Hertüllü 5300 sorunları çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

nokia5300

nokia5300

Üye
    Konu Sahibi
Hertüllü 5300 sorunları çözülür
5300 da sorun yaşayanlar buyurun yazın çözelim :oke: :pro: :sn:

• Beğen
Tepkiler: seker123456789, husen408, tuncaykilinc ve 1 kişi daha

kiLLik52

Üye
Her Sorunu çözebilirmisin o zaman soruyorum?
Soru.1) 5300 Nokia Müziklerini Nasıl Silebilirmi Uğraşıyorum Silemiyorum
Soru.2) 5300 Camera Güzel Fotoğraf Güzel çekiyo ama Videoyu iyi Çekmiyo acaba Telefondamı Sorun var..
Soru.4) Msn Programı Bi Türlü Olmuyo..mig33 ebuddy hiç biri olmuyo olsa bile çok kontör gidiyo..varmı başka bi progaram

Hadi Kolay Gelsin...

kiLLik52

Üye
hani kardeş cevaplar bekliyorum nerede :D

uur.bocegi

uur.bocegi

Üye
5300 kendi müziklerini silemezsin foto çekimi gündüz iyi gece kötü o bir gerçek videdosuda o kadar net değil sonucta 1.3 mp, msn e gelince gprs ayarlarının yapıldığından emin ol bende vodafone hat ile ebuddy giriyorum 1-2 kontör gidiyor..

fusion06

Üye
TV uzaktan kumanda programı 5300 için varmıdır?
word excel dosyalarını görüntülemek için program ismi verebilirmisin?

sekocann

Üye
benimde bi sorunum var telefon kendi kendine açılıp kapanıyor
2 gb hafıza kartı kullanıyorum ondan dolayımı sorun

nokia5300

nokia5300

Üye
    Konu Sahibi
hacı bildgde arıza vardı giremedim uzn zamandır

--------------- Ekleme ---------------

2 gb kartta takılır tel bazen sorun ondan olmayabılır servisine götür formatlasınlar düzelir ozmn

uzaktan kumanda programı yok bildigim kadar exel calıstıoramassın worl vs de calıstıramassın bizzat denedim :D

Her Sorunu çözebilirmisin o zaman soruyorum?
Soru.1) 5300 Nokia Müziklerini Nasıl Silebilirmi Uğraşıyorum Silemiyorum
Soru.2) 5300 Camera Güzel Fotoğraf Güzel çekiyo ama Videoyu iyi Çekmiyo acaba Telefondamı Sorun var..
Soru.4) Msn Programı Bi Türlü Olmuyo..mig33 ebuddy hiç biri olmuyo olsa bile çok kontör gidiyo..varmı başka bi progaram

Hadi Kolay Gelsin...

Orjial müziklerini silemesiin
camera ayarlarını iyi yaptıgına emin ol
bnde msn programı war bndede saat başı 5 knt gdio wodafone:nono:

sekocann

Üye
teşekkür ederim kanqi şu 5300 dan benim kadar ceken yoqtur herhalde bu 2. telim oda sorunlu

nokia5300

nokia5300

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kanqi şu 5300 dan benim kadar ceken yoqtur herhalde bu 2. telim oda sorunlu

Abi telefonun sınırlarını zorlama sende bnde 256 lık kendi kartı war yetio hiç sorun yaşamadım bn bu telde sadece kapak sorunum wardı zor acılıodu onun da taktıgını örendim

sen gine de SErvisine bi göster

sekocann

Üye
Abi telefonun sınırlarını zorlama sende bnde 256 lık kendi kartı war yetio hiç sorun yaşamadım bn bu telde sadece kapak sorunum wardı zor acılıodu onun da taktıgını örendim

sınırları zorlamayı severim ama telefonun daha sınırını hiç zorlamadım
2 gb hafıza kartım var ama daha 508 mb sini kullanıyorum
2.tel yeni geldi oda kayıt dışı olarak geldi

mr black

Üye
aga bunuda cevaplayabilirsen helal olsun walla
sorun: tellefonum bazen mesajlari gondermiyo ve gondermediggi mesajin ardindn attigim hic bi mesaj gitmiyo telefonu acip kapadigimda hepsi ayni anda gidiolar neden olabilir !!

kiLLik52

Üye
hacı bildgde arıza vardı giremedim uzn zamandır

2 gb kartta takılır tel bazen sorun ondan olmayabılır servisine götür formatlasınlar düzelir ozmn

uzaktan kumanda programı yok bildigim kadar exel calıstıoramassın worl vs de calıstıramassın bizzat denedim :D

Orjial müziklerini silemesiin
camera ayarlarını iyi yaptıgına emin ol
bnde msn programı war bndede saat başı 5 knt gdio wodafone:nono:

kardeş kamera ayarlarını söylede bileleim nasıl olcak

fenerlilkay

Üye
Ark ım bunu çöz helal olsun
benim tel de sürekli şebeke gidip geliyor. durup dururken pin kodunu soruyor uyuz oluyorum. internet üzerinden yazılımı güncelledim yine aynı. ne yapmam gerek ?

chess28

Üye

taktiğini banada ölesene be birader aldığımdan beri hiç açamadım

degerli43

degerli43

Üye
Ark ım bunu çöz helal olsun
benim tel de sürekli şebeke gidip geliyor. durup dururken pin kodunu soruyor uyuz oluyorum. internet üzerinden yazılımı güncelledim yine aynı. ne yapmam gerek ?

Bence bu SIM kartla ilgili bir problem. Başka SIM kart takıp dene.

fatih__05

Üye
ben.m 5300 var telefonla konusurken karsıya ses gitmiyor ses kayıtı video cektimmide ses cıkmıyor acil yardım edinnnnnnnnnnn

ozlem_xwx

Üye
sınırları zorlamayı severim ama telefonun daha sınırını hiç zorlamadım
2 gb hafıza kartım var ama daha 508 mb sini kullanıyorum
2.tel yeni geldi oda kayıt dışı olarak geldi

bikere ewt tam bir baş belası telefon alalı 7 ay oldu fatura kesildikten 24gün sonra arza vermeye başladı tam 3 kere garantie gtrdk hiçbier kabul etmio çıldırıorumm ya hafıza kartı çalışttırmıyo çalıştıyo açmıo kaç kartım kırıldı olmuoo çok sinir bozucu sürekli elmde telin kapagı ayrı gezdiriorumm :(:bilmem::bilmem::bilmem:

mallak2

Üye
arkadşlaar 5300 da konuşurken hopolör ü açmak gerekio normal hoporlörden konuşamıyorum ses gelmio

bi de telefonun ışığı yanmıyor neden ayarlarda mı bi sorun var yardım eedin arada hoporlörden müzik dinlerken hoporleri bastırmak gerekio yardımm pls

erdoganpepe

erdoganpepe

Üye
arkadaşlar. bende 5300 kullanıyorum normalde cok memnunum fakat yaklasık bir haftadır müzik calarına girilmiyor müzik dosyası bulunamadı yazıyor ve kapanıyor sizce neden olabilir.

hardrock40

Üye
kardeş benim 5300 var yazılım güncelledim telefonun türkçe dili silinmiş arapca ve ingilizce var nasıl türkçe yapabiliriz aceba!