[JB 4.1+][CWM][Güncel] Xperia Z3 Music (WALKMAN)

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Şu şeyi bi nizama tutturamadılar ya.. :D
Üstelik bende samsung var diye alta ekran tuşu boşluğu bırakıyor bazı versiyonlar beni sinir edecek yer arıyorlar.

Neyi nizama tutturamadılar?
Bende boşluk yok, navbarı kapattım tamamen.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Luck Star

Luck Star

Üye
yeni sürümde kitkat versiyonunda müzik geçişinde albüm kapağı ufak kasma yapıyor ama lollipopta yapmıyor anlamış değilim kitkata kuranlar eski sürümü kullanmaya devam edebilir.
Neyi nizama tutturamadılar?
Bende boşluk yok, navbarı kapattım tamamen.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Aynen bende de navbar yok boşluk falan olmuyor.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürümde kitkat versiyonunda müzik geçişinde albüm kapağı ufak kasma yapıyor ama lollipopta yapmıyor anlamış değilim kitkata kuranlar eski sürümü kullanmaya devam edebilir.

Aynen bende de navbar yok boşluk falan olmuyor.

Tam tersi, yeni beta benim Nexus 5(Lollipop) de hafif de değil bayağı net hissediliyor animasyon takılarak geliyor ama Xperia Ray'de(KK) akıyor. :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Cihazdan cihaza , sistemden sisteme farklı demek :) Gerçi xperia da kasmaması normal, kendi uygulaması sonuçta ;)

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Cihazdan cihaza , sistemden sisteme farklı demek :) Gerçi xperia da kasmaması normal, kendi uygulaması sonuçta ;)
Cm11 yüklü ya. Betanın dengesizliği diyelim. :D
Nexus da da kasma değil de animasyon takılıyor, her seferinde, hep aynı yerde. Animasyonları kapatınca sorun yok. :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Ama çok güzel olmuş yeni uygulama, gerçi eskisinin hakkını yemeyelim o da iyiydi rahmetli :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bastım CM12'yi bu sefer yapıcam.

0MG90

0MG90

Üye
Konu adı Sony Music (Walkman) olarak değiştirilse daha iyi olur.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Komle gitti bide 3.5'i flashlim bakim olmazsa mecbur apk kullancam

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@Invoke recoceryden kurunca walkman.apk gözükmüyor şimdi normal kurdum oldu fakat müzik bilgisi indirme calismiyor nerde hata yaptım acaba :hmmm rexr-xr-x yapmadım orada kafam karisti biraz.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Dur ss atayım, telefona geçeyim de, ex diye bir şey yok zaten yanlış yazmışım :D :D
@Invoke recoceryden kurunca walkman.apk gözükmüyor şimdi normal kurdum oldu fakat müzik bilgisi indirme calismiyor nerde hata yaptım acaba :hmmm rexr-xr-x yapmadım orada kafam karisti biraz.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Apk

Folders

Lib in içindeki dosyalar

Permissions

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Aynısı semcmusic için de yap.
Olmadı mı yine? @teknolojibaronu

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Aynısı semcmusic için de yap.
Olmadı mı yine? @teknolojibaronu
Oldu :)

Pc arşivinide sd'ye atma zamanı geldi :D şimdi pc de de albüm kapağı gözükecek ise süper musixmatch de sadece androidte gözüküyordu.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Oo buda çalışıyormuş

Clear Audio acayip fark ediyormuş harbiden

Son düzenleme:
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Denedim bazen calisti ama nedense birkez calistirdiktan sonra bir daha çalışmadi

Üst Alt