LG G2 rootsuz radyo (alıntı)

Sponsorlu Bağlantılar

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Mıclı kulaklık takmadım. Hanı dıgerı daha uzun dıye. Ne bıleyım ıste alakalı bsy arıyorum. Bende calısmadı
iste root yapıpta calısıyor mus bundan baska bir cözüm yolu da yokmuş .....

erecekli52

Üye
oldu bende de eyvallah cok makbule gecti bu program..

marist

marist

Üye
Bende bu olmustu ama root atinca orjinal radyoyu aktif ettim. Bunu telefondan yukleyemeyenler pc suit ile yuklemeyi denesin oluyor. Yukledikten sonra ayarlardan g2 secmelisiniz...

ultraslan1212

Üye
çalısmadı bende g2 kullanyorum nasıl yapıcam anlatırmısınız

caca41

caca41

Üye
Birisi beni bilgilendirirse sevinirm g2 mi alali bugun tam 1 sene oldu.O gunden bugune herkesin g2 de radyo olmadigini okur oldum ama ben aldigimda bende radyo vardi bu nedir sizde niye yokta bende vardi bu radyo var mi bilgisi olan?

kartalkaya19

kartalkaya19

Üye
Merhaba
Uygulamanın apk'sını bulan arkadaş varsa paylaşabilirmi lütfen?

sinan_fb_82

Üye
Allah Razı olsun .. Çok işe yaradı.

viran06

viran06

Üye
Bende uygulamalarda radyo gözükmüyor arkadaslar.

Saracen Yusuf

Üye
Yurt ici cihazlar icin lg d802tr olanlar yani
Lg 3k11 serisine kadar ,trt bandrolu odememek icin radio yu yazilimdan gizledi
Lg 3k11 serisinden sonra baktiki kullanicilar radioyu aktif ediyor cipsetten engelledi yani radio cipi var snapdragonda ama lg kullanilmamasi icin kisitladi
Yurt disi cihazlari icin radiolarda sorun yok

viran06

viran06

Üye
Yurt ici cihazlar icin lg d802tr olanlar yani
Lg 3k11 serisine kadar ,trt bandrolu odememek icin radio yu yazilimdan gizledi
Lg 3k11 serisinden sonra baktiki kullanicilar radioyu aktif ediyor cipsetten engelledi yani radio cipi var snapdragonda ama lg kullanilmamasi icin kisitladi
Yurt disi cihazlari icin radiolarda sorun yok
Kardes benim yurt disindan geldi ama uygulamalarda radio gözükmüyor. Yardimci olsan bir.

• Beğen
Tepkiler: isoxx

Saracen Yusuf

Üye
System /app ye gir lgfmradio.app yi fmradio.app yap sonu odex olanida ayni sekilde yap acilir radio

xxemirbeyxx

Üye
ben programi indirdim ama program acilmiyor neden kaynaklaniyor

firat37DL

Üye
Bende ses gelmedi neden

faruk_1996

Üye
Ya radyo programını kurdum, cızırtı dan başka ses gelmedi. Benim de cihazım lg g2 d802tr

fatih793

fatih793

Üye
:tşk:

hakfad

Üye
Arkadaslar programi kurun kulaklik takili iken ayarlar ses lg g2 yi secin d802 modeli icin bu cizirti gelince frekans yerine bildiginiz bir frekansi yazin +kulakliktan kanallari degistirmek icin ayarlar UI yi secin orda medya dugmeleri onceki ve sonraki olani bul yapin medya dugmesi durdur baslati ise yukari arat yapin bukadar gule gule kullanin

palpolisi

palpolisi

Üye
Samsung S4 de çalışmıyor. S4 sahiplerine duyurulur.

Üst Alt