[HeroCraft] The Tiny Bang Story 1.0.0 Symbian^3-Signed [HD 40 mb]

Sponsorlu Bağlantılar

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
isa abi yok galiba bu oyunun androidi. Bulusananız haberlerizi bekliyorum. Teşekkürler.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
:tşk:

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
nokia e6?

mars259

mars259

Üye
tşk bu oyunu bir türlü çözemedim

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
oyunda gizli parçaları bulup bazı buldugun parcaları yerlerine yerleştirip bölümleri açmak level geçmek.oyunu çözebildinmi kardeş. Bu oyunun videoları var mp4 olarak, oyunun ismini yaz youtube indirme programına oradan indir. Ben oradan indirdim tüm level videolarını, mesela 1,2,3,4,5..... Gibi. Videoyu takib ederek çözdüm.

• Beğen
Tepkiler: mars259

hacker_fuat

Üye
arkadaşlar ekran sorunu var gidip geliyor yardımcı olurmısunuz sorun ney acaba telefonum nokıa 700 fp2

omer.talha

omer.talha

Üye
maşallah bütün linkler hakkı rahmetine kavuşmuş :(

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

slymnsrk

Üye
oyundaki amacı anlamadım sildim gitti :D

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
buyurun iyi oyunlar

• Beğen
BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
:tşk: abi
telefonun %50 şarjını yedim yok geçemedim1. Bölümü hala :) yapboz parçalar. Elimde kaldı bu sefer de

• Beğen
fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
:tşk: abi
telefonun %50 şarjını yedim yok geçemedim1. Bölümü hala :) yapboz parçalar. Elimde kaldı bu sefer de

arkdaşım bu oyunun ismini youtubeye yaz level videosunu indir oradan takip et her leveli yarı ayrı indir.

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
arkdaşım bu oyunun ismini youtubeye yaz level videosunu indir oradan takip et her leveli yarı ayrı indir.
ben kendim yapmak istediğim için bakmadım da bıraktım zaten ekran gidiyor oyunda masmavi oluyor

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
asigsasi kardeş ben bu oyunda birşey sorucam. Level 2 de kazan var 13 parcalı 12 sini topluyorum 13 parça olan kırmızı silindir şeklindeki parça yerine oturmuyor sol üst köşedeki ne yaptım ise olmadı benzin pompasına çıkacak olan parca işte ordaki kazanvarya orayı tarif ediyorum ne yapmam lazım. Telim n8

slymnsrk

Üye
tel modelini yazdığın için teşekkürler
tel modeli bu oyunlarda çok önemli :D

hacker_fuat

Üye
....ekran sorunu ...

symztrk28

symztrk28

Üye
bende de ekran sıkıntısı var 603. F2. Sürekli arkaplan görünüyor filan. YAni heryer maviye boyanıyo. aynı sıkıntı green farm 3 te de oldu. Her yer çimen oluyo. Uf. Ne yapmak lazım

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
bende de ekran sıkıntısı var 603. F2. Sürekli arkaplan görünüyor filan. YAni heryer maviye boyanıyo. aynı sıkıntı green farm 3 te de oldu. Her yer çimen oluyo. Uf. Ne yapmak lazım
çözüm bulunursa bana da iletir isen sevinirim :)

Üst Alt