[JB] 4.1.2 Galaxy S2 I9100 Omega ROM (Kaçmaz 0 Bug..)

Sponsorlu Bağlantılar

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
[JB] 4.1.2 Galaxy S2 I9100 Omega ROM (Kaçmaz 0 Bug..)
Merhaba yine kaliteli ROM larımla birlikte yine ben arkadaşlar :P Aslında son paylaştığım Allience den sonra ROM paylaşmıcaktım ama bir arkadaşımız paylaşımlarımı çok beğenmiş ve bende bu diğerlerinden kat kat kaliteli ROM u paylaşmak istedim geliştirilmiş hızlı Rom u.. Eğer başka bir ROM kullanıyorsanız vazgeçin daha iyisini bulmanız çok zor :D..

Özelliklerini sayıyorum:

-JB 4.1.2-Google Apps Jelly Bean 4.2 versiyonu ;)
-Flash Player destekli
-Google Reklamlarını Engelliyor.. Yüklediğiniz uygulamalarda reklam çıkmaz..
-Es File Explorer içinde-Rom Yönetimi..
-ROM ile ilgili tam uyumlu birsürü araç gereç mod ..vb ( En sevdiğim tarafı :D )
-Mesajları MMS ye dönüştürmüyor..
-Arama sonlandırma olayında Delay oranını ayarlayabiliyorsunuz beklemeyi sevmeyenler 0 yaparlar :)
-Rolle Tube diye Youtube programıyla istediğiniz videoyu indirebilirsiniz
-Wallpaper Scrooling var :)
-Güvenli kilit var hesaplarınız çok güvende..
-Şarj Yüzdesi kendiliğinden var
-Ekran kilidi dalgalı ve mürekkep efektli ve takılma yapmıyor yaptığını söyleyen olursa inanmam denedim :)
-Skip Song var-TouchWiz 5.0
-Üst panel ayarlarını yapabiliyorsunuz
-Çoklu pencere bugsuz olduğu gibi çalışıyor hızlı ayrıca-Açılışı çok hoş :D
-Daha birrsürü özellik var ve inanır mısınız ROM da birtane Bug a rastladım o da Samsung Klavyesinin El yazısı :D o da hepsinde var :D
-İnternet indirmeyi hızlandıran program var Download All Files..
-AllSharePlay Gibi uygulamalar var

Resimleri Paylaşayım

Not: Bu ROM diğer paylaştıklarımdan yüksektir ve bizzat benim tarafımdan denenmiştir kullanıyorum şuan diyeceksiniz ki sende hep kullanıyorum diyorsun evet bunu farkedin :D ben sürekli ROM değiştiren biriyim pc de arşivim var dediğim gibi diğer paylaştıklarımdan birini kullanıyorsanız boşverin bunu kurun diğerleride güzel ama bu en yüksekleri bunun 19. Versiyonu çıkınca paylaşacağım sizlerle...

Anlatımı veriyorum sonra link vereceğim :)

Anlatımını veriyorum :

1-İnidrdiğiniz dosyayı telefon hafızasına atın
2-Telefonu CWM (ClockWorkMod) İle açın
3-Wipe Data/Factory resete girin sonra yes deyin
4-Wipe Chache seçin sonra :)
5-Ondan sonra İnstall Zip From (İndirdiğiniz dosyayı nereye attıysanız orayı bulun dosyayı seçin)
6-Bırakın yüklensin sonra arkadaşlar

Not: 1-Telefon Rootlu olmalıdır
2-Bu işlemleri Hafıza kartınızı ve sim kartınızı çıkararak yapın
3-Dosya ve önemli şeylerin yedeğini almayı unutmayın

Not: Rom Yüklerken setup wizzard çıkıyor sakın paniklemeyin bilmeyen arkadaşlar :D ordan ileri diyeceksiniz Power Tuşu ile ses tuşlarıyla seçenek belirleyeceksiniz bunu unutmayın önünüze Default yükleme gelicek onu seçin Light Yada Custom demeyin ki tam yüklesin gerisini anlarsınız zaten sorun değil oralar yani bu hata falan değil sadece geliştirilmiş bir yükleme e tabi ROM kaliteli olunca :D Kötü haberim sadece Torrent var üzgünüm :) Torrenttan indirin pc den girmeyenler Android telefonuna torrent uygulamasını indirsin direk telefonuna yüklesin wifi den isterse :)

Link:

Bir beğeniyi çok görmeyin emek var burda :)Eklemem gereken başka birşey yok lütfen bana root yapma ile ilgili sorular sormayın ben sadece işi bilenler için ROM paylaşıyorum hadi herkese iyi akşamlar :)

• Beğen
Tepkiler: deathclock1, tolga72, kalpsizsin01 ve 9 diğerleri

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Adamsın kralsın usta henen indiriyorum. Yarın yuklerim sonucu yazarım. Tekrardan Teşekkürler usta. ;)

juan-juan

Üye
kardeş jb 4.1.2 demişsin
benmki 4.0.3 yuklemem mı bunu şimdi
fark mı olurr göresellk falan ??

- - - Eklendi - - -

bir de türkçe olacak mı bunlar konulara yabancıyım affola :)

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
kardeş jb 4.1.2 demişsin
benmki 4.0.3 yuklemem mı bunu şimdi
fark mı olurr göresellk falan ??

- - - Eklendi - - -

bir de türkçe olacak mı bunlar konulara yabancıyım affola :)

Usta cok degisiklik olur yuklersen eet Turkce var ama bu iste yeniysen bnce baska ROM Kullan once

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Hocam yukledim super bi rom herkese tavsiye ediyorum. Emegine saglik devamını beklerim. Sarzinida kontrol ettikten sonra tekrar mesaj atarim. Hocam bide dedigin gibi 0 bug gayet basarili

• Beğen
Tepkiler: Archangelll
Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yukledim super bi rom herkese tavsiye ediyorum. Emegine saglik devamını beklerim. Sarzinida kontrol ettikten sonra tekrar mesaj atarim. Hocam bide dedigin gibi 0 bug gayet basarili

Beğenmene sevindim kardeşim :)

burak.golcuk

Üye
siyah kenel yüklü bende o root mu oluyor ? o root oluyosa direk 1-İnidrdiğiniz dosyayı telefon hafızasına atın
5-Ondan sonra İnstall Zip From (İndirdiğiniz dosyayı nereye attıysanız orayı bulun dosyayı seçin)

bunlarımı yapcam bide
Telefonu CWM (ClockWorkMod) İle açın bunu nasıl böle aççcam :D bide rom içim teşekkürle emeğine sağlık :D

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
siyah kenel yüklü bende o root mu oluyor ? o root oluyosa direk 1-İnidrdiğiniz dosyayı telefon hafızasına atın

bunlarımı yapcam bide
Telefonu CWM (ClockWorkMod) İle açın bunu nasıl böle aççcam :D bide rom içim teşekkürle emeğine sağlık :D

Siyah kernel yüklüyse cihaz zaten root ludur yapman gereken şey önemli bilgilerini hafıza kartına at sonra telefonu kapat hafıza kartını ve sim kartını çıkar sonra telefonu açarken Power tuşuna Menü tuşuna ve Ses AÇMA.. tuşuna basılı tutarak telefonu aç biraz uzun bas Samsung yazısı geliyor ya açarken o iki kere gelebilir çünkü bazen tekte olmuyor tekte olmazsa batarya çıkar tak ikinci gelene kadar bekle o yazının anlamadıysan açıklayım bu dediğim tuşlara bastın ya >> O açılırken gelen yazı geldi ya>>> o tuşları bırak o yazı gelince eğer CWM ile açılırsa zaten farkedeceksin açılmazsa telefon normal açılmaya devam ederse bataryayı çıkar tak aynı şekilde basılı tut ama bu sefer o açılırken gelen yazı gelicek gidecek sonra birdaha gelicek 2 saniye sonra tuşlardan çek elini açılınca orada belirttiğim şeyleri yap
Telefonu CWM (ClockWorkMod) İle açın

Bunları yap :)

burak.golcuk

Üye
eyyvallah kardeşim yapıcam şimdi ama ben4.1.2 yüklediğimde tekrardan açıldığında Wipe Data mıydı neydi bida bişeyler yapmıştım bu tekrar açılınca bundada bişi yapmamz gereklimi ?

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
eyyvallah kardeşim yapıcam şimdi ama ben4.1.2 yüklediğimde tekrardan açıldığında Wipe Data mıydı neydi bida bişeyler yapmıştım bu tekrar açılınca bundada bişi yapmamz gereklimi ?

Daha önce yaptığının aynısını yap Rom yüklendikten sonra Yine Wipe Data falan yap reboot yap sonra :)

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Hocam yukleme bittiginde şarjı %65 di 2 saat oldu az once 63 oldu şarjı cok iyi benden 10 numara 5 yıldız aldı. Cok tesekkurler hocam ;)

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yukleme bittiginde şarjı %65 di 2 saat oldu az once 63 oldu şarjı cok iyi benden 10 numara 5 yıldız aldı. Cok tesekkurler hocam ;)

Ne demek usta ben böyle elime geçen ROM ları paylaşırım teknolojiyle ilgili çevrem geniştir :D

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Saolasin hocam kaliteli romlar hep. Hocam bide yukleme yaptiktan sonra odinle yada telden. Wipe data falan yapmak gerekirmi

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
Saolasin hocam kaliteli romlar hep. Hocam bide yukleme yaptiktan sonra odinle yada telden. Wipe data falan yapmak gerekirmi

İlla yapılacak diye bir şey yok tabi ama yaparsan daha sağlıklı olur :)

burak.golcuk

Üye
offf benm tel rootlu değilmiş şimdi ogrendin su anki yazılım surumu xwls8 illa bunun rootunumu bulcam yoksa herhangi bi root yükleyebilirmiyim ?

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
offf benm tel rootlu değilmiş şimdi ogrendin su anki yazılım surumu xwls8 illa bunun rootunumu bulcam yoksa herhangi bi root yükleyebilirmiyim ?

Onun rootunu bulman lazım usta senin telefon I9100 mü yoksa I9100G mi ?? Önemli bu

burak.golcuk

Üye
ı9100

Üst Alt