Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

virtuemadman

Üye
:)

bigboosss

Üye
aylardır oyunu oynuyorum hediye bölümüne bir kere bile basmadığımı farkettim tam 5 aydır bu şekilde oynnayımşım hemen her gün oynarım günde 3-4 saat hemde amahediyeye tıklamayı akıl etmedim hiç....
yüzlerce amblem, runik heba oldu. :((((((((((((((((((((((((((((((((((

Nirvana92

Nirvana92

Üye
aylardır oyunu oynuyorum hediye bölümüne bir kere bile basmadığımı farkettim tam 5 aydır bu şekilde oynnayımşım hemen her gün oynarım günde 3-4 saat hemde amahediyeye tıklamayı akıl etmedim hiç....
yüzlerce amblem, runik heba oldu. :((((((((((((((((((((((((((((((((((

nası bi kere bile basmadım sizde ne kadar zamandır mevcut

virtuemadman

Üye
O değilde arkadaşlar guild event yapıcaz forunda lumia da oynayan herkes Osmanlı guild ismi herkezi beklerim

Nirvana92

Nirvana92

Üye
The Witcher Battle oynayan var mı? Iphone kullanıcılarından , yakında wpye geliyormuş kendileri.
guild işi zor ben ipadden oynuyorum hiç türk guildi yok yani bayaa sıkıcı oluyor hep yanlız oynuyorum.. bu arada yeni güncelleme gelmiş güncellemeyi yaptım sadece ama oyuna hiç girmedim.. bi değişiklik varmı ?

sizde ne var yeni , bizde sadece gunluk sanırım başka bi degişiklik gormedim halada oyundan atıyor

virtuemadman

Üye
Wp bu oyunun hala taş devrinde :)

Demircs

Demircs

Üye
Oyunun arayuzu değişmiş günlük hediye diye birşey yok şuan 65 runike basir çekiliş ve 90 elmasa altın çekiliş getirilmiş 2 yeni karakter mevcut şuan .. Çoğu itemde değişiklik olmuş güçleri ve fiyatlarında değişiklikler yapılmış.. Yani biraz karışık olmuş.. Her oyunda bir kaptan var şuan ve o karakter seçilen bölümde karakter dışlıyorsunuz önce karşı takımdan birisi o karakteri seçemiyor. Sonra karşı takımın kaptanı bir karakter dışlıyor ve siz o karakteri seçemiyorsunuz .. Yani ben elf alıcam diyelim karşı takım kaptanı elf karakterini dışlamaya basarsa siz elf seçemiyorsunuz.. 2 şer kez bu yapılıyor ve oyun öyle başlıyor arkadaşlar :D saçmalmışlar biraz ama faydası var

revulation1907

Üye
Demircs sen hangi serverdasin

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Oyunun arayuzu değişmiş günlük hediye diye birşey yok şuan 65 runike basir çekiliş ve 90 elmasa altın çekiliş getirilmiş 2 yeni karakter mevcut şuan .. Çoğu itemde değişiklik olmuş güçleri ve fiyatlarında değişiklikler yapılmış.. Yani biraz karışık olmuş.. Her oyunda bir kaptan var şuan ve o karakter seçilen bölümde karakter dışlıyorsunuz önce karşı takımdan birisi o karakteri seçemiyor. Sonra karşı takımın kaptanı bir karakter dışlıyor ve siz o karakteri seçemiyorsunuz .. Yani ben elf alıcam diyelim karşı takım kaptanı elf karakterini dışlamaya basarsa siz elf seçemiyorsunuz.. 2 şer kez bu yapılıyor ve oyun öyle başlıyor arkadaşlar :D saçmalmışlar biraz ama faydası var

oha bunlar mı geldi size. satılık 2. el lumia 525 , aypon 3le takas olur : )
önce okumaya başladım merakla 2 yeni hero yazan yere gelince çok karmaşık duygular yaşadım , bizede gunluk hediye gelmiş 10 canlanma runigi veriyo .

virtuemadman

Üye
Haha sen ne adamsın ya harbi guldurdun :)
Bence çok mantıklı ne lan maça giriyosyn 2 takımda aynı hero direk çıkıyorum öyle olunca şahien ben

Demircs

Demircs

Üye

virtuemadman

Üye
Oyunun saçmalığı saten orası bazi heroların 2300 çekip oyun alması saten

virtuemadman

Üye
Sen yenisin her halde oyunu kavrayamamışsın anlamadın ne dedigimi

Brkylmz

Üye
Virtue abi liderliği devretmişsin :)

virtuemadman

Üye
Teşkilat sayısını arttırcaz bende runik yok ugurda vardır diye ona verdim ondada yokmuş 110 runik istiyo

Nirvana92

Nirvana92

Üye
sizin rakip teşkilatın adı ne bnm diger hesabı alalım ona
yaw duzgun bişey yapaydınız teşkilat adını
dün ennorathdan çıktım , sry4 da buldum kendimi sonra sry4 danda çıktım bugda kalmış bnm hesap

virtuemadman

Üye
Rakip guild nyteojen kurdu ben dun girmedim bugün hepseni halletcez bugün mesai var yani :)