Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
dediğim gibi indiriliyor yazmasına rağmen wifi tahmini kullanımında 1 mb bile arış olmuyor. yani indirmiyor.
Bağlantı kopmuş olabilir. Yapılacak kapatıp açmak, yeniden başlamadığına göre gelmeyecek gibi.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Bağlantı kopmuş olabilir. Yapılacak kapatıp açmak, yeniden başlamadığına göre gelmeyecek gibi.
denedim tabi ki kapatıp açmayı ancak yine indiriliyor kısmında kalıyor. bağlantı da kopmuyor. Şaka gibi bir durum ya

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
denedim tabi ki kapatıp açmayı ancak yine indiriliyor kısmında kalıyor. bağlantı da kopmuyor. Şaka gibi bir durum ya
Bağlantından dolayı olabilir diyeceğim fakat belli ki çalışmakta. Bir süre sonra tekrar deneyin.

ostsee

ostsee

Üye
Meraba Arkadaslar, windows 7 home,den windows 10,a gecdim Laptop,un kendi Wlan,i calismiyor ne yapmaliyim? yardiminiza ihtiyacim var bilgilendirirseniz sevinirim

csbaz

csbaz

Üye
Driveri eksiktir.Driver kuran bir program vardi onun ismini unuttum onunla cozulur sorunun

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Arkadaslar photoshopu iyi olan biri var mı yada karikatüre eli yatkın . Microsoft ve nokia neden geride kaldı android nasıl yükseldi. 6 yıllık hatayi bir kareye kademe kademe ekleyip ms face vb kaynaklara atmak istiyorum. Bu hep hayalim .

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Arkadaslar photoshopu iyi olan biri var mı yada karikatüre eli yatkın . Microsoft ve nokia neden geride kaldı android nasıl yükseldi. 6 yıllık hatayi bir kareye kademe kademe ekleyip ms face vb kaynaklara atmak istiyorum. Bu hep hayalim .
Konu ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, diğer kategoriler fayda sağlayabilir.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
-GÜNCEL-

csbaz

csbaz

Üye
Beyler ekranim 1440x1080 boyutunda.Ben bunu nasil 1920x1080 yapabilirim ?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Beyler ekranim 1440x1080 boyutunda.Ben bunu nasil 1920x1080 yapabilirim ?
ekranınız destekliyor mu?
driver yüklediniz mi?
sağ tık çözünürlük değiştir üzerinden yapabilirsiniz.

csbaz

csbaz

Üye
ekranınız destekliyor mu?
driver yüklediniz mi?
sağ tık çözünürlük değiştir üzerinden yapabilirsiniz.
Ekran 21 inc.Evet driver kurulu.Onu denedim en fazla 1440x1080 var.İlla 27 inc monitor mu almamiz lazim ? :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ekran 21 inc.Evet driver kurulu.Onu denedim en fazla 1440x1080 var.İlla 27 inc monitor mu almamiz lazim ? :D
monitörünüzün doğal çözünürlüğü tam olarak nedir
eğer 1440x1080 de görüntü düzgünse monitörünüzün çözünürlüğü yermiyordur

exp_l0it

exp_l0it

Üye
21 incle alakası yok. ekranınızın taşıyabildiği modlar arasında 1920x1080 modu var mı? yoksa yapamazsınız
ekran en fazla olduğu çözünürlüğe windows kendisi otomatik ayarlar zaten

csbaz

csbaz

Üye
csbaz

csbaz

Üye
21 incle alakası yok. ekranınızın taşıyabildiği modlar arasında 1920x1080 modu var mı? yoksa yapamazsınız
ekran en fazla olduğu çözünürlüğe windows kendisi otomatik ayarlar zaten
O zaman olmuyor ya :( Monitor degistirmem lazim.

Üst Alt