LG GM735 WM 6.1 den 6.5 yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

spaykmen

Üye
ya bendede lg gm 735 varda bana varsa veb tarayıcısı skyfire yollayabilirmisiniz

isbba

Üye
Slm; proğram var diyorsunuz acil verebilirmisin

lg mg735

baymizol

Üye
mrb güzel kardesim. burada pda bulamazsın nokia ya hizmet ediyor. wm 6.5 çıktı ctrl pda foruma bak bulursun

salla34

Üye
aradığınız burada

cesur35

cesur35

Üye
Ben kullanıyorum fakat hiç memnun değilim. Bir dokunmatik algılama sorunu olabiliyor bazen, sms yazmak çok zor ve uğraş verici, eski 5, ila 10 yıllık simleri rehperini okumuyor. internette yatay ekran olmuyor.

kalıntı

Üye
s.a arkadaşlar bndede gm 735 wm 6.1 var ama bu telde video izleyemiyorum skyfire denilen programı indirmeye çalıştım ama olmadı ondan hariç çok program indirdim bn tel açmıyo hata veriyo sizden istegim şu nasıl video izlerim setapları nasıl yüklerim hangi dosyaları açıyo bu tel onu ögrenmek istiyorum lütfen yardım şşimdiden teşekkürler

mustafa1234

Üye
ben 300 e aldım :ehe

hortlah

Üye
arkadaşlar piyasada gm735 için vindos mobile 6.5 var diyorlar ama nasıl yüklenicek yardımcı olursanız sevinirim
mümkünse resimli anlatım olursa iyi olur
resul _ bjk__ @ hotmail . com faceboktan da ulasabilirsiniz

DONalbertJUAN

Üye
henuz 6,5 demo asamasında arkadaslar bende aynı telefondan var elımde cok fazla program war wm6.1
ıstersenız bana yazın aradıgınız 1 prg var ıse yardımcı olurum

Kardeş benim ihtiyacım var elinde ki programlara bende de bi kaç sağlam oyun ve program var karşılıklı paylaşlabiliriz
beni eklersen gün içerisinde konuşabiliriz....

d a j s d @ h o t m a i l . c o m

Hepsini birleşik yazman yeterli....

hassan52

hassan52

Üye
sen pocket programlarını pakeet halinde paylaşırsan bizde indirmiş oluruz kardeş

yorgun63

Üye
iyi akşamlar bende lg gm 735 kullanıyorum güzel programlardan bana örnekler sunabilirmisin

minkara

minkara

Üye
wm 6.5 romları mevcut arkadaşlar gm735 eigen için...benim telefonumda şu an o kurulu ve tamamen stabilize...hiç bir problemi yok... isteyen arkadaşlara link atabilirim...

bilalk

Üye
arkadaslar bana navıgasyon programı lazım varmı acaba sızde bende lg gm 735 kullanıyorum

minkara

minkara

Üye
arkadaslar bana navıgasyon programı lazım varmı acaba sızde bende lg gm 735 kullanıyorum

var arkadaşım garmin önerim sonrada tomtom... bu ikisi en stabilize olanlar bizm cihazlara

duranek

Üye
Sayın minkara gm735 için stabilize 6.5rom var demişsiniz elinizde. acaba link atabilir misiniz bana özelden ya da buradan?

minkara

minkara

Üye
"""alıntıdır""" bu site ülkemizde engelli ktunnelden filan girersin artık... bunu kur arkadaşım bende sorunsuz... kolay gelsin güle güee kullan

• Beğen
Tepkiler: figonan
gms_10ur

gms_10ur

Üye
peki türkçe mi?

minkara

minkara

Üye
hayır ama bunu kur sen ben türkçe yamasınında linkini veririm memnun kalırsan

figonan

Üye
arkadaşım nasıl yüklücez bu rom u bi anlatırsan iii olur

--------------- Ekleme ---------------

kerdeş nasıl yükleriz bunu bi yardımcı olsan

arnavut21

Üye
arkadaşlar türkçe 6.5 rom arıyorum buralarda hepsi yasaklı bilen varmı?acillllllll.....

Üst Alt