[2011 Xperia] [Legacy Xperia Rom] [Android 5.1 Lollipop]

Sponsorlu Bağlantılar

PROEXSERT

PROEXSERT

Üye
abi flaşlama işlemi anlamadım indir diğim romda yanın da boot.img yok onu rom içindeki boot.img yi mi çıkartıp yapacağız bide kernel dosyası bulamadım bi yardım etsen şu anda sony arc s 4.4.2 android sürümü var root kayboldu

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
abi flaşlama işlemi anlamadım indir diğim romda yanın da boot.img yok onu rom içindeki boot.img yi mi çıkartıp yapacağız bide kernel dosyası bulamadım bi yardım etsen şu anda sony arc s 4.4.2 android sürümü var root kayboldu

boot.img dosyası kernel oluyor. Zip'in içinden çıkaracaksın dediğin gibi. Onu pc'den flashlayacaksın flashtool ile. Sonra cwmden romu flashlayacaksın. Ama yine de bu romu flashlama 4.4.4 olanı stabil, lollipop çok buglı. cm11'i flashla, burada paylaşmıştım yine.

bunu flashlayın, lollipop yerine: [2011 Xperia] [Legacy Xperia Rom] [Android 4.4 Kitkat CM11] | Ağustos 2015 Güncel - MaxiCep

Son düzenleme:
PROEXSERT

PROEXSERT

Üye
Abi yaptim 5.1.1 lolipop yaptim ext4 mini toll ile yaptim kerneli flasladim yukledim yani sd karta atim romu gapps i recowery den yukledim romu gapps i yukleyemedim arza veriyor android calisitor su anda kullaniyorum google uygullamallari yok android sd kart olmadiğinda calismiyor ama super bir sey g appsi yukleme gerekvarmi bi yardimci olsaniz

LT18i cihazımdan Maxicep kullanılarak gönderildi

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Abi yaptim 5.1.1 lolipop yaptim ext4 mini toll ile yaptim kerneli flasladim yukledim yani sd karta atim romu gapps i recowery den yukledim romu gapps i yukleyemedim arza veriyor android calisitor su anda kullaniyorum google uygullamallari yok android sd kart olmadiğinda calismiyor ama super bir sey g appsi yukleme gerekvarmi bi yardimci olsaniz

LT18i cihazımdan Maxicep kullanılarak gönderildi

Gapps eğer kullanmıyorsan yüklemek zorunda değilsin. Ne hatası verdiğini bilmeden de yardımcı olamam. Geliştiricinin xda'deki sayfasından bak belki yeni gapps linki falan koymuşlarsa onunla denersin.

Üst Alt