[HeroCraft] The Tiny Bang Story 1.0.0 Symbian^3-Signed [HD 40 mb]

Sponsorlu Bağlantılar

nebi k

Üye
beyler 2.bölümdeki ne varsa yaptım hepsini buldum fakat ortada bir makine var onun içindeli parçalardan kırmızı olan bir türlü takılmıyor. O takılmadıgı için pili alıp bölümü bitiremiyorum geçen var mı?

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
beyler 2.bölümdeki ne varsa yaptım hepsini buldum fakat ortada bir makine var onun içindeli parçalardan kırmızı olan bir türlü takılmıyor. O takılmadıgı için pili alıp bölümü bitiremiyorum geçen var mı?
youtube de videolar var

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye

benimde aynısı akadaşım telim n8.00 bende geçemedim. Oyunda ufak sorun var galiba, buna bir çözüm bulurlarsa arkadaşlar iyi olur. Youtubeden videoları indirdim her bölümünkünü ama ne denedimse olmuyor. Yardımlarınızı eksik etmeyelim. Emeginiz için teşekkürler.

benimde aynısı akadaşım telim n8.00 bende geçemedim. Oyunda ufak sorun var galiba, buna bir çözüm bulurlarsa arkadaşlar iyi olur. Youtubeden videoları indirdim her bölümünkünü ama ne denedimse olmuyor. Yardımlarınızı eksik etmeyelim. Emeginiz için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
codern

codern

Üye
yaw bu ilk bolumde hepsini tamamladim yapbozla cekic mi ne kaldi onlari nereye isliyoruz

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
yaw bu ilk bolumde hepsini tamamladim yapbozla cekic mi ne kaldi onlari nereye isliyoruz
en altta kapak var 3 tane civata var biri sökülü sen çekiçle o 3civatayı sökceksin sonra tireni toplayacaksın. 2 bölüme geciyorsun. Birde youtubeye veyada googleye yaz videolarını indir izle. Hrr bölüm ayrı ayrı var.

maddock

Üye
teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: fatih_kutahya
ottomanempire25

ottomanempire25

Üye
teşekkürler

Rygebin

Rygebin

Üye