Htc Touch Türkçe Dil

Konu, 'HTC' kısmında crawling tarafından paylaşıldı. Okunma: 61193 | Cevaplanma: 25

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Htc Touch Türkçe Dil

HTC Touch Diamond 5 dakikada türkçe yapan program linki aşağıdadır.

Erdoan666 ya teşekkür o kadar uğraştım. verdiğin aşağıdaki link ile 5 dk da HTC touch diamondu türkçe yaptım. Sağol

http://rapidshare.com/#!download|987l32|393634379|HTC_Diamond_TR.rar|7776

Yazan: petsel
  2. Almanyadan O2 operatörden alınma HTC Ignito telefonum var. Win Mobile 6.1 Almanca kurulu. nasıl türkçeleştirebilirim?
    Selamlar...

3. elernize saglık

4. İndirdim ancak dosya eksik, selamlar...

5. bu konda tamdestek nerden alabilirim

]

Htc Touch Türkçe Dil konusuna benzer içerikler

1. HTC Touch Dual Türkçe Rom ( 22 Haziran 2009 | HTC )

htc touch dual türkçe rom winmobile 6.5 olan varmı?
  2. HTC TOUCH DiAMOND WM6.1 TURKCE DiL PAKETi ( 15 Nisan 2011 | HTC )

HTC Touch Diamond 2 cihazınız hangi dilde olursa olsun %100 Türkçe olur: Orjinal wm6.1 Touch Diamond 2 ROM içerisinden alınıp siteye yüklenmiştir emege saygı arkadaslar link:...
  3. HTC 7 Mozart Türkçe Dil Yüklemek? ( 10 Mayıs 2011 | HTC )

Selamlar. Yurtdışından gelmiş bir HTC 7 Mozart aldım Fransa'dan geldiği için Türkçe dil desteği yok bunu nasıl çözebilirim? lütfen biri yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  4. HTC Touch Diamon Türkçe ROM LAZIM ACİL !! ( 9 Ocak 2013 | HTC Android Yazılım )

işletim sistemi windows mobile version : 6.1 model : HTC Touch Diamond
  5. htc wildfire a3333 türkçe dil seçenegi ( 17 Nisan 2013 | HTC Android Yazılım )

s.a arkadaşlar telefona hard format attım türkçe dil secenegi yok önceden türkçeydi lütfen yardım edin arkadaşlar - - - Eklendi - - - bilen yokmu yaww :) - - - Eklendi - - - tmm oldu saolun yinede :D
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 7:52:36