LG GM735 WM 6.1 den 6.5 yükseltme

Konu, 'Windows Mobile Sistem Modifikasyon ve Romlar' kısmında brkblx tarafından paylaşıldı. Okunma: 62283 | Cevaplanma: 72

1. tşk

--------------- Ekleme ---------------

:hmmm
  2. arkadaslar 6.5 türkcesi varmı
  3. gm735 için stabilize 6.5rom acaba türkcemi kulanan arkadaşlardan rica etsek

----------Eklendi @ 12:26:30 ---------- Yazıldı @ 12:20:53 ----------

kardeş türkçe yamasınında linkini rica etsek verirmisin
  4. Konuya ana başlık açılsa çok daha güzel olacak
  5. boşver sky yi.sana uzardwebp i öneriyorum.flaşh programı içerisinde
  6. slm ya arkadaslar bende de 6,1 var ama nasıl 6,5 e yükseltirim rom dosyasını nasıl olustururum ben
  7. Arkadaşlar acil lütfen
  8. abı bu parola ıstıyo parola ney?

- - - Eklendi - - -

abı bu parola ıstıyo parola ney?
  9. ARKADASLAR BEN BU TELEFONU WINDOWS MOBIL OLDUGU VE INTERNETTEN FILM IZLENEBILDIGI ICIN ALDM EN AZINDAN OLE BILIODUM AMA ızlenmıo opera falan hıkaye BIR PROGRAM KESFEttIM BU PROGRAM BIR TARAYICI INTERNETTEN SUPER FILM OYNATIYO PROGRAMI googleye uzard cab ındır yazıp ıkıncı sayfadan ındıre bılırsınız bır forum sıtesınde arkadasın bırı 6.5 yuklemıs acıkcası ımrendım bırde tv ızlemek ısteyen googleye hyper tv ızle yazsın sıteden medıa plaer ıle ızlenıo 6.5 rom yukleyebılen varsa lutfen bana mesaj atabılırmı sımdıden tesekkur edıyorum
  10. Arkadaşlar bana bu telefonun programlarini link atabilir misiniz her türlü program olabilir
    Mobilator bunu beğendi.
  11. Forumda bolca mevcut uyumlu program. Kırık linkleride bildirirseniz sevinirim :)
  12. Arakadaşım 6.5 bulduk diye sevinmiştik ama hem linkin şifresini vermemişsin, hem de türkçe linki vermemişsin. Sana zahmet bu linkin şifresi ile Türkçe linki verirsen çok seviniriz...
  13. kardes bendede lg735 var ama elımde uyumlu hic bi tane ne program var nede oyun bu telefona windows market yulenmıyormu msn adresım enes-bekdas@hotmail.com.tr bana bi kactane program veya oyun yollayabılırsen sevınırım sımdıden tesekkurler
    ---
    kardes bana atabılırmısın rıca etsem enes-bekdas@hotmail.com.tr
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. lg gm735 windows mobile 6.5 türkçe