Faturasız İnternetin hızını iki katına çıkar.

Sponsorlu Bağlantılar

mars259

mars259

Üye
çok kolay ya telefon c6-01 ben önceden güç tasarrufunda gsm ile nete giriyodum artık ç.ft mod hem 3g hemde gsm ile girşnce 3.5 g oluyo ama yapmak için güç tasaarufundan çıkar yoksa olmaz hız benim öyle çıktı wifi gibi olduydu ama pkt bitti

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
çok kolay ya telefon c6-01 ben önceden güç tasarrufunda gsm ile nete giriyodum artık ç.ft mod hem 3g hemde gsm ile girşnce 3.5 g oluyo ama yapmak için güç tasaarufundan çıkar yoksa olmaz hız benim öyle çıktı wifi gibi olduydu ama pkt bitti
kardeş kusura bakma ama sen acemisin :D neden mi sen 3g yi kapatsan zaten internet ağırlaşır.
Gsm ye göre... peki doluncada hızlı mı??kota

• Beğen
Tepkiler: mars259
mars259

mars259

Üye
hyr baya yavaşlıyo bide acemi deme yeni keşfettim sadece

• Beğen
Tepkiler: _ilyas_

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
hyr baya yavaşlıyo bide acemi deme yeni keşfettim sadece
:) peki sen o zaman yeni olduğun için sana hız sınırının nasıl kaltığını söyliyeyim "hep yükle” yaz 2222 yolla hız sınırın kalkar..ama sadece 3-4 defa çalışıo

mars259

mars259

Üye
denemiştim galiba bunu dır bidaha deniyem beklenasıl yani 3-4 defa çalışıo

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
önce "iptal hep yükle yaz" yaz 2222 yolla sonra onayı yap "hep yükle yaz 22222 yolla2222

mars259

mars259

Üye
kaydım varmış dur iptal edeyim öyle deneyim bide

mars259

mars259

Üye
onay verdim mesajı bekliyom daha

mars259

mars259

Üye
iptal oldu tekrar abone olma msjı yolladım bekliompaketinizin hızıyla kullanım yapabilirsiniz dedi

mars259

mars259

Üye
tekrar oldım şimdi hız paketin en baştaki 7,2 lik hızına mı döndüyaptım tekrar şimdi hızlandımı eskisi gibi

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: mars259
mars259

mars259

Üye
olsa nolcakki

• Beğen
Tepkiler: _ilyas_
mars259