Kilit Kırdırma çoook Acil!

Sponsorlu Bağlantılar

TÜRK

Üye
    Konu Sahibi
Kilit Kırdırma çoook Acil!
ya arkadaşlar sizlere bişey sorcam yanlız bu konuyu kesin bilen birileri cevap verirse sevinirim bizim arkadaş almanyadan telefon almış vede bu telefona başka sim kartı takınca yardımcı şifre istiyomuş telefon motorola v980 acaba türkiyeye dönünce bu kilt kırdırılabilirmi lütfen biraz acele cevap verin arkadaş türkiyeye dönücekkk.....

RockFord Fosgate

Üye
telefoncular kırıyor fakat bazı teller kırılamıto mesela 6630 n70 fılan kırılmıyo buda kırılmayabılır kı buyuk ıhtımalle kırılmaz !!!

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
malesef doğru benim 6630 tuş kilidi kodunu unuttum kilit koduun aktif yapamıyorum şifreyi unuttum
mecburen kırdıttıracam

amedian

amedian

Üye
birde biryerlerde elle telefona kod girip kırma gordum ne biliyim #*4857## filan tarzı seyler(tabiki az onceki sallama bisey denemeyin ) bunları yakında burada acıklıyorum

prangalar20

Üye
kardes mcode programnı bul e-mai gir veriyo orda

desperadoo

Üye
evet mcode programıyla seri numaranı gir master code veriyor sana onu giriyosun oluyor ama sadece nokia lar için geçerli malesef 6630 da da olmuyor.

ontheroad

Üye
n70 kırılabilr mi?

polat_ketur_76

Üye
6600 kilidi kırma şifresini bilen var mı güvenlik kodunu bilen war mı12345 yaptım olmadı var sa yazsın

gsmelih

gsmelih

Üye
güvenlik kodu şifresi cozme sitesi var bu forumdada verirdi zaten ara bulursun

enigma

enigma

Üye
melih forumda dikkat ettim nerde eski konu varsa hepsini ayaklandırmışsın dostum, hem adam güvenlik kodundan bahsetmiyor. laf olsun diye yorum yapma lütfen

sukruon

sukruon

Üye
telefoncular yapabiliyor

enes kara 66

Üye
arkadaslar mp 3 lerin boyutlarını kücüültmekistiyorum ama hic bir pırogram ise yaramıyor yardımcı olursanız sevinirim:box :vur:huhu: :bilmem: :allalla:

technoman34

technoman34

Üye
n70 kırılabilr mi?

kilit kodu kırılabiliyor fakat öyle sizin salladığınız gibi master kodlarla felan değil zaten arkadaşımızın problemi kilit kodu değil SIMOCK açılması gerekiyor.

Ben 7 yıldır bu işi yapıyorum ve öle sizin salladığınız gibi kodla güvenlik kodu, simlock açılmaz heleki kod 5 kez yanlış girildiyse ve bloke olduysa hayatta açamazsınız. Açmak için bana geliceksiniz ben size yardımcı olacam.

Uğur İletişim Sistemleri
U-TecHiC Service

yasar2406

Üye
bilgi için saol

cirkinn

Üye
arkadaslar mp 3 lerin boyutlarını kücüültmekistiyorum ama hic bir pırogram ise yaramıyor yardımcı olursanız sevinirim:box :vur:huhu: :bilmem: :allalla:

KArdeş nokia telin varsa sana söylerim ama nokia telinin modeline bağli :bann: :P: :oke: :) :coold:

qwertycuma

qwertycuma

Üye
nokia olsaydı kırılırdı ama bu bilemiyorum

turkiminator

turkiminator

Üye
:@cok sacmalıyorsunuz:@:@

--------------- Ekleme ---------------

:@bilende bilmeyende yorum yapıyo:@ ne olcaksa :@mılletın zorlu kafası karısıyo :@:@:@

sensizz_05

Üye
ya arkadaşım kodu çözme sitesini söyle o zaman bizde girelim

arico26

Üye
kardes bende ositenen emei no verdim bana bi şifre vardi fakan genede olmuyo kod hatası diyor tel modeli N73 music edition helpme place

Üst Alt