[JB] 4.1.2 Galaxy S2 I9100 Omega ROM (Kaçmaz 0 Bug..)

Sponsorlu Bağlantılar

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
ben telefona root attım ardından dediklerini yaptım ama bu 12 kb'lık dosyayı telefona attıgım halde görmüyor nedense bundan dolayı yükleme yapamadım lütfen yardımcı olurmusun telefonum s2 I9100 android sürüm 4.1.2 JB

12 kb dosya mı usta o torrent dosyası :D

agabey06

agabey06

Üye
indirdim yüklüyorum bakalım ne olacak :)

yükleme yapmadan önce şarj tam doluydu enerji permonmansı nasıl görecez ama kurulumdaki görseller güzel güzel bişeye benziyor bakalım neymiş

Rom eyw güzel ama 5 saat sonra tekrar MIUI kurdum niye diyeceksiniz Bu rom şarjın anasını aglatıyor zaten görsellerden belliydi vede aramaları görmek istedigimde baya baya kasılıyor bana kasılmayacak az şarj yiyecek rom lazım görsellik ikinci plan benim gibi düşünene MIUI 2.6, hareketler canlı olsun şarj problem degil diyen ler için bu.
Archangelll yinede eyv başkan güzel çalışma sgl..

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
Rom eyw güzel ama 5 saat sonra tekrar MIUI kurdum niye diyeceksiniz Bu rom şarjın anasını aglatıyor zaten görsellerden belliydi vede aramaları görmek istedigimde baya baya kasılıyor bana kasılmayacak az şarj yiyecek rom lazım görsellik ikinci plan benim gibi düşünene MIUI 2.6, hareketler canlı olsun şarj problem degil diyen ler için bu.
Archangelll yinede eyv başkan güzel çalışma sgl..

Kardesim bu ROM u ben kullaniyorum suan hala 4.30 saatte yuzde 1 gidiyor bekleme suresi hicbirseyde kasmiyir telefonunda hata var

burak.golcuk

Üye
kardeşim iki gundur kullanıyorum hiç bir sorun yoktu taki bu güne kadar bugun video cekerken telefon dondu ne kapanıyodu nede videodan cıkılıyodu bende pilini cıkardım tekrar taktım açmaya calıştıgımda sarı unlemmde kaldı açılmadı bende orjinal yazılım yükledim ama begenmedimi unutmusum orjinal yazılımı tekrardan bunu yüklicem ama neden böle bişi oldu tekrardan olurmu ?

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim iki gundur kullanıyorum hiç bir sorun yoktu taki bu güne kadar bugun video cekerken telefon dondu ne kapanıyodu nede videodan cıkılıyodu bende pilini cıkardım tekrar taktım açmaya calıştıgımda sarı unlemmde kaldı açılmadı bende orjinal yazılım yükledim ama begenmedimi unutmusum orjinal yazılımı tekrardan bunu yüklicem ama neden böle bişi oldu tekrardan olurmu ?

Usta hicc bir fikrim yok ama bu ROM dan degil virusten kaynaklaniyor olabilir ben surekli video ceken biriyim cnku hic olmadi youtube ta videolarim var yani

burak.golcuk

Üye
Karsperky mobile security yukluydu dun gece yuklemistim hatta vitus bulamamisti tavsiye ettigin program varmi virus olduna eminmisin tekrardan yapmaz umarim ya

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi

burak.golcuk

Üye
eyvallah tekrardan yükleyip denicem :D ama duydugum kadarıyla bugun v19.2 cıkcakmıs onu yuklucem cıkarsa burdada payaş istersen güzel olcak diyolar :D

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah tekrardan yükleyip denicem :D ama duydugum kadarıyla bugun v19.2 cıkcakmıs onu yuklucem cıkarsa burdada payaş istersen güzel olcak diyolar :D

Ya hani orjinal firmware cikti ya onu gelistirirlerse cok iyi olur been surekli kontrol ediyorum

burak.golcuk

Üye
Ya hani orjinal firmware cikti ya onu gelistirirlerse cok iyi olur been surekli kontrol ediyorum

Kesinlikle katiliyorum ama v19.2 yeni cikan yazilim uzerine olcakmis ama gelistirilmisini yapmiyolar tamamen degilstiriyolar omega ayarlari filan sadece buglari giderip multi window filan ekleseler tam super olur .d

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle katiliyorum ama v19.2 yeni cikan yazilim uzerine olcakmis ama gelistirilmisini yapmiyolar tamamen degilstiriyolar omega ayarlari filan sadece buglari giderip multi window filan ekleseler tam super olur .d

Bencede ne zaman cikar peki ben arastiriyorum bulamiyorum

burak.golcuk

Üye
v19.2 cıktı ayırlı olsun ben indiriyorum su anda birazdan kurucam :D

- - - Eklendi - - -

kurdum simdi telefon acılıyor :D

agabey06

agabey06

Üye
Kardesim bu ROM u ben kullaniyorum suan hala 4.30 saatte yuzde 1 gidiyor bekleme suresi hicbirseyde kasmiyir telefonunda hata var

başkan tamam telefonum hatalı diyelim de neden başka romlarda şarj sıkıntı olmuyor.
vede telefonda nasıl bi hata olmalıki o romda kasılsın başka romda kasılmasın

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
başkan tamam telefonum hatalı diyelim de neden başka romlarda şarj sıkıntı olmuyor.

Yukleme bu ROM u usta haklisin o kadar kisi kullaniyor bu drumdan sikayetci degiller sen haklisin kardesim o telefona wipe yapmani oneririm.

- - - Eklendi - - -

Telefonun hafızasındaki herşeyin yedeğini al önemli olan sonra hafıza kartı sim kartı çıkar Telefona wipe chache wipe data falan yap sonra ROM u yüklerken Omegayı hani no wipe diyor ya sen onu değil diğerini seç öyle yükle ROM u hiç bir şeyin kalmaz telefonda sıkıntıda olmaz

kaymen

Üye
Merhaba yine kaliteli ROM larımla birlikte yine ben arkadaşlar :P Aslında son paylaştığım Allience den sonra ROM paylaşmıcaktım ama bir arkadaşımız paylaşımlarımı çok beğenmiş ve bende bu diğerlerinden kat kat kaliteli ROM u paylaşmak istedim geliştirilmiş hızlı Rom u.. Eğer başka bir ROM kullanıyorsanız vazgeçin daha iyisini bulmanız çok zor :D..

Özelliklerini sayıyorum:

-JB 4.1.2-Google Apps Jelly Bean 4.2 versiyonu ;)
-Flash Player destekli
-Google Reklamlarını Engelliyor.. Yüklediğiniz uygulamalarda reklam çıkmaz..
-Es File Explorer içinde-Rom Yönetimi..
-ROM ile ilgili tam uyumlu birsürü araç gereç mod ..vb ( En sevdiğim tarafı :D )
-Mesajları MMS ye dönüştürmüyor..
-Arama sonlandırma olayında Delay oranını ayarlayabiliyorsunuz beklemeyi sevmeyenler 0 yaparlar :)
-Rolle Tube diye Youtube programıyla istediğiniz videoyu indirebilirsiniz
-Wallpaper Scrooling var :)
-Güvenli kilit var hesaplarınız çok güvende..
-Şarj Yüzdesi kendiliğinden var
-Ekran kilidi dalgalı ve mürekkep efektli ve takılma yapmıyor yaptığını söyleyen olursa inanmam denedim :)
-Skip Song var-TouchWiz 5.0
-Üst panel ayarlarını yapabiliyorsunuz
-Çoklu pencere bugsuz olduğu gibi çalışıyor hızlı ayrıca-Açılışı çok hoş :D
-Daha birrsürü özellik var ve inanır mısınız ROM da birtane Bug a rastladım o da Samsung Klavyesinin El yazısı :D o da hepsinde var :D
-İnternet indirmeyi hızlandıran program var Download All Files..
-AllSharePlay Gibi uygulamalar var

Resimleri Paylaşayım

Not: Bu ROM diğer paylaştıklarımdan yüksektir ve bizzat benim tarafımdan denenmiştir kullanıyorum şuan diyeceksiniz ki sende hep kullanıyorum diyorsun evet bunu farkedin :D ben sürekli ROM değiştiren biriyim pc de arşivim var dediğim gibi diğer paylaştıklarımdan birini kullanıyorsanız boşverin bunu kurun diğerleride güzel ama bu en yüksekleri bunun 19. Versiyonu çıkınca paylaşacağım sizlerle...

Anlatımı veriyorum sonra link vereceğim :)

Anlatımını veriyorum :

1-İnidrdiğiniz dosyayı telefon hafızasına atın
2-Telefonu CWM (ClockWorkMod) İle açın
3-Wipe Data/Factory resete girin sonra yes deyin
4-Wipe Chache seçin sonra :)
5-Ondan sonra İnstall Zip From (İndirdiğiniz dosyayı nereye attıysanız orayı bulun dosyayı seçin)
6-Bırakın yüklensin sonra arkadaşlar

Not: 1-Telefon Rootlu olmalıdır
2-Bu işlemleri Hafıza kartınızı ve sim kartınızı çıkararak yapın
3-Dosya ve önemli şeylerin yedeğini almayı unutmayın

Not: Rom Yüklerken setup wizzard çıkıyor sakın paniklemeyin bilmeyen arkadaşlar :D ordan ileri diyeceksiniz Power Tuşu ile ses tuşlarıyla seçenek belirleyeceksiniz bunu unutmayın önünüze Default yükleme gelicek onu seçin Light Yada Custom demeyin ki tam yüklesin gerisini anlarsınız zaten sorun değil oralar yani bu hata falan değil sadece geliştirilmiş bir yükleme e tabi ROM kaliteli olunca :D Kötü haberim sadece Torrent var üzgünüm :) Torrenttan indirin pc den girmeyenler Android telefonuna torrent uygulamasını indirsin direk telefonuna yüklesin wifi den isterse :)

Link:

Bir beğeniyi çok görmeyin emek var burda :)Eklemem gereken başka birşey yok lütfen bana root yapma ile ilgili sorular sormayın ben sadece işi bilenler için ROM paylaşıyorum hadi herkese iyi akşamlar :)

kardeşim bunu yükledimde şimdi tel donuyor açmaya kalktıgımda omegalı android canavarı sürekli yürüyor başkada birşey gelmiyor tel açılmıyor anlayacağın buna çözümün varmı

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bunu yükledimde şimdi tel donuyor açmaya kalktıgımda omegalı android canavarı sürekli yürüyor başkada birşey gelmiyor tel açılmıyor anlayacağın buna çözümün varmı

Var 10 dakika fazla bekleyin

Üst Alt