Hertüllü 5300 sorunları çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

velimert

Üye
5300 alırken sordum 2gb bizim teller için fazla o yüzden kasıyo bende 1gb var gayet iyi telefon bir sene oldu alalı ve tek sorunum düşürünce ekran kırıldı başka :ehe bi problemi yok bence gayet iyi ve kullanışlı bi telefon ve msn için henüz bende denemedim ama kanka msn i öneriyolar bu sitede bulursunuz her tele uygun program var download bölümünden tel modelini seçip indirebilirsiniz ...

fbkadir

Üye
5300 için oyun istiyorum kardeş yardomcı olursan sevinirim özellikle fifa olsun kardeş

xaphan

Üye
dai ben çoq memnunum ama şebeke sornu war şebekesi doru dürüstgelmio hattımda türkcell ama bilmiom acil yrdım pls:bilmem:

mallak2

Üye
arkadaşlar bendede 5300 var kapağında toz var heralde diğer 5300 larla karşılaştırıyorum benimkinin kapağı çok kötü nasıl temizlerim...

helinsu81

Üye
5300 için office programı bulabilirmisiniz ?

serdar5526

Üye
çok güzel bi telefon tek kötü yanı şarjı bana şarjı 1 gün gidiyor fazla kurcalamadıgım halde arkadaşım solemişti nokianın mikro batarya diye bi batarya modeli varmış 5300 a uyumlu gerçekten bole bişe varmı varsada kaç saat bekleme süresi var yanıtlarsanız sevinirim

pokik

Üye
benimde var bi 5300 müzik calar girince 5 dakka sonra aciliyo sinir oluyorum yaw telefonu atasim geliyo

ua_alee

Üye
benim tek sorunum ses olayı gelen aramalarda zil sesinde olmasına rağmen arttırarak çalıyor ilkten azar azar ses gelior sonra yüksek çıkıyor her türlü denedim ama sorunu çözemedim yardım ederseniz çok sevinirm

kaoskalkanı

kaoskalkanı

Üye
silinir zeus diye bi program var

dalgali59

Üye
ya kardeş sesim benim 5300 cep telefonum var ama biri beni aradığında yada ben onları aradığımda sesim karsıya gitmiyo bi yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürLEr:pro:

nurish

Üye
Bende güvenlik kodumu unuttum bi sitede var ordan denedim olmuyo telefoncuya gitmeden halledilir mi acil cvp ltfn

EmreTekinArslan

EmreTekinArslan

Üye
Arkadaşlar bu nokia5300 adlı hesap benimdir.şifresini unuttum giremedim sorunlarınızı bana özel msj olarak atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

--------------- Ekleme ---------------

Bende güvenlik kodumu unuttum bi sitede var ordan denedim olmuyo telefoncuya gitmeden halledilir mi acil cvp ltfn

Arkadaşım telefonu açık halde 15 dakika bekletirsen sorun çözülüyor yanlış girmeden dolayı kitlenen telefon kendine geliyor şifreni hatrlamıyorsan master kod die bişey war ordan bulursn genede bulamassan özel msj at

ya kardeş sesim benim 5300 cep telefonum var ama biri beni aradığında yada ben onları aradığımda sesim karsıya gitmiyo bi yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürLEr:pro:

Kapak değişimi yaptıysanız mikrofonu düşmüş olabilir.ses kaydı fln yaparken ses gelip gelmediğini kontrol ederek bana özel msj atınız

çok güzel bi telefon tek kötü yanı şarjı bana şarjı 1 gün gidiyor fazla kurcalamadıgım halde arkadaşım solemişti nokianın mikro batarya diye bi batarya modeli varmış 5300 a uyumlu gerçekten bole bişe varmı varsada kaç saat bekleme süresi var yanıtlarsanız sevinirim

O bataryadan ben bulamadım bu bataryalar ilk 1 ay hergün şarj edilince kendine geliyor 2-3 gün gitmeye başlıyor

benimde var bi 5300 müzik calar girince 5 dakka sonra aciliyo sinir oluyorum yaw telefonu atasim geliyo

Dostum o her 5300 da mevcut şarkı listesini arabelleğe alıyor şarkı sayın fazla ise bekleme süresi artıyor yapabileceğim bişey yok

benim tek sorunum ses olayı gelen aramalarda zil sesinde olmasına rağmen arttırarak çalıyor ilkten azar azar ses gelior sonra yüksek çıkıyor her türlü denedim ama sorunu çözemedim yardım ederseniz çok sevinirm

bu bir sorun değil her 5300 da bu mevcut

5300 için office programı bulabilirmisiniz ?

yakında burada bulabilirsiniz ben bulup upload edersem

arkadaşlar bendede 5300 var kapağında toz var heralde diğer 5300 larla karşılaştırıyorum benimkinin kapağı çok kötü nasıl temizlerim...

penesiyle ön kapagı çıkarılıp tozu silinebiliyor.

hamittunc2

hamittunc2

Üye
selam benim 5300 açılmıyo yani açma tuşunu bastığımda NOKIA yazısı çıkıyor 3-4 sn sonra telefon kapanıyor sorun ne olabilir acaba yardım lütfen

skaytrs

Üye
qardeş benim 5300 da eskiden yüklü olan .jar oyunlar çalışıo ama yeni yüklediklerimi tel çalıştırmıo sorun ne ?

EmreTekinArslan

EmreTekinArslan

Üye
qardeş benim 5300 da eskiden yüklü olan .jar oyunlar çalışıo ama yeni yüklediklerimi tel çalıştırmıo sorun ne ?

Oyunu başka bir telefondan oynanmış ve kayıtları buluyuyorsa.oyun ahta verebilir özellikle **** point accses hatası.benmde başıma geldi birkaç kez

nlgzrgn77

nlgzrgn77

Üye
müzikleri silebilirsin. BT File Manager kullan. Bu sitede var arat bulursun.
ben de bu yöntemle galerideki klasörlerde çıkan nokia.com ları silmiştim

heromexs

Üye
selam 1mbden buyuk java oyunu yuklerken sorun verıyo dosya boyutu buyuk dıyo ama 900kb oyunları yukleyebılıyorum 1000kb oldunmu yuklenmıyor yardım edersen sevınırım

(karamsar)

(karamsar)

Üye
müzik çalarken cep tel ısınıyo ve şarj hemen bitiyo ses az çıkıyor bi yerde şase olabilir mi yoksa ben bundan 3-4 ay önce sürüm güncellemiştim sürümü kabul etmediği için mi olmuyo bilemiyorum lütfen yardım

zeyneppp48

Üye
bir şey sormak istiyorum.benim nokia 5300 telefonum tuşları algılayamıyor.yani ne oldu bilmiyorum ama kapatıyorum telefonu açıyorum pını soruyo yazıyorum tamam tuşuna ya da sil tuşuna basıyorum ama çalışmıyor.temassızlık problemi de yok yardımcı olun lütfen...

Üst Alt