bölümün kontrolünü, hakimiyetini yönetici olarak sağlayabileceğine inanarak, ilgili olduğun bu bölümleri
Hasan arkadaşımız da yanında olmak üzere sizlere emanet ediyoruz.

İlk etapda belli bir süreliğine yönetim faaliyetlerini, forum işlemlerini kavraman açısından "Deneme Yöneticisi" olarak yetkilerini kullanabilecek ve sonrasında devamı olursa inşallah asıl olan yöneticiliğin verilecektir.
Deneme moderator ve moderator arasında pek fark olmasada asıl olan yetkilerin verildiğinde daha fazla söz hakkın ve yönetim yetkilerin olacaktır.

Yönetim aksiyonlarını http://www.maxicep.com/yonetici-test-alani/ alanında; konu taşıma, mesaj editleme, silme, konu kilitleme gibi işlemleri uygular ve deneyebilirsin.
Takıldığın konularda yönetim işlemlerinde, görüş ve önerilerin, sormak istediklerin olursa hiç çekinmeden mevcut konu içinde yada Deneme test alanında sorabilirsin.

Hayırlı olsun diyor ve aşağıda belirtilen konuları incelemeni rica ediyorum.

Özellikle seni ilgilendiren bir bölüm olduğu için daha çabuk bölümün yönetimini kavraman açısından aşağıdaki konuyu incelemen faydalı olacaktır.

Ayrıca Praetor adminimizin de söylediklerini dikkate almanız gerekiyor ;

Praetor
Öncelikle bilmeni isterim ki deneme yöneticisi olan arkadaşlarımızdan üyeliğe dönen de oldu aramıza katılan da oldu. Be nedenle bundan sonraki sürecin ne olacağını sen bize göstereceksin :)
Daha önceki deneyimlerinden de biliyor olmalısın hangi konuların çöpe alınması hangilerinin kilitlenmesini ve tabii ki hangi mesajların silinmesi gerektiğini.
Ancak ben site politikamız olarak belli başlı olarak şunları hatırlatayım sana:
Öncelikle tıklanma sayısı fazla olan (1000'in üzerinde) konuları çok zorunda kalmadıkça çöpe almıyoruz. Ne yapıyoruz? Kilitliyoruz. Zira çok tıklanma sayısı alan konunun muhakkak etiketleri de vardır. Ve bu etiketler sayesinde sitemize yeni kişiler geliyorlar. Ve yeni gelenlerin bir başka konuyu görmesi ve sitemize üye olması çok daha kolay oluyor. Elbette bu kişiler ileride aktif de olabilirler. 2.000.000'un üzerinde üyesi olan forumumuz için bu olasılık hiç de azımsanmayacak durumda.

Bir diğer önemli husus konuları kilitlerken ve üyelerin mesajlarını silerken muhakkak SEBEP belirtiyoruz. Çünkü bir üye olarak benim hakkım, emek harcayıp yazdığım, açtığım konuda neden işlem yapıldığını bilmek. Tabii zorunda kalmadıkça üyelerin iradelerine müdahale etmemek en iyisi. Ancak elbette forum kuralları var ortada :) Burada bir diğer zorunlu husus: BİZLER FORUM KURALLARINI EN İYİ BİLEN KİŞİLER OLMAK ZORUNDAYIZ. O nedenle bir iki kere baştan sona forum kurallarımızı okuman yararına olacaktır.

Son olarak da şikayetlere değineyim.
Senin görev alanınla ilgili bir şikayet geldiğinde sağ üstte sana bildirim olarak görünür.
Örneğin bir üye küfür etmiş olsun.
Bir diğer üye de şikayet etmiş olsun.

Şikayet sistemine gireceksin, ilgili linke tıklayıp şikayet edilen mesajı göreceksin. Baktın ki küfür.
O halde yapman gereken küfür içeren mesajı sebep belirterek (Küfür) silmendir. Ama daha önemlisi şikayet inceleniyoru seçip ne yaptığını üyeye bildirmen ancak ASLA şikayeti kapatmamandır. Zira sen kapatırsan ben göremem ve üyeyi kalıcı olarak yasaklayamam :)
Ya da hafif hakaret vardır mesela, yine siler, yaptığını yazar ve mutlaka açık bırakırsın ki adminler ceza verebilsin.
Ancak mesela üye "konuyla alakasız mesaj" yazdı ise, yine sebep belirterek silip sonrasında ne yaptığını yazarak şikayeti kapatabilirsin. Zira ceza gerekmiyordur bu durumda.

Onun haricinde bu bölüm deneme yöneticilerine özel. Artık bir sorunun-şikayetin-tavsiyen-fikrin olduğunda site hakkında bölümüne konu açmana gerek yok. Buraya açabilirsin. Bizler de tartışır ona göre hareket ederiz.
Artık üye olmadığından buna uygun olarak davranman hepimizin senden beklediği bir husus :)
Ve elbette takıldığın her şeyi bana ve diğer yönetici arkadaşlarına sorman senin yararına olacaktır.

Tebrikler ve başarılar.

Kolay Gelsin, görevinde başarılar dilerim.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şimdiden başarılar arkadaşım.Her konuda bişeye ihtiyacın olduğunda yanındayız.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
ANIL

ANIL

Admin
Tebrikler Halis :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
tebrikler kardeşim başarilar. Sormak istedigin bişey olursa cekinme SAİT her zaman buralarda :islik

• Beğen
Tepkiler: Nextman
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Kardeşim buradan da tebrik edeyim :) Hayırlı uğurlu olsun,testi de beraber atlatırız inşallah :)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Öncelikle bu konuyu hazırladığı için reşvan adminime ve tavsiyeleri için praetor adminime teşekkür ederim :) sizlerede teşekkür ederim yardım ve önerileriniz için mod arkadaşlarım :)

şuan için tek sorum zaten sürekli pc başındayım ama yurttaki modemde arıza vardı bugün müdürle konuştum yarın hallolacağı söylendi dolayısıyla mobilim şuanda bu yöneticilik görevleri mesaj silme ve düzenleme vs vs mobilken yapabiliyormuyuz ?

ANIL

ANIL

Admin
Opera mini masaüstü görünüm ile yapabilirsin :oke:

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve Mad EagLe
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Öncelikle bu konuyu hazırladığı için reşvan adminime ve tavsiyeleri için praetor adminime teşekkür ederim :) sizlerede teşekkür ederim yardım ve önerileriniz için mod arkadaşlarım :)

şuan için tek sorum zaten sürekli pc başındayım ama yurttaki modemde arıza vardı bugün müdürle konuştum yarın hallolacağı söylendi dolayısıyla mobilim şuanda bu yöneticilik görevleri mesaj silme ve düzenleme vs vs mobilken yapabiliyormuyuz ?
Hayırlı olsun öncelikle...
Evet yöneticilik işlemler çok kullanışlı olmasada mobil olarak yapılabiliyor.
Tapatalk ile çok rahat oluyormuş ama ben alışamadım ona :D Yakında ona başlarım.

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve Mad EagLe
yaren_dede

yaren_dede

Üye
hayırlı olsun halis tebrikler

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Teşekkür ederim Bahadır abi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ben mobil light tema ile mesaj silme,duzenleme,konu onaylama,taşima,silme gibi işlemleri cok rahat yapabiliyorum. Yonetici paneline girebilmen icin masaustune gecmen veya masaustundeyken moderator linkini tarayiciya kaydetmen yeterli:D

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Masaüstü görünüm yaptım dur deneme odasında çalışıyim biraz:D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Tebrik ederim Hayırlı olsun

• Beğen
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
telefonda mobile lighttan her işini halledebilirsin Halis kardeşim :) Bir Moderatörün daha doğrusu bir Maxiseverin telefonu da böyle olmalı :P: :kıskıs: ;

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL, Mad EagLe ve Nextman
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Tebrik ederim arkadas bu goreve layikiyle yerine getireceginden eminim kolay gelsin.
Yanliz yonetimdeki butun konulari ve hazirlanan kurallari duzgun ve sakin kafaya okumani tavsiye ediyorum.
Hele hele modun bir baska modun islemlerine midahale kunusunu guzel okuman saglikli olur.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe, MrCommanDTr ve Nextman
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Tebrik ederim arkadas bu goreve layikiyle yerine getireceginden eminim kolay gelsin.
Yanliz yonetimdeki butun konulari ve hazirlanan kurallari duzgun ve sakin kafaya okumani tavsiye ediyorum.
Hele hele modun bir baska modun islemlerine midahale kunusunu guzel okuman saglikli olur.

sağol abi zaten okudum mobilim ama o sıkıntı biraz yarın pcye geçer tekrar okurum denemeleri falan yaparım :)

anılbaran

anılbaran

Üye
Tebrikler dostum :)

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Tebrikler :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Tebrikler :) Hayırlı olsun :) Bir an önce test dönemini tamamlaman dileğiyle :)
Yardım lazım olursa ben de genelde tapatalkla buralardayım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...