Ics android 4.0 rezilligi

Sponsorlu Bağlantılar

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
Ics android 4.0 rezilligi
Telefonum xperia arc s orjinal yukledim izlenimlerim soyleki go louncher hızlanmış fakat yandex hata veriyor aslında herşeye hata veriyor rehbere ve mesaja tikliyorum ve üç beş saniye kadar bekliyorum buda çok sinir bozucu ve bir çok uygulamayi desteklemiyor ve eskiden arayanin resmini gösterirken çok netti suan dandik kısaca android 4.0 tam bir rezalet sakin yuklemeyin derim

hotlock

hotlock

Üye
biraz sabredin marketteki tüm uygulamalar yavaş yavaş ics desteği vermeye başlıyor.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
PriZm

PriZm

Üye
yüklerken biryerde yanlışlık yapmışsın belliki. data wipe yaptınmı? bende hiçbir program hata vermiyor.ayrıca froyo/gb ye rezillik desen anlayacamda ics ye yakışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
yuklemede bi yanlışlık bi hata olmadı ilk başta bana oldukça iyi geldi fakat biraz kullananınca eksikliği ortaya çıktı yukledigim.bi program mi yaptı onuda bilmiyorum telefonu kurcalamaya gelmiyor klavye bile kafayı yemiş

klongs

klongs

Üye
format at bende bir sorun yok senin telde sorun var

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
ozan2020

ozan2020

Üye
ewet 4.0 rezillik telefon interete girmiyor mesj yazarken 20 sanıye sonra yazmaya başlıyo ana ekran gec gliyo

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
Sony de telefonun hafıza kartını biçimlendirin. Sonra bilgisayara bağlayıp güncelleme yaptığınız programıla onar yapin donmalar falan baya. Bir azalıyor düzeliyor telefon birde onarma yapmadan önce fabrika ayarlarını alın

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Android 4 sorunlu demeyelimde sonynin çıkardığı android sorunlu diyelim. Bence android 4 süper. Sony ise bu sorunu yakın zamanda güncellemeyle düzeltecektir.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
sanırım öyle olacak telefona bir zarar vermeden güncelleme gelse güzel olacak

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
umarım öyledir arkadaşlarin yazdığı tüm sorunlar mevcut sadece sony de mi böyle bilmiyorum fakat bi arkadaş s2 de sorunun olduğunu yazmış tekrar güncelleme için neler yapmam gerek adım adım yazarmisiniz rica etsem

__xXx__

__xXx__

Üye
telefona bi format at dostum ev arkadaşımda var arc s onda hiçbir sıkıntı yok

santacuruz

Üye
Sen bir fab.ay dön ve kartını temizle. Güncellemeyi ilk yükledigimde baya yavaşlamıştı telefon ama şimdi her şey düzgün çalışıyor ve gayet stabil. Galeri öncekine göre daha hızlı. Fotografların düzelmesi için artık bir kaç saniye beklemiyorsun. Ben çok begendim ICS 4. Ayrıca arayanın fotograf kısmıda gayet iyi görünüyor. Sony de bir sıkıntı yok.

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
dediklerinizi yapıp gelişmeleri yazacağım sağolun

yakuperdgdu

Üye
Aynı sorun bendede oldu format attıktan sonra harika oldu:

muratbeyim

muratbeyim

Üye
Htc One S kullanıyorum ics 4'ten hız konusunda gayet memnunum, lakin bu android sistemi arka planda çok fazla programı açık tutuyor. Task killer ile kapatsanız bile bir süre sonra otomatik açılıyor.
İnternet olarak Opera'yı tavsiye ederim. Cihazın içindeki internet uygulaması çok dandik.

klongs

klongs

Üye
Htc One S kullanıyorum ics 4'ten hız konusunda gayet memnunum, lakin bu android sistemi arka planda çok fazla programı açık tutuyor. Task killer ile kapatsanız bile bir süre sonra otomatik açılıyor.
İnternet olarak Opera'yı tavsiye ederim. Cihazın içindeki internet uygulaması çok dandik.

gelistirici secenekleri arka plan limit yok yap

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bende sorun yok.

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonu resetlledim hersey slindi hafıza kartını biçimlendirdim tekrar 4,0 a güncelledim ilk izlenimimi söylüyorum video kkamera berbaaaaaaattttt takıla takıla çekiyor lanet olsun bu sandviçe dertsiz başıma dert açtı ne yapacağım arkadaşlar eski sürümme nasıl dönerim

alien97

alien97

Üye
Arkadaşların bazıları format at fabrika ayarlarına dön diyor bu çözüm değil dönüp dolaşıp yine aynı sorunlarla karşılaşacağız umarım sony yeni güncelleme çıkarır da bu hataların çoğu düzelir.

__xXx__

__xXx__

Üye
Arkadaşların bazıları format at fabrika ayarlarına dön diyor bu çözüm değil dönüp dolaşıp yine aynı sorunlarla karşılaşacağız umarım sony yeni güncelleme çıkarır da bu hataların çoğu düzelir.

iyi ama o işlemlerden sonra duzeltenler var

Üst Alt