LG Optimus Black Paylaşım Alanı

Sponsorlu Bağlantılar

b_turker

Üye
turkcell rom yok bende. vatandan aldım.
usb driver indirmiştim ama sizin yazdığınızıda indiricem.
forumlardan rom yüklediğimde garanti dışı kalmazmı ?
şimdi birde spb shell 3d yüklicem. oda çok güzel. fakat her ana ekrana dönüşte seçim yapmak istemiyorum. lg launcherı silsem sorun yaşarmıyım acaba*

paganini58

paganini58

Üye
turkcell rom yok bende. vatandan aldım.
usb driver indirmiştim ama sizin yazdığınızıda indiricem.
forumlardan rom yüklediğimde garanti dışı kalmazmı ?
şimdi birde spb shell 3d yüklicem. oda çok güzel. fakat her ana ekrana dönüşte seçim yapmak istemiyorum. lg launcherı silsem sorun yaşarmıyım acaba*

ana ekrana döndediğinde varsıyalan olarak ata var ona tik koyarsan her dafasında seçmek zorunda kalmazsın. spb shell 3d satın alarak kullanamaz isen ya da crackli versiyon çalıştıramaz isen her internete basğlandığında spb shell yeniden silip kurmak zorunda kalırsın. lg launcheri silmek için zaten telefonu root etmek zorundasın türkiye koşullarında root işlemi uygular isen zaten telefonun garanti dışı kalır saygılar...

y.alper

Üye
Arkadaşlar bugün telefonuma v10e avrupa firmware sürümünü yükledim.açıldı sorun olmadı.root etmeye çalışırken cihaz açıldı kapandı olması gerektiği gibi ama açıldığında cihaz hattı görmemeye başladı.güvenlik hatası diyo açılınca pin girince.sonra başka fw ler yükledim yüklenirken yükleniyo ama lg update tool cihazı yine v10e olarak görüyor.v10 a yada b yada c yüklüyorum ama cihaz hala v10e olarak görüyor ve hattı görmüyor güvenlik hatası diyor.sıfırdan v10e yükledim belki öle düzelir diye ama yine yok.acaba bu sorunla karşılaşan oldumu neden böle oluyor..cihaz evkurdan garantili..bunu direk lg servisine mecidiyeköye götürebilirmiyim acaba?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

arsenie3434

arsenie3434

Üye
3dshell yükledim sorunsuz çalışıyor.

paganini58

paganini58

Üye
Arkadaşlar bugün telefonuma v10e avrupa firmware sürümünü yükledim.açıldı sorun olmadı.root etmeye çalışırken cihaz açıldı kapandı olması gerektiği gibi ama açıldığında cihaz hattı görmemeye başladı.güvenlik hatası diyo açılınca pin girince.sonra başka fw ler yükledim yüklenirken yükleniyo ama lg update tool cihazı yine v10e olarak görüyor.v10 a yada b yada c yüklüyorum ama cihaz hala v10e olarak görüyor ve hattı görmüyor güvenlik hatası diyor.sıfırdan v10e yükledim belki öle düzelir diye ama yine yok.acaba bu sorunla karşılaşan oldumu neden böle oluyor..cihaz evkurdan garantili..bunu direk lg servisine mecidiyeköye götürebilirmiyim acaba?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

kurulu romu bir kez ayarlardan fabrika ayalarına döndür. daha sonra evkurdan aldığın halinde üzerinde hangi rom vardı ise bir kez onu yükle bakalım sorunun çözülecekmi.

y.alper

Üye
Yok hocam hepsini dnedim olmuyor.yazılım sürümü cihazda hangisini yüklersem o görünüyor ama pc ye bağladığımda hep v10e oluyor.değişmiyor bir türlü..

technoshark

technoshark

Üye
Sen pc ye bağladığında güncelleme falan mı yapıyorsun üstad ...

paganini58

paganini58

Üye
Değerli arkadaşlarım telefona kurduğum rom sonucunda (CM7 2.3.4) telefonum bir kez açıldı ve bir daha açılmadı demiştim. Yaklaşık 4 gündür uğraşıyordum artık yoruldum bir adam bulduk jitax mı ne dedi bişey yapacakmış kök dizini tekrar oluşturacam filan dedi 120 tl para istedi mecburen tamam dedik bakalım yarın olay netleşecek buradan size bilgi veririm.

Olay : Rom yükledim telefon LG logusunda açılışta kaldı. Bir dahada denemediğim okumadığım makale kalmadı ama açamadım arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: technoshark
paganini58

paganini58

Üye
Arkadaşlar telefon iptal çocuk bir türlü açamadı sanırım elektronik aksağamınada bir zarar vermişim bir türlü açılmadı. Artık Optimus Black Kullanmıyorum hepinizle gerçirdiğim güzel günlere teşekkür ediyorum androidli yeni bir telefonla yakında tekrar aranızda olurum ön sipariş verdim bakalım hayırlısı sizlere iyi paylaşımlar...

moxelu

moxelu

Üye
Arkadaşlar telefon iptal çocuk bir türlü açamadı sanırım elektronik aksağamınada bir zarar vermişim bir türlü açılmadı. Artık Optimus Black Kullanmıyorum hepinizle gerçirdiğim güzel günlere teşekkür ediyorum androidli yeni bir telefonla yakında tekrar aranızda olurum ön sipariş verdim bakalım hayırlısı sizlere iyi paylaşımlar...
Geçmiş olsun üzüldüm, senin sayende nova 8 yükledik kullanıyoruz. Umarım telefonunu yedek parça olarak iyi fiyata elden çıkarırsın da zararını bir nebze amorti etmiş olursun.

paganini58

paganini58

Üye
Geçmiş olsun üzüldüm, senin sayende nova 8 yükledik kullanıyoruz. Umarım telefonunu yedek parça olarak iyi fiyata elden çıkarırsın da zararını bir nebze amorti etmiş olursun.

telefonu çok komik bir fiyata parçacıya verdim neyse canım saolsun ne yapalım artık yapacak bişey yok ...

technoshark

technoshark

Üye
Gerçekten ya, sen nova 8 romdan sonra... birşeyler oldu telefonuna he nazar değdi sanırsam...

• Beğen
Tepkiler: paganini58
paganini58

paganini58

Üye
Ne yapalım olacağı varmış garantili olsa servis filan uğraşırdım ama garanti yok şimdi bir telefon parası isteyecekler yaptırmaya ekranı ve bataryasından biri faydalanır aldı parçacı yazık oldu ilk defa bir telefonu alıpta zarar ettim genelde 10 lira bile olsa karına satardım nasip değilmiş....

huseyinos

huseyinos

Üye
Gecmis olsun. kardesim senin sayende nova8 yaptik bizde umarım guzel bir telefon alirsin kendine

• Beğen
Tepkiler: paganini58
technoshark

technoshark

Üye
Aynen , Novaya geçiş yaptık gerçekten bu arada HTC EVO 3D'nin videosuna baktımda bizim novanın aynısı :)

Ama birşey diyeceğim komik gelicek ben bir türlü geri alamıyorum :) V10c ye dönmek istiyorum indirmiş olduğum V10C_00.kdz dosyasını sıkıştırıcakmıyım acep :S ondan mı olmadı dersiniz ?

paganini58

paganini58

Üye
Cihaz aldım arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim görüşmek dileği ile...

huseyinos

huseyinos

Üye
Aynen , Novaya geçiş yaptık gerçekten bu arada HTC EVO 3D'nin videosuna baktımda bizim novanın aynısı :) Ama birşey diyeceğim komik gelicek ben bir türlü geri alamıyorum :) V10c ye dönmek istiyorum indirmiş olduğum V10C_00.kdz dosyasını sıkıştırıcakmıyım acep :S ondan mı olmadı dersiniz ?
bende geri dondum v10c ye ama nasil.telefonu kapayip lg updatere bagladim v10c yukledi normalde v10c olarak goruyor nova8 i

technoshark

technoshark

Üye
ALLAH ALLAH, Ben yapamadım (: ben yukleme dedıgımde zaten surumdesınız gıbısınden bır uyarı verıyor :D kavrayamadım :D

huseyinos

huseyinos

Üye
ALLAH ALLAH, Ben yapamadım (: ben yukleme dedıgımde zaten surumdesınız gıbısınden bır uyarı verıyor :D kavrayamadım :D
Simkartı bataryayı hafıza kartını çıkarıp telefon kapalıyken ses aç düğmesine basarak usb'yi bağla tabii bu arada lg updater açık olsun direkt yeniden yükler v10C'yi

technoshark

technoshark

Üye
Yok dediğin gibi olmuyor :) çünkü nova8 yüklü olduğu için, formülü bulamadım ama farklı bir rom yükledim... daha güzel oldu, tam uyumlu değil eksikleri var, yoksa sizlerede paylaşırım.

Üst Alt