LG G2 rootsuz radyo (alıntı)

Sponsorlu Bağlantılar

nokio_6233

nokio_6233

Üye
bir seyi merak ettim bu lg g2'ler de 309,310 yada 311k oldugunu nerden anlayacaz yada neresinde yazar?

marist

marist

Üye
Arkadaşlar bunu yapabilen var mi?

yarmagul

yarmagul

Üye
    Konu Sahibi
ARkadaşlar konuyu açtığım günden beri radyoyu kullanmaktayım hiçbir sorun yaşamadım. + Hiçbirsey yapmadım sadece telefona atıp kurdum. Kulaklık takmazsanız anten görevi yapamaz ve cızırtıdan başka birşey duyamassınız.

marist

marist

Üye
ARkadaşlar konuyu açtığım günden beri radyoyu kullanmaktayım hiçbir sorun yaşamadım. + Hiçbirsey yapmadım sadece telefona atıp kurdum. Kulaklık takmazsanız anten görevi yapamaz ve cızırtıdan başka birşey duyamassınız.
Lg pc suit ile uygulamayı kurdum oldu teşekkürler.

marist

marist

Üye
Ses gelmiyor maalesef

alihan3886

Üye
Dosya desteklenmiyor diyor ne yapmalıyım

wishmaste

Üye
Cok saol wonder'a g wonder v2 kurdum az kalsin radyosuz kaliydm cok iyi oldu ayarlardan da world 100 khz yi sectim cok saglikli sonuclar aldim...

hakfad

Üye
Arkadaslar buda türkçe gule gule kullanin

mavi_yeleli

Üye
Kurdum hatta root izni bile verdim ama nafile sinyal alıyor ayarlardan lg g2 yi seçememe rağmen ses vermiyorBiraz önce root iznini iptal edip denedim bu kez acıkırken bluetooth açıyor ve su:0 fm:0 felan hata kodları veriyor
Her seferinden bluetooth u açmaya çalışması da tuhaf

• Beğen
Tepkiler: palpolisi

hakfad

Üye
Rootu kaldir bendede aynı olmustu rootta kendi radyosu aktif olunca sapitiyor nedense

mavi_yeleli

Üye
Root u değil de superSu yu kaldırsam yetmez mi root radyodan daha çok işime yarıyor :)

Ama yanlış hatırlamıyor isem sanki root yapmadigim dönemde de denemiştim tama emin değilim

Son düzenleme:

hakfad

Üye
Valla kardes ben root yaptim lg radyoyu ortaya cikarmistim bu program calismadi rootu kaldirdim calisdi sende deneme yanilmayla tam ogrenebilirsin

mavi_yeleli

Üye
Valla kardes ben root yaptim lg radyoyu ortaya cikarmistim bu program calismadi rootu kaldirdim calisdi sende deneme yanilmayla tam ogrenebilirsin

Teşekkür ederim olmadı super suyu kaldırıp denerim

Adalı_009

Üye
Radyo klasörünü telefona direk mi kopyalamak gerekiyor?

hakfad

Üye
Verdigim linkden dosyayi telefona indiricen kurucan sonra programi acican ayarlar ses yontem lg g2 seç olay tamam kulaklik takmayi unutma

mavi_yeleli

Üye
Ben bir türlü yapamadım ve son olarak sistem içinde app dosyasına erişip lgradio.apk ve lgradio.odex in isimli dosyaların başında ki lg yi sildim yeniden başlattım orjinal radyo programı geldi
Bu yöntemi tavsiye ederim ama root gerekli

hakfad

Üye
Dedigimi yapamadin rootu yaptin helal olsun ama bu daha iyi kendi radyosundan

mavi_yeleli

Üye
:) ilk android cihazım değil ve yapmam gerekenleri yaptım root u da devre dışı bıraktım ama olmadı zaten root vardı orjinal radyoyu etkinlestirdim
Hangisi daha iyi bilmiyorum ama herzaman orjinal başkadır
Mesela günlerdir sanal tuşlarla uğraşıyorum denemediğim yöntem kalmadı rootlu rootsuz hatta xposed modüllerinin bir çoğu dahil hepsinin bir sorunu var ve son olarak daha doğrusu şimdilik hepsinden vazgeçtim
Ama lg basit bir destekle harikalar çıkarabilirdi :)

hakfad

Üye
Evet festek sart lg nin kendi radyosunda kulakliktan kanal degistirme yok malesef veya ben yapamadin sende bi denersen bendemi sıkıntı vardi bilgi verirsen sevinirim

Üst Alt