Bir Forum Sitesinin Bana Düşündürkleri

Sponsorlu Bağlantılar

Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
    Konu Sahibi
Bir Forum Sitesinin Bana Düşündürkleri
Popüler bir teknolojik Forum Sitesi özelden küfür eden üyeyi şikayet ettiğinde seni bamlayan sana iftiracı yaftası yapıştıran 13-14 yaşındaki çocukların teknolojiden bihaber forumlarda mesaj yazdığı bir site Zatı şahaneleri olan moderatörler durumu bildirdiğinde sana uyarı cezası veren Zatı muhteremlerinin keyfi idaresi altından çocukça cahilce ve saygısızca davranışların gösterildiği bir forum sitesi..parametreleri belli olmayan çizgisi olmayan metafor yapmaktan uzak metafor kelimesinin bile anlamını bilmediği 13-14 yaşındaki çocukların süper moderatör olduğu bir forum sitesi..cahilliğin kol gezdiği ayrıca pedofili eğilimli insanların belki olduğu ve yahut olabileceği bir forum sitesi Küfürbazların madrabazların şaklabanların kol gezdiği bunları söylediğinde nezih kibar anlayışlı ve alçakgönüllü insanlara karşı banlama silahını kullanan süper moderatörlerinin olduğu bir forum sitesi..aslında donanım yazılım konularından bir haber ergen çocuk edası ile forum sitesi yönetenlerin hikayesidir....bu site hangi sitemi boşverin..yabancı orjinli ismi olan bir forum sitesi...kısaltılması da var isminin..sözde teknolojik bir forum sitesi...zatı şahaneleri beni iyi tanırlar...muktedir olmak herşeye hükmetmek hiçbirzaman değildir..kontrolsüz güç güç değildir!!! Yabancı orjinli ismi olan kısaltmasıda olan teknolojik forum sitesi...aslında hepiniz iyi bilirsiniz...şu anda da Sözde Atatürk avatarı olan moderatörün siyaset bölümünü yobazların ele geçirmesine at oynatmalarına izin veren Sözde atatürk gençliğinin geldiği noktayı özetleyen bir forum sitesi...ironi yapmaktan uzak 13-14 yaşındaki ergen çocukların moderatör olduğu ironi yapmaktan uzak elindeki silahı bir gövde gösterisi gibi kullanan forum sitesi

Son düzenleme:

Üst Alt