Faturasız İnternetin hızını iki katına çıkar.

Sponsorlu Bağlantılar

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
İnternetin hızını iki katına çıkar.
Arkadaşlar bi sitede gördüm diyoki,
telefondan *111*1# aratın talebiniz alınmıştır diyecek sonra mesaj gelecek Mesajiniza uygun bir islem bulunamadi. Lutfen yapmak istediginiz isleme uygun kelimeyi yazarak tekrar deneyiniz. Diyecek böylece hızınız iki katına çıkacak diyor. ben denedim ama hız programım olmadığı için ölçemedim deneyip ölçenler lütfen cevap yazsın..yalnız hattımda tl yoktu ama tl gitmez diye düşünüyorum. Çünkü mesajınıza uygun işlem bulunamadı diyor.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
O yöntem işe yaramaz. Âmâ hızlandırıcı program var.
Adı Hola Better android için root ister

ilo53

ilo53

Üye
Bilinmeyen hata diyor

asbava

Üye
bu işlem sadece bayiler faydalanabilir yazıyoo

mars259

mars259

Üye
talebiniz anlaşılmıştır teşekkür ederiz dedi ve mesajına uygun işlem yok mesajı geldi

mars259

mars259

Üye
yukarda turkcell internet bilgilerine bakıyom indirme yaparken full çekerken 866 ya çıktım ama uçuyor internet süper normalde 20 kilobite zor çıııyodu 10 mb lik şeyi 5 dk uğraşırken ben 50 mblik şeyi 30 snde indirdim bu hızla sen düşün artık wifi gibi

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
yukarda turkcell internet bilgilerine bakıyom indirme yaparken fu ll çekerken 866 ya çıktım ama uçuyor internet süper normalde 20 kilobite zor çıııyodu 10 mb lik şeyi 5 dk uğraşırken ben 50 mblik şeyi 30 snde indirdim bu hızla sen düşün artık wifi gibi
yani hızlı mıakllılık yapıp iki defa deneneyinakllılık yapıp iki defa denemeyin

mars259

mars259

Üye
wifi hızı diyom uçuyosun süper kardeş 1 gb sınırsız yaptım 25 tl ye 1 gb bitesiye krd uçuyon sonra eski hıza düşüyon önceden bunu keşfetmeden önce 1 gb yapsam 15 günde biterdi şimdi hızlı olduğundan bir günde bitti indirme yaptım o hızla süper yani

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
wifi hızı diyom uçuyosun süper kardeş 1 gb sınırsız yaptım 25 tl ye 1 gb bitesiye krd uçuyon sonra eski hıza düşüyon önceden bunu keşfetmeden önce 1 gb yapsam 15 günde biterdi şimdi hızlı olduğundan bir günde bitti indirme yaptım o hızla süper yani
:-)arkadaşlar deneyener lütfen cevap yazsın

abaxusy

Üye

eski hız derken, hız 96 kbps mi oluyor kota dolunca, yoksa daha mı hızlı

mars259

mars259

Üye
eskiden hızım 20 klobayta zor geliyodu şuanda 866 kilobaytkota dolmadan daha hızlı

mars259

mars259

Üye
denedim ve olmadı ama ben farklı sayede bu hıza çıkıyom

• Beğen
Tepkiler: amigo61

Üst Alt