Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Olmazsa yine sıfırlama yolu gözükür...

ANIL

ANIL

Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
arkadaşlar benim 2 tane sorunum var windows 10 ila ilgili
1.cisi yeni bir güncelleme güncelleştirmeleri indirilmiyor sürekli %0' olarak bekletiliyor
2.cisi mağazada ise uygulamaları güncellemiyor vede bir oyun indireceğim inmiyor
ne yapmam gerekiyor acaba

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Onarım yap bi windowsa. Mağaza sıfırlama ilgili yazılar vardı internette. Onun dışında sıfırlama yapabilirsin.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Onarım yap bi windowsa. Mağaza sıfırlama ilgili yazılar vardı internette. Onun dışında sıfırlama yapabilirsin.
şey windowsum orjinal sıfırlama yaparsam verilerim kaybolmaz dimi birde 8.1'emi döner yoksa windows 10'amı geri döner

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
arkadaşlar benim 2 tane sorunum var windows 10 ila ilgili
1.cisi yeni bir güncelleme güncelleştirmeleri indirilmiyor sürekli %0' olarak bekletiliyor
2.cisi mağazada ise uygulamaları güncellemiyor vede bir oyun indireceğim inmiyor
ne yapmam gerekiyor acaba
Güncellemeyi engelleyen bir durum var.
Windows kitaplığının içinde C:\Windows\SoftwareDistribution\Download yer alan her şeyi temizle
bu durumda windows 10 da yeni güncellemeleri indirecektir diye düşünüyorum.

kanat_58

kanat_58

Üye
Arkadaşlar ben Windows 7 den 10 yükseltme yaptım şimdi Windows 10da temizlik diye bir Olay var onu seçtim herşeyi sil dedim 7 de dahil buna sorunum temizlik sonrasında çıkan ilk ayarlar kısmında iken klavye ve maus çalışmıyor biostayken çalışıyor klavye yerlerini değiştirdim hatta biosuda sıfırladım ne yapabilirim başka tavsiyeleriniz nedir

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Arkadaşlar ben Windows 7 den 10 yükseltme yaptım şimdi Windows 10da temizlik diye bir Olay var onu seçtim herşeyi sil dedim 7 de dahil buna sorunum temizlik sonrasında çıkan ilk ayarlar kısmında iken klavye ve maus çalışmıyor biostayken çalışıyor klavye yerlerini değiştirdim hatta biosuda sıfırladım ne yapabilirim başka tavsiyeleriniz nedir
Driverda sorun var heralde sıfırdan dene. Biliyorum uzun ama..

kanat_58

kanat_58

Üye
Şimdi Windows 7 format cd sini takıp formata başlayınca maus çalışıyor ama 10 da yaptığım temizliktemizlik sonrasındaki ekranda çalışmıyor bende dediğin gibi sıfırdan yapıyorum hepsini

gkhntlbs

Üye
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.Bende Windows 10 kurulu.10565 Güncellemesini yüklemeye başlıyorum çok uzun sürüyor 7-8 saat hep aynı yerde dosya kopyalanıyor diyor %23 te saatlerce bekliyor.Nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız?

kanat_58

kanat_58

Üye
güncellemeyi manuel olarak indirip kurabilirsin belki adını ismini yaz Microsoft'un sitesinde belki vardır kaç gb dosya bir yerden buldum ama işini görür belki

gkhntlbs

Üye
Teşekkürler bu iso dosyasını kurmam için sıfırdan formatmı atmam gerekecek yoksa sanal sürücüden format atmadan yükleme yapılabilirmi?

kanat_58

kanat_58

Üye
eğer indirmeye çalıştığın güncelleme dosyası ile aynı gb ise format atmadan yükleyebilirsin sanırım

gkhntlbs

Üye
Günaydın arkadaşlar.10565 i kurdum sağolun yardımınız için ama şimdide internet yok diyor.Giriş sayfasında şifremi yazıyorum ama net olmadığı için giremiyorum

kanat_58

kanat_58

Üye
internet hakkında bişey diyemem modemi resetleyebilirsin kabloları kontrol edebilirsin en son çare müşteri hizmetlerini ara bir baksınlar eğer bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olurlar aklıma şuan bunlar geliyor

ANIL

ANIL

Admin
İlk büyük güncelleme yayınlandı.

Buradan iso dosyasını indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İlk büyük güncelleme yayınlandı.

Buradan iso dosyasını indirebilirsiniz.
Güncelleme ile aktivasyonda gelişmeler yapıldı. Artık eski sürüm Orjinal ürün anahtarlarınızla kurulum yapabilirsiniz.

gkhntlbs

Üye
arkadaşlar uptade neden görünmüyor ?
win 10 1511 güncellemesi görünmüyor güncelleme için beklemem gerekiyor sanırım.

Üst Alt