Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

vahitceylan135

vahitceylan135

Üye
pek hoşuma gitmiyor bu oyun

revulation1907

Üye
Dövüscu kullaniom elf savaer kagax ama gelmio
Hunerdemi hata yaptimki anlamadim
Screenshot nasil atcam
Hasadi nasil aktive etcem anlamadimki bi turlu hasad yapamiyorum ben hasadi hunerde 2. Sayfada acmistim bi sorun olurmu

revulation1907

Üye
Cok tesekkur ederim

Demircs

Demircs

Üye
:) beyler varsa ios'dan oynayan beraber oynayalım .. marithusun defansı azaltmaları çok kötü olmuş hemen ölüyor..

Gomendor

Üye
Arkadaslar merhaba herkese.Bende yaklasik 3 hafta once basladim vizelerden dolayi fazla oynamayadim 19 levele ulastim.Herhangi bir teskilata uye degilim sizin bulundugunuz Turk teskilatlari varsa bende gelmek isterim.Bu arada bir sorumolucakti.Ben 333harim karsiliginda Kagax i almak istedim istegim sistem tarafindan onaylandi ama kagaxin kilidi acilmadi ve harimlerde gitti sistem hatasimidir yoksa baska biseymi bilen varsa yardimci olabilirmi ? Nick=kyrie1903

bigboosss

Üye
kaçtır oyunu alırken hata verior, ya oyundan atıyor sonra bağlanmaya çalışıyor yarısında geri kopuyor
bir bakıyorum oyunun yarıısında çıktığın için ceza aldı diyor, sonra sıralamam düşüyor yenilmiş sayılorum.
böyle saçmalık olurmu,
sülalesini kiyim ben bunların. .........çocukları

revulation1907

Üye
Arkadaslar merhaba herkese.Bende yaklasik 3 hafta once basladim vizelerden dolayi fazla oynamayadim 19 levele ulastim.Herhangi bir teskilata uye degilim sizin bulundugunuz Turk teskilatlari varsa bende gelmek isterim.Bu arada bir sorumolucakti.Ben 333harim karsiliginda Kagax i almak istedim istegim sistem tarafindan onaylandi ama kagaxin kilidi acilmadi ve harimlerde gitti sistem hatasimidir yoksa baska biseymi bilen varsa yardimci olabilirmi ? Nick=kyrie1903
O aldigin dortte 1 i ondan 3 kez daha alirsan kagaxi alirsin

Gomendor

Üye
Kardes sagolasin cevabın icin bisey daha sorucam ya oyunda indirim varda kredi karti ekle dedigimde kart bilgilerimi eksiksiz girmeme ragmen kredi karti numarasi gecersiz diyor 4 tane kartdenedim visa mastercard felan hepsinde ayni dedi sebebi jedir nasil alicam ben indirimli alisverisi

virtuemadman

Üye
Onur gvg zamanı oyuna gel :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Kardes sagolasin cevabın icin bisey daha sorucam ya oyunda indirim varda kredi karti ekle dedigimde kart bilgilerimi eksiksiz girmeme ragmen kredi karti numarasi gecersiz diyor 4 tane kartdenedim visa mastercard felan hepsinde ayni dedi sebebi jedir nasil alicam ben indirimli alisverisi

bunların kredi kartı olduguna emin msn?

Demircs

Demircs

Üye
Beyler 4 gumusten 1 altın tablet yapıcam ama birleştirdiklerimle alakalı olmuyor o altın tablet .. 60.000 amblem harcadım 4 tane kitabe için amk yaa

virtuemadman

Üye
Az harcamışsın dua et gene :)

Demircs

Demircs

Üye
Oyuna para harcasak bi 1000 lira felan napılır o taşlarla sizce

virtuemadman

Üye
Kardeş anca herolara göre tablet huner yaparsın butun sayfalar dolana kadar extra bişey yok :)

Demircs

Demircs

Üye
Şimdi pvp değilde özel maçda türk diye oda açıyorum gelen pro türklerin numaralarını alıp whats appatan grup kurdum 7 kişi felan topladım türk konuşuyoruz whats apptan guild kurulacak heralde :)

revulation1907

Üye
Sizce archimtirosami para biriktirsem evistix yada nutt yada debroneami?

Demircs

Demircs

Üye
evistix en temizi kardeşim nutt'da çok iyi ama ultisi çok tırt bana göre :) debronenin canı cok az.. debrone geldiği zaman karşıma o saldırmadan ben saldırıyorm büyük ihtimalle kesiyorum yani.. evistix en iyisi şu saydıklarının içinde bana göre

revulation1907

Üye
Bide benim bi sorunum var pvp nerde salak var beni buluyor napmaliyim bunun bi cozumu varmi