Kilit Kırdırma çoook Acil!

Konu, 'Symbian Destek' kısmında TÜRK tarafından paylaşıldı. Okunma: 10898 | Cevaplanma: 21

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ya arkadaşlar sizlere bişey sorcam yanlız bu konuyu kesin bilen birileri cevap verirse sevinirim bizim arkadaş almanyadan telefon almış vede bu telefona başka sim kartı takınca yardımcı şifre istiyomuş telefon motorola v980 acaba türkiyeye dönünce bu kilt kırdırılabilirmi lütfen biraz acele cevap verin arkadaş türkiyeye dönücekkk.....

Yazan: TÜRK
  2. telefoncular kırıyor fakat bazı teller kırılamıto mesela 6630 n70 fılan kırılmıyo buda kırılmayabılır kı buyuk ıhtımalle kırılmaz !!!

3. malesef doğru benim 6630 tuş kilidi kodunu unuttum kilit koduun aktif yapamıyorum şifreyi unuttum
    mecburen kırdıttıracam

4. birde biryerlerde elle telefona kod girip kırma gordum ne biliyim #*4857## filan tarzı seyler(tabiki az onceki sallama bisey denemeyin ) bunları yakında burada acıklıyorum

5. kardes mcode programnı bul e-mai gir veriyo orda

6. evet mcode programıyla seri numaranı gir master code veriyor sana onu giriyosun oluyor ama sadece nokia lar için geçerli malesef 6630 da da olmuyor.

7. n70 kırılabilr mi?

8. 6600 kilidi kırma şifresini bilen var mı güvenlik kodunu bilen war mı12345 yaptım olmadı var sa yazsın

9. güvenlik kodu şifresi cozme sitesi var bu forumdada verirdi zaten ara bulursun

10. melih forumda dikkat ettim nerde eski konu varsa hepsini ayaklandırmışsın dostum, hem adam güvenlik kodundan bahsetmiyor. laf olsun diye yorum yapma lütfen

11. telefoncular yapabiliyor

12. FORMAT AT KOD İSTEMİYOR

13. arkadaslar mp 3 lerin boyutlarını kücüültmekistiyorum ama hic bir pırogram ise yaramıyor yardımcı olursanız sevinirim:box :vur:huhu: :bilmem: :allalla:

14. kilit kodu kırılabiliyor fakat öyle sizin salladığınız gibi master kodlarla felan değil zaten arkadaşımızın problemi kilit kodu değil SIMOCK açılması gerekiyor.

Ben 7 yıldır bu işi yapıyorum ve öle sizin salladığınız gibi kodla güvenlik kodu, simlock açılmaz heleki kod 5 kez yanlış girildiyse ve bloke olduysa hayatta açamazsınız. Açmak için bana geliceksiniz ben size yardımcı olacam.

www.teknosepet.com

Uğur İletişim Sistemleri
    U-TecHiC Service

15. bilgi için saol

16. KArdeş nokia telin varsa sana söylerim ama nokia telinin modeline bağli :bann: :P: :oke: :) :coold:

17. nokia olsaydı kırılırdı ama bu bilemiyorum

18. :@cok sacmalıyorsunuz:@:@

--------------- Ekleme ---------------

:@bilende bilmeyende yorum yapıyo:@ ne olcaksa :@mılletın zorlu kafası karısıyo :@:@:@

19. ya arkadaşım kodu çözme sitesini söyle o zaman bizde girelim

20. kardes bende ositenen emei no verdim bana bi şifre vardi fakan genede olmuyo kod hatası diyor tel modeli N73 music edition helpme place

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.