Ics android 4.0 rezilligi

Sponsorlu Bağlantılar

alien97

alien97

Üye
pek bir düzelme olmuyor bende yaptım ilk düzeldiğini sandım 3-5 gün geçince yine sorunlarla karşılaştım.

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
en canımı sıkan video kamera bu kadar mi kötü olur resmen çekim yapılamıyor en büyük sorun bu biraz internet veya telefon görüşmesi yapayım ana ekran bir kaç saniye sonra kendini
topluyor

SilentOne

SilentOne

Üye
çok ilginç biaz symbiancılar androidi beğeniriz kusursuz gelir bize sizdeki sorunu gordukçe halime sükretmeye başladım

klongs

klongs

Üye
çok ilginç biaz symbiancılar androidi beğeniriz kusursuz gelir bize sizdeki sorunu gordukçe halime sükretmeye başladım

yeni surume gecince eski surumun kalintilariyla uyumsuzluk oluyor bu yuzden hatalar oluyor recowery moda alip wipe data wipe cache yapsalar duzelir

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
o dedinden ne zaman yaparlar

ozan2020

ozan2020

Üye
ulan gectik ice şimdide network error hatası veriyor telefon ya int girmiyo hay :@

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
bende yükledim çıkar çıkmaz.. ilk gün biraz sıkıntı çektim sonra bi format..telefon şu an canavar.. ne kamera da sıkıntı var ne internette.. hatta önceden kasılarak oynadığım oyunu şu an çok düzgün oynuyorum..

saplayıcı

Üye
arkadaşlar cihazım galaxy s2 android 4.0.3 yükledim kiesten telefon inanılmaz yavaşladı hemde aşırı derecede nedenki acaba yazılımdanmı yoksa başka bi sorunmu var

klongs

klongs

Üye
romunda uyuşmazlık var

selcukiyet

selcukiyet

Üye
en iyisi orjinali beklemek bence. ne zaman güncelleme geldi o zaman yükleyeceksin. en temizi bu.

femtv

Üye
uygun olmayan şeyleri yüklemeyin.

ozgur_473

Üye
wipe data/cache yapmadan hicbir yeni surum stabil.calismiyor bu cogu android telefonlar icin gecerli

Üst Alt