JAF v1.98.65 PROĞRAMI KURULUMU VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

akan

Üye
teşekkürler

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol

onnumara21

Üye
kusura bakmayın acil bir sorunum var önceden flash atmıştım telefona ama artık atamıyorum jaf proğramı açılmıyor işletim sistemini değiştirdim ama sorun hala devam ediyor hata şöyle(p- dongle not detected. please insert activated dongle) yardımcı olursanız sevinirim acil.

galaxy35

Üye
teşekkürler

onnumara21

Üye
acil yardım edecek bir arkadaş ;flash proğramını açamıyorum ne yaptıysam önceden açmıştım şimdi nedense açamıyorum işletim sistemini değiştirdim yinede nafile şöylr bir hata veriyor(p- dongle not detected. please insert activated dongle) buna çözüm bulacak bilgili arkadaş yokmu?

kerim5534

kerim5534

Üye
sagol

onurtulga

Üye
Güzelpaylasım

speedly

Üye
CMD 17 hatası nı çözdüm ve teli flashladım sonunda JAF kullanırken Factory set,Manual flash ve Dead usb seçeneklerini işaretleyip öyle yaptım flash attı ve telefonu hacklemiş oldum. umarım bu bilgi herkesin işine yarar...

amocan_35

amocan_35

Üye
arkadaşlar 5 saatir aralıksız uğraşıyorum olmuyor yaw VİRTUAL PKEY v4 programnı çalıştırdığımda 2. butona basıyorum ERROR: Not supported Windows version hatası veriyor. işletim sistemim win 7 64 bit. sağ tıklayıp uyumluluktan win xp sp 3 seçtim olmadı, yönetici olark çalıştır dedim olmadı, VİRTUAL PKEY v5 le yaptım olmadı, yani ne yaptıysam olmadı... bazı arkadaşlar win7 de VİRTUAL PKEY v5 programıyla JAF V1.98.62 programını çalıştırdığını söylüyor. dediklerini yaptım yine olmadı.VİRTUAL PKEY v5 programıyla yaptığımda şöyle bir hata veriyor:

Checking Windows version ...
Windows version: Microsoft Windows XP Home Edition
Searching for JAF install location ...
Saved winscard.dll to: C:\Program Files (x86)\ODEON\JAF\winscard.dll
Saved original.dll to: C:\Program Files (x86)\ODEON\JAF\original.dll
Starting JCOP emulator ...
Saved JCOP.EXE to: C:\Program Files (x86)\ODEON\JAF\JCOP.EXE
JCOP emulator started succesfull on port 8050
Powering JCOP simulator ...
ERROR: JCSIMU_open_socket connect socket: 10061
ERROR: JCSIMU_reset_card initialize
ERROR: Cannot get ATR from JCOP simulator!

bu linkteki http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem-modifikasyon-uygulamalari/nokia-5800xm-and-nokia-5530xm-icin-nokia-c6-v11-0-029-turkce-fw-widget-destekli-en-stabil-calisan-fw-389756.html fw yi yüklemeye çalışıyorum. telim nokia 5800.ne yapmam lazım önerebileceğiniz başka emülatör programları varmı? yardım lütfenn

vkaplan06

Üye
emene salık

--------------- Ekleme ---------------

emeğine sağlık usdam

MetHew

MetHew

Üye
kardeş resimlere batımda bir use ini seçenegi işaretli bi deil nasıl olacak orası :S

MetHew

MetHew

Üye
diyorum ki use ini seçeneği 2 . resimte tik yok ama 3 de var ne yapacaz tik atacakmıyız kalacvak mı yanlış bişi yapmayalım :D

bbkr630

bbkr630

Üye
kardeş usb dongle hatası ben de aldım usb mouse var bende onu çıkarıp tekrar denedim laptop kendi mouse'unu oldu
bu arada bende windows 7 kullanıyorum jaf ....62 olanı kurdum sadece ve ayrıca pkey v5 olanı kullandım ama program files içine attım ve hem o dosyayı hemde jaf prosunun bütün uygulama olan dosyalarını tek tek xp service 2 uyumlu yapıp yönetici olarak çalıştırdım oldu şimdilik devam ediyorum flashlamaya bakalım nasıl olacak

frkksp

Üye
Arkadaşlar Nokia E 50 Var Dün Nokia Suiteden Yazılım Güncellerken Tel Çöktü Pohenix le denedim olmadı Şimdi Jaf denıyorum bı yere kadar gelıyor Phone failed to boot in flash mode CMT... kısmında kalıyor acil yardım :((

MetHew

MetHew

Üye
qwert

MetHew

MetHew

Üye
Beyler Flashlamadan önce hafıza kartını formatlayın yada sistem dosyalarını silin denmiş ben data sys system private cities ne varsa sildim :D sonra flahladım şimdide depolama ile bagladıgımda bilgisayar kartı görmüyor ne yapamam lazım yardım edin :D acaba bu cities ve privateyi silsek birşey olur mu :D

halillkn

Üye
arkadasım start jaf dedıgım zaman ERROR: Not supported Windows version hatası verıyor ne yapmalıyım yardımcı olursan sevınırım....

arkadaşım start jaf dedıgım zamn ERROR: Not supported Windows version hatası ıle karsılasıyorum...win7 kullanıyorum ne yapmam lazım

arkadaslar v5 ide yukledım yıne olmadı yardımcı olun lutfen

offf

Sonruya

Üye
tsklerr

sefayılmaz

sefayılmaz

Üye
bir türlü yapamadım şu hatayı bi yardım edin PRESS POWER ON NOW!
Searching for phone...Not found!!!

canoner

Üye
burda yazıldıgı gibi herşeyi yapıorum en son emulatru acıp denıldıgı gıbı sırasıyla basıorum ama yalnızca "Checking Windows version ...
Windows version: Microsoft
Searching for JAF install location ...
ERROR: Can not find Program Files Directory (1)
bole bı yazı cıkıo ve acılmıo hiç bişe.. bir yardım...windows7 kulanıorum ondan kaynaklı olabılırmı neden bu hata?

Üst Alt